Інформаційно-методичні матеріали проведення обласного етапу Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) на 2019 рік

І. Загальна інформація

 

1.1. Обласний етап Всеукраїнських відкритих заходів учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) (далі – Змагання) проводиться відповідно до Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді, затвердженого наказом Міністерства освіти та науки України від 13 листопада 2017 року № 1468 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 05 грудня 2017 року за № 1471/31339.

1.2. Змагання проводяться відповідно до Витягу з правил проведення змагань з автомодельного спорту (моделі рекомендовані для проведення змагань серед учнівської молоді) затверджених Українським державним центром позашкільної освіти 28.10.2011 року (далі – Правила).

1.3. Інформаційно-методичні матеріали надають детальну інформацію та рекомендації, щодо проведення заходу згідно Положення.

1.4. Захід є обласним етапом перед участю у фінальному етапі Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту (трасові моделі) серед учнівської молоді.

 

ІІ. Програма Змагань

 

2.1. Програмою Змагань передбачається:

- особисто-командна першість у класах трасових автомоделей:
F-1(формула); ЕS-24 (спортивна копія) “RETRO”; ТГ-1-32 (модель копія); “Іграшка”, “Чайник”, “Вантажівка” і Q-33 (вільна конструкція).

 

ІІІ. Учасники Змагань

3.1. У Змаганнях бере участь учнівська молодь та юнаки віком:

- до 13 років включно, на день проведення мандатної комісії.

- до 17 років включно, на день проведення мандатної комісії.

на момент проведення мандатної комісії.

3.2. Склад команди: 6 учасників, керівник команди, суддя.

3.3. Команда повинна мати відмінну ознаку в зовнішньому вигляді (бейджи, футболки та ін.) і за це отримує 50 балів.

3.4. Кожен учасник команди має право виступати в різних класах моделей в особистому заліку, а до командного входять тільки 2 кращих результати різних класів моделей.

  1. IV. Необхідна документація

4.1. Керівник команди подає до мандатної комісії документи згідно з розділом V Положення.

 

  1. V. Вимоги до проведення змагань

 

5.1. Змагання проводяться відповідно до інформаційно-методичних матеріалів проведення змагань та “Правил змагань з автомодельного спорту” (далі – Правила).

5.2. Стартові групи учасників формуються за рейтингом команд попередніх заїздів.

5.3. На моделях дозволяється використання гуми тільки типу “Alpha (синя)”.

5.4. Моделі повинні відповідати технічним вимогам згідно з розділом Положення.

 

  1. VI. Організація суддівства.

6.1. Суддівство змагань здійснює головна суддівська колегія, склад якої затверджується комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” (далі КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ”): Давиденко Р.Ю., Старіков Р.А., Томілов В.В., Резников Ю.В.,
Дзигар Л.П., Чміль С.В.

6.2. До суддівства на змаганнях залучаються судді, що приїжджають у складі команд-учасників.

6.3. У разі виникнення під час проведення Змагань суперечливих питань остаточне рішення приймає Головний суддя і представник КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ”.

 

VII. Визначення переможців та нагородження.

7.1. Результати виступу учасників у особистій першості визначаються згідно з Правилами.

7.2. До командного заліку зараховується шість кращих результатів в різних класах моделей, показаних членами команди в особистій першості.

7.3. Команди, які зайняли призові місця, нагороджуються дипломами відповідних ступенів КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ” та кубком.

7.4 Призери особистої першості нагороджується дипломами відповідних ступенів КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ” та медалями.

7.5. Тренери-керівники команд-призерів та призерів особистої першості нагороджуються грамотами КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ”.

 

VIII. Техніка безпеки

8.1. Організатори змагань та старші судді на стартах відповідають за забезпечення умов дотримання правил техніки безпеки під час проведення стартів.

8.2. Керівник та тренер команди, що супроводжують команду несуть відповідальність за виконання членами команди вимог Правил та техніки безпеки.

 

ІХ. Організаційні питання.

9.1. Попередні заявки (з точною кількістю учасників) письмово українською мовою без правок!!!, завірені директором навчального закладу та з «мокрою» печаткою, подаються до оргкомітету за адресою:

49101 м. Дніпро, вул. Ульянова, 4, на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 січня поточного року.

Без попередньої заявки команда до участі у заході не допускається.