Наказ КПНЗ ДОЦНТТ ТА ІТУМ від 27.11.2018 р. № 74 "Про підсумки проведення обласного конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів"

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

КОМУНАЛЬНИЙ ПОЗАШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД „ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ”

 

НАКАЗ

 

27.11.2018

           м. Дніпро

        № 74

 

Про підсумки проведення

обласного конкурсу юних

винахідників і раціоналізаторів

 

На виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації
від 18 січня 2018 року № 110/212-18 “Про затвердження Плану обласних
та участі у всеукраїнських, міжнародних організаційно-масових заходах
для дітей та учнівської молоді на 2018 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2018 рік (обласних та всеукраїнських)”, комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” (далі – КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ») на базі комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Тернівського району» Криворізької міської ради та КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ» було організовано і проведено обласний конкурс юних винахідників і раціоналізаторів (далі – Конкурс).

За результатами проведеного зазначеного вище Конкурсу та підсумками протоколів журі Конкурсу

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Вжити організаційних заходів щодо нагородження грамотами
    комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”:

1.1. Призерів Конкурсу в особистій першості (додаток 1).

1.2. Учасників Конкурсу (додаток 2).

1.3. Керівників гуртків позашкільних закладів освіти та майстрів виробничого навчання закладів професійно-технічної освіти (додаток 3).

  1. Довести до відома керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів позашкільної освіти інформаційну довідку про підсумки проведення та участі вихованців в Конкурсі (додаток 4)..
  2. Розмістити інформацію про підсумки проведеного Конкурсу на сайті КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ».
  3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Директор КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»                                             Л.В. Волкова