Наказ департаменту освіти і науки ОДА від 14.01.2019 р. № 20/0/212-18 "Про організацію і проведення обласної інтернет-олімпіади з офісного програмування (заочний тур)".

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

 

НАКАЗ

 

14.01.2019

           м. Дніпро

        № 20/0/212-18

 

Про організацію і проведення

обласної інтернет-олімпіади                                                      

з офісного програмування

(заочний тур)

 

На виконання регіональної цільової програми соціальної програми “Освіта Дніпропетровщини до 2021 року” (зі змінами), затвердженої рушеннями обласної ради від 21.12.2012 року № 389-17/VI, з метою вдосконалення системи роботи з обдарованими учнями, стимулювання інтересу учнів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Директорові комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Волковій Л.В. вжити організаційних заходів щодо проведення з 28 січня по 21 лютого 2019 року обласної інтернет-олімпіади з офісного програмування (заочного туру)

(далі – Олімпіада).

  1. Затвердити склад організаційного комітету та журі Олімпіади,
    що додається.
  2. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій, міських, селищних та сільських рад (за згодою) та комунальних закладів освіти Дніпропетровської обласної ради сприяти участі учнів та вихованців закладів освіти у заочному турі Олімпіади.

 

  1. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на завідувача сектору позашкільної освіти та виховної роботи Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

 

 

Директор департаменту                                                 О.В.ПОЛТОРАЦЬКИЙ