Увага!!!

Шановні колеги! Якщо ваші учні стали переможцями обласних конкурсів з інформаційних технологій (WEB-дизайн, Комп'ютерна графіка та анімація, Комп'ютерне макетування та верстання, Мікроша, Комп'ютерна перлинка, Капітошка, Інтернет - олімпіада з офісного програмування), а ви ще не отримали їх дипломів, то ми чекаємо на вас у кабінеті 203 (вул. Ульянова, 4) з 9 до 16 години з понеділка по п'ятницю! Поспішайте порадувати учнів до закінчення навчального року. Довідки за телефоном 767-17-68

Судномоделювання

До когорти популярних гуртків науково-технічного напряму в позашкільній освіті відносяться й гуртки судномоделювання. Заняття в них дозволяють виховати технологічно освічену особистість, що є однією з нагальних потреб суспільства.

Гуртківці оволодівають знаннями читання й виконання креслень, уміннями і навичками роботи із столярним та слюсарним інструментами, вивчають будову суден, виготовляють та запускають спортивні судномоделі.

У процесі виготовлення власних судомоделей та під час тренувальних запусків вихованці активно розробляють стратегії маневрування моделями.  

Гуртківці беруть участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Степаненко Александр Юрьевич

Степаненко
Олександр Юрійович

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
http://ocntt.dp.ua/hurtky/sudnomodeliuvannia#sigProId4008008a4a