Четвер, 11 травня 2017 13:12

Результати конкурсу комп’ютерного макетування та верстання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо переможців та призерів конкурсу комп’ютерного макетування та верстання!

 

з/п

Прізвище, ім’я

Назва закладу

 

Номінація "Журналістська робота"

І місце

 1

АЛІСОВА Єлизавета

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 2

БУШИНСЬКА Анастасія

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 3

КОТЕЛЬВА Аліна

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 4

КОНИК Гліб

учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 5

РАДІВІЛОВА Олександра

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 6

ФЕДОРІНОВА Олександра

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 7

ЮДІНА Анастасія

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 8

ЛЕВОНЮК Вікторія

учениця 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 9

СЛОБОДЯНЮК Валерія

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької Центрально-Міської ради;

 10

КОЛЯДА

Софія

вихованка комунального закладу Софіївський центр творчостіСофіївської селищної ради Софіївського району;

 11

РОМАНЦОВА Альбіна

вихованка комунального закладу Софіївський центр творчостіСофіївської селищної ради Софіївського району;

 12

ДІДЕНКО

Данило

учень І курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 13

САПРИКІН Андрій

учень І курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 14

ПОСТОЄНКО Марія

учениця 7 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 15

ЛИСЕНКО Євгенія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

 16

БОНДАРЕНКО Олександра

учениця 11 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 17

КОСТЮЧЕНКО Уляна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

 18

КОЛЯДА

Сергій

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Станція юних техніків Саксаганського району Криворізької міської ради;

 19

БЄЛЬЦ

Дар'я

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 130 Криворізької міської ради.

ІІ місце

 20

БОНДАРЕНКО Єлизавета

учениця ІІІ курсу Державного навчального закладу Професійно - технічне училище № 81”;

 21

КОСЯК

Анастасія

учениця 10 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 22

ВОЛОДІНА Анастасія

учениця 9 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 23

ДАВИДЕНКО Катерина

учениця 9 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 24

ФІЩИНА

Єлізавета

учениця 9 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 25

ВОЙЦЕХОВИЧ Ольга

учениця 9 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 26

МАТВЕЙЧУК

Анна

учениця 9 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 71 Криворізької міської ради;

 27

МЕЛКОНЯН Мері

учениця 10 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 28

КУЧЕРУК Олександр

учениця 10 класу Шестірнянської середньої загальноосвітньої школи Широківського району;

 29

СПИЦЯ

Дар'я

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

 30

ЮРКЕВСЬКА

Софія

учениця 11 класу комунального закладу Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5”;

 31

ЗАБОЛОТНЯ

Марія

учениця 11 класу комунального закладу Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5”;

 32

ПОПОВА

Марія

учениця Криворізької Тернівської гімназії Криворізької міської ради;

 33

МАЛЮТА

Ксенія

учениця Криворізької Тернівської гімназії Криворізької міської ради;

 34

МАЛООК

Діана

учениця Криворізької Тернівської гімназії Криворізької міської ради;

 35

НЕРОДА

Артем

учень 3 класу комунального закладу Широківська середня загальноосвітня школа №1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів”.

 

Номінація Фото"

І місце

 36

КОМОЗА

Ксенія

вихованка Комунального позашкільного навчального закладу Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривий Ріг;

 37

ВОРОНОВСЬКА Альона

учениця І курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 38

МАРЧУК

Ганна

учениця І курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 39

РЕПІЧ

Євгенія

вихованка комунального закладу Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

 40

ПЛЮТА

Єлізавета

вихованка комунального закладу Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

 41

СГИБНЄВ

Ростислав

вихованець комунального закладу Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

 42

БУХІННА

Ілона

учениця 11 класу Криничанської середньої загальноосвітньої школи № 1;

 43

СТЕПАНИЩЕВ

Артем

учень 5 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 116 Криворізької міської ради;

 44

ГРИГОРЕНКО

Ірина

учениця 2 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради;

 45

ДУБРОВСЬКА

Поліна

учениця 1 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради;

 46

БОНДАРЕНКО Олександра

учениця 11 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 47

КОСАРЄВА

Ольга

учениця 11 класу комунального закладу Широківська середня загальноосвітня школа № 1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів”;

 48

БУТОВА

Анастасія

учениця 3 класу комунального закладу Преображенський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І - ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Юр'ївської районної ради;

 49

АНТОНОВА

Анна

учениця 11 класу Новов'язівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради;

 50

ТАБУНЩИК

Анна

учениця 8 класу Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради;

 51

КАЛАШНИК

Наталія

учениця 11 класу комунального закладу освіти Криворізький обласний ліцей - інтернат для сільської молоді”;

 52

КОВАЛЬСЬКА

Дарина

учениця 11 класу комунального закладу освіти Криворізький обласний ліцей - інтернат для сільської молоді”;

 53

БАРАДАКОВА

Діана

учениця 3 класу   Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 59 Криворізької міської ради;

 54

КВІТКА

Ангеліна

учениця 10 класу комунального закладу Роздорська середня загальноосвітня школа Синельниківського району;

 55

КОВАЛЕНКО

Єгор

учень 9 класу комунального закладу освіти Первомайський навчально виховний комплекс Синельниківського району;

 56

ДОВЖЕНКО Олександр

учень 11 класу комунального закладу освіти Первомайський навчально виховний комплекс Синельниківського району;

 57

МАХОРТОВ

Давід

учень 6 класу комунального закладу освіти Михайлівська середня загальноосвітня школа Синельниківського району;

 58

ЄФІМЕНКО Анастасія

учениця 10 класу Криворізького Центрально - Міського ліцею Криворізької міської ради.

ІІ місце

 59

ЛЕНКОВА

Тетяна

учениця І курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 60

МІСЛЕР

Марк

вихованець комунального закладу Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

 61

КРАВЧЕНКО

Валерія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої творчості та дозвілля школярів і молоді Дніпровського району;

 62

ЯКУБОВИЧ

Руслан

учень 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради;

 63

БУРДІЄНКО

Марія

учениця 11 класу комунального закладу освіти Криворізький обласний ліцей - інтернат для сільської молоді”;

 64

ЗАГРАЄНКО

Вікторія

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ   № 123 Криворізької міської ради;

 65

ТЕРЕХОВА

Дар'я

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

 66

МУРАВСЬКА

Катерин

учениця 3 класу комунального закладу Широківська середня загальноосвітня школа № 1 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів”;

 67

ЛИТВИНЕНКО

Таміла

учениця 10 класу комунального закладу Чаплинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради;

 68

МАХИНЯ

Олена

учениця 7 класу Новов'язівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради;

 69

ДЄРБЄНЬОВА Світлана

учениця 8 класу   Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 59 Криворізької міської ради;

 70

СЕМИЛІТ

Іван

вихованець комунального позашкільного навчального закладу Синельниківський районний будинок школяра”;

 71

КОВАЛЕНКО Єлизавета

учениця 4 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 130 Криворізької міської ради;

 72

СЕРЕДА

Анастасія

учениця 11 класу комунального закладу Середня загальноосвітня школа № 6 м. Покров”;

 73

ЗІНКЕВИЧ

Анастасія

учениця 10 класу Криворізького Центрально - Міського ліцею Криворізької міської ради.

ІІІ місце

 74

РУДЕНКО Поліна

вихованка Комунального позашкільного навчального закладу Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району м. Кривий Ріг;

 75

КРЕТОВА

Валентина

учениця 11 класу Авангардської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району;

 76

БАНЩІКОВА Анастасія

учениця ІІ курсу Державного навчального закладу Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі”;

 77

НЕСТЕРЕНКО

Яна

учениця ІІ курсу Державного навчального закладу Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфіх та інформаційних технологій”;

 78

АХМЕТЗЯНОВ Микита

вихованець комунального закладу Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

 79

КРАВЧЕНКО

Наталія

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 116 Криворізької міської ради;

 80

КУЛІШ

Софія

учениця 2 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради;

 81

МОРОЗ

Вікторія

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69 Криворізької міської ради;

 82

МІЩЕНКО

Микола

учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ   № 34 Криворізької міської ради;

 83

ГУБЕНКО

Данило

учень 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3;

 84

ЛЕВІН

Максим

учень 11 класу Марганецької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 3;

 85

АВЕРІНА

Альона

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості" м. Марганця;

 86

БАЛЯСНИЙ

Максим

учень 9 класу комунального закладу Чаплинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради;

 87

ОСИПЕНКО Мирослава

учениця 8 класу Новов'язівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Юр'ївської районної ради;

 88

ДЮБАЙЛО

Надія

учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради;

 89

СИНИЦЯ

Єлизавета

учениця 8 класу Кислянської середньої загальноосвітньої школи Синельниківського району;

 90

АНДРЮХІНА Людмила

учениця 11 класу комунального закладу Середня загальноосвітня школа № 6 м. Покров”;

 91

БОТЕНОК

Діана

учениця 8 класу Криворізького Центрально - Міського ліцею Криворізької міської ради.

Номінація "Газета"

І місце

 92

ХЛІСТУН

Микита

учень ІІ курсу Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва;

 93

КОЧЕТОВ

Євген

учень І курсу Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва;

 94

ЮШМАНОВА

Ксенія

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школиІ-ІІІ № 126 Криворізької міської ради;

 95

ОСЕЛЕДЧЕНКО Ангеліна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

 96

БАЮШТА

Юлія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

97

БОРОВИК

Каріна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

98

КОШКІН

Максим

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

99

БЕЛЯЄВА

Катерина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр науково - технічної творчості м. Марганця;

100

АДАМЕНКО

Вероніка

учениця 11 класу Криворізької гімназії № 127 Криворізької міської ради;

 101

БІБЛІЙ

Маргарита

учениця 11 класу комунального закладу Загальноосвітній навчальний закладд І ступеня - гімназія № 39 Кам'янської міської ради;

 102

БОНДАРЕНКО Анастасія

учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 130 Криворізької міської ради;

 103

КЛІМУК

Анастасія

учениця 10 класу Криворізької спеціалізованої школи № 9 з поглибленим вивченням економіки та іноземних мов Криворізької міської ради;

 104

ЄРМІЛОВА

Валерія

учениця 3 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 105

КАРЕЛІН

Артем

учень 3 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 106

ВАРГАЛЮК Дмитро

учень 3 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 107

ТЕРЕЩЕНКО Ярина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Дружба Криворізької міської ради;

 108

ТКАЧ

Ольга

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Дружба Криворізької міської ради;

 109

БОГУН

Олександр

вихованець комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Дружба Криворізької міської ради.

ІІ місце

 110

РИБАЛКА Людмила

учениця 7 класу Васильківської загальноосвітньої школи № 2 Васильківського району;

 111

ОМЕНЕНКО Дар'я

учениця 8 класу комунального закладу Навчально – виховний комплекс № 1 (середня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) м. Покров”;

 112

ДАНІЛОВА Радміла

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 86 Криворізької міської ради;

 113

МОРИКІНА

Олена

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 86 Криворізької міської ради;

 114

ПОПОВА

Поліна

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 86 Криворізької міської ради;

 115

ШИШАРІН

Віталій

учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 86 Криворізької міської ради;

 116

ЮХИМЕЦЬ

Тетяна

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школиІ-ІІІ № 121 Криворізької міської ради;

 117

ПОТОКА

Денис

учень 5 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 118

ТАРАСОВ

Артем

учень 7 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 119

ВОВК

Єгор

учень 7 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 120

МАЛИШКО Данило

учень 7 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 121

БОНДАРЕНКО Олександра

учениця 11 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 122

КРИВИЦЬКА Наталія

учениця 9 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 123

ГОРБАТЕНКО Сюзанна

учениця 9 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 124

МАЙДУК

Яна

учениця 9 класу Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради;

 125

ГОРШКОВ

Віктор

учень 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 100 Криворізької міської ради;

 126

ЧЕРЕВКО

Сергій

учень 11 класу Синельниківської загальноовітньої школи І – ІІІ ступенів № 2;

 127

ДЕРКАЧ

Поліна

учениця 9 класу загальноосвітнього навчального закладу І- ІІІ ступенів Колегіум № 11 м. Новомосковська;

 128

Коллектив

комунального закладу Середня загальноосвітня школа № 25 Кам'янської міської ради;

 129

СМІШКО

Дарина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Гармонія Криворізької міської ради;

 130

БОРИТА

Дарина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Центр дитячої та юнацької творчості Гармонія Криворізької міської ради;

 131

МАЛИЦЯ

Варвара

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

 132

БОЯР

Максим

учень 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

 133

БАРІНОВ

Микита

учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

 134

КОЛТУНОВА Єлизавета

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

 135

КОЛЕСНІКОВА Вікторія

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради;

 136

БІЛАШ Ольга

учениця 7 класу Криворізького навчально – виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей Імпульс””;

 137

ЗЕРНЯКОВА Маргарита

учениця 10 класу Криворізького навчально – виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей Імпульс””;

 138

МУЗИРЯ

Аліна

учениця 8 класу Криворізького навчально – виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей Імпульс””;

 139

РЕДЧИЦ

Карина

учениця 8 класу Криворізького навчально – виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей Імпульс””;

 140

СЄРКОВА

Яна

учениця 8 класу Криворізького навчально – виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей Імпульс””.

ІІІ місце

 141

МИКИТЕНКО Альбіна

учениця 10 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 142

СЛАВГОРОДСЬКА Наталія

учениця 10 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 143

МИКИТЕНКО Владислав

учень 6 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 144

САДИЛО

Ольга

учениця 11 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 145

ЦІВАНЬ

Ольга

учениця 11 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 146

СІДЕЛЬНИКОВА Ангеліна

учениця 5 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 147

КИРИЧЕНКО

Марія

учениця 5 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 148

ФЕСЕНКО

Оксана

учениця 7 класу Григорівського навчально - виховного комплексу імені І. Г. Прибора Васильківського району;

 149

ПЕТРЕНКО Єлизавета

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 150

СМЕЯНЕЦЬ

Юлія

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 151

ХУДОЛІЙ

Максим

вихованець комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 152

ЦУРКАН

Анна

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 153

ЦЮТЧЕНКО

Поліна

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 154

ШАМКА

Марія

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 155

ЩЕРБИНА

Дарина

вихованка комунального закладу Центр профільного навчання та дитячої творчості Вільногірської міської ради;

 156

КАМЕНЄВА

Анна

учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи № 117 Криворізької міської ради;

 157

ХОМИК

Владислав

учень 4 класу навчально - виховного комплексу Ліцей № 10 м. Марганця;

 158

ЩЕРБАКОВ Олексій

учень 4 класу навчально - виховного комплексу Ліцей № 10 м. Марганця;

 159

ДАНЧЕНКО Єгор

учень 4 класу навчально - виховного комплексу Ліцей № 10 м. Марганця;

 160

ОДИНЕЦЬ Анна

учениця 8 класу комунального закладу Нікопольська середня загальноосвітня школа № 16”;

 161

СТАРОВОЙТОВА Міла

учениця 9 класу комунального закладу Нікопольська середня загальноосвітня школа № 16”;

 162

КРИСЕНКО

Аліна

учениця 10 класу комунального закладу Жемчужненський навчально - виховний комплекс загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Юр'ївської районної ради”;

 163

ДУХОВЕНКО

Каріна

вихованка комунального навчального закладу Центр позашкільної освіти Вербківської сільської ради;

 164

САРАНА

Богдан

вихованець комунального позашкільного навчального закладу Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області”;

 165

ФЕСЕНКО

Мирон

вихованець комунального позашкільного навчального закладу Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області”;

 166

РЯБЧИНСЬКА Варвара

вихованка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 167

ОВЧАРЕНКО

Альона

учениця 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа № 64 Дніпровської міської ради;

 168

ДЕНИСЕНКО

Андрій

учень 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа № 64 Дніпровської міської ради;

 169

ПАВЛІЄНКО Катерина

учениця 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа № 64 Дніпровської міської ради;

 170

ЛЕБЕДЄВА Наталія

учениця 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа № 64 Дніпровської міської ради;

 171

СКІП

Лілія

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 108 Криворізької міської ради;

 172

ЛОПУШИНСЬКА Анастасія

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 173

ДМІТРІЄНКО Діана

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 174

СКРИПЮК

Діана

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 175

СИДИГАЛІЄВА Ганна

учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 176

ТОЛОШНЯК

Дар'я

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради;

 177

ЗІНЧЕНКО Олександр

учень 7 класу   Криворізького науково – технічного металургійного ліцею № 16 Криворізької міської ради;

 178

БОРЗИХ

Олена

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 68 Криворізької міської ради.

 

Завідувач сектору

позашкільної освіти та виховної роботи                                К.Є.ФЕДОРЧЕНКО

 

Читати 448 разів Останнє редагування Четвер, 11 травня 2017 13:39
« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Авторизація

2360094
Сьогодні
Вся статистика
1703
2360094

Ваш IP 54.225.3.207
Час Сервера: 2017-09-24 17:25:18
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.