Понеділок, 15 травня 2017 15:04

Вітаємо переможців та призерів обласного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації!!!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Список переможців:

 

Номінація «Комп’ютерна графіка»

 

І місце

з/п

Прізвище, ім’я

Назва закладу

 

ШЕВЦОВА

Ксенія

вихованка комунального позашкільного навчального   закладу «Міська флотилія юних моряків і річковиків» Дніпровської міської ради;

 

ПІКІНЕР

Марія

вихованка комунального позашкільного навчального   закладу «Міська флотилія юних моряків і річковиків» дніпровської міської ради;

 

ГОНДЮЛОВА Валерія

учениця І курсу вищого професійного училища   № 55 м. Дніпропетровська;

 

СОЛОМИКІНА

Алла

учениця 11 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 118 Криворізької міської ради;

 

ЯРОШЕНКО

Яна

учениця 9 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

БОЛОКАДЗЕ

Марія

вихованка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

ХМІЛЬКОВСЬКА Тетяна

учениця 9 класу Навчально виховного комплексу "Ліцей № 10" м. Марганця;

 

РЯЗАНОВА

Марія

вихованка Центру дитячої творчості "Надія" м. Першотравенська;

 

ШАЛАМОВА

Орина

вихованка Центру дитячої творчості "Надія" м. Першотравенська.

ІІ місце

 

СТРАТІЙЧУК Микита

вихованець Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

БОГОНОС

Анжеліка

вихованка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

БЕРКУТ

Софія

вихованка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

СЛЄПОВ

Юрій

вихованець Центру дитячої творчості "Надія" м. Першотравенська;

 

СЛЄПОВ

Олександр

вихованець Центру дитячої творчості "Надія" м. Першотравенська;

 

КОВАЛЬЧУК

Владислав

вихованець Синельниківського міського Центру дитячої творчості;

 

ВОВК

Володимир

вихованець Синельниківського міського Центру дитячої творчості;

 

АНТОНЕНКО

Ангеліна

учениця 10 класу Менжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольського району;

 

ПАВЛІОН

Кіра

учениця 2 класу Васильківського навчально – виховного комплексу № 3 Васильківського району;

 

ПЕРЦОВА

Ангеліна

учениця 4 класу Васильківської середньої загальноосвітньої школи № 2 Васильківського району;

 

ЯЦЕНКО

Катерина

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Криворізької міської ради;

 

МОТИЖЕНЕЦЬ Данило

учень 3 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №69 Криворізької міської ради;

 

ГРАЧОВА

Анастасія

учениця 7класу комунального закладу освіти Миролюбівська середня загальноосвітня школа Синельниківського району;

 

ПОНОМАРЕНКО Анастасія

учениця 10 класу комунального закладу освіти Миролюбівська середня загальноосвітня школа Синельниківського району;

 

БОРИС

Ірина

учениця ІІ курсу Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій;

 

МАСЛАК

Альбіна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

ДАНІЛОВ

Олег

вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

АНТОНЕНКО Оксана

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

АРНАУТОВА

Юлія

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради;

 

ЛЕОНОВА Єлизавета

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

СЕМЕНЮК

Марія

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Криворізької міської ради;

 

ЯБЛОНСЬКИЙ Микола

учень 11 класу комунального закладу "Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5";

 

ЯНКОВСЬКИЙ

Гліб

учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради.

ІІІ місце

 

ТКАЛЕНКО

Марія

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 42 Криворізької міської ради;

 

ЮРЕСКУЛ

Олексій

учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №69 Криворізької міської ради;

 

ПЕДАН

Ірина

учениця 9 класу   комунального закладу освіти Циганівська середня загальноосвітня школа Синельниківського району;

 

АРСЮТА

Тетяна

учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №99 Криворізької міської ради;

 

КОЦЬКО

Кирило

учень 9 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

КОВАЛЕНКО Олександра

учениця 3 класу колегіуму № 11 м.Новомосковська;

 

ЛІСОВЕНКО

Віолета

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

СТЕПАНОВ

Валентин

учень 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради;

 

БОТЕЗАТ

Діана

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

ОРЖАХОВСЬКА

Анна

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

КІВЕР

Анатолій

учень Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

КРИВУЛЯ

Олександра

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

БУЛАХОВА

Марина

учениця 8 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

ПЛУГАТАР

Тетяна

учениця 6 класу комунального закладу "Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5";

 

ЄГОРОВ

Ілля

учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради;

 

ХМАРА

Ніна

учениця Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради;

 

РУДКОВСЬКА

Єлизавета

вихованка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

ВАСІНА

Олександра

вихованка Центру позашкільної роботи та дитячої творчості м. Кам'янське;

 

ЛИСЕНКО

Владислав

учень 11 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів № 45 Криворізької міської ради;

 

ПИЛИПОВИЧ Анастасія

вихованка комунального закладу "Центр профільного навчання та дитячої творчосіт" Вільногірської міської ради;

 

ПАРХОМЕНКО Максим

вихованець комунального закладу "Центр профільного навчання та дитячої творчосіт" Вільногірської міської ради;

 

БОЙКО

Лілія

учениця 9 класу Видвиженівської загальноосвітньої школи Новомосковського району;

 

КОЗАК

Даніїл

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ЗАЛЮБОВСЬКА Катерина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ЗІНАТУЛІНА

Юлія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ПРОХОРЕНКО

Анна

учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 9 м. Марганця;

 

ГЛУХОВЧЕНКО

Ірина

учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 9 м. Марганця;

 

ГЕЙКО

Дар'я

учениця 7 класу комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 114" Дніпровської міської ради;

 

КРИСЬ

Вікторія

учениця 6 класу Васильківської середньої загальноосвітньої школи № 2.

Номінація "Комп'ютерна анімація"

І місце

 

КІСЕЛЬОВА

Анастасія

учениця 5 класу середньої загальноосвітньої школи №2 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів м. Новомосковська;

 

ГОРСЬКИХ

Дар’я

учениця 3 класу Комунального опорного загальноосвітнього навчального закладу «Іларіонівська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Синельниківської районної ради Дніпропетровської області», вихованка Районного будинку школяра Синельниківського району;

 

МОРОЗОВА

Аліна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

ЩЕТНІКОВА

Аліна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

ІЗОТОВА

Валерія

учениця 8 класу комунального закладу "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19";

 

ОНІЩУК

Микита

учень 8 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради;

 

КУЖДІН

Віталій

учень 4 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради;

 

ХАЙРУЛІН

Данііл

учень 8 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради;

 

ПОМЕТІЙ

Богдан

учень 8 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради;

 

СТОВБА

Вікторія

учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради.

ІІ місце

 

КОЗДОБА

Олександра

учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи №2 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів м. Новомосковська;

 

СІЄНКО

Юлія

учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи №2 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів м. Новомосковська;

 

ЄПІФАНОВ

Віктор

учень 8 класу середньої загальноосвітньої школи №2 – загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів м.Новомосковська;

 

ВАСИЛЕНКО

Іван

учень 4 класу Криворізької гімназії №91 Криворізької міської ради;

 

БЕЗВЕРХИЙ

Савелій

учень 11 класу комунального закладу освіти «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпропетровської міської ради;

 

ЮРЧЕНКО

Богдан

вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Палац дитячої та юнацької творчості Центрально – Міського району» м. Кривий Ріг;

 

ЛАВРИНЕНКО

Ольга

учениця 10 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради;

 

ТЕЛЕТНЬОВА Алевтина

учениця 10 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради;

 

ШЕВЦОВА

Каріна

учениця 9 класу Васильківської середньої загальноосвітньої школи № 2 Васильківського району;

 

ГАЛЬЧЕНКО

Марія

учениця 4 класу Васильківської середньої загальноосвітньої школи № 2 Васильківського району;

 

КРИСЬ

Вікторія

учениця 6 класу Васильківської середньої загальноосвітньої школи № 2 Васильківського району.

ІІІ місце

 

КОСИХ

Микита

учень І курсу Синельниківського професійного ліцею;

 

КАЧАНОВ

Михайло

учень 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новомосковського району;

 

ВЕРНИГОРА

Олександр

учень Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

ПЕТРИНА

Володимир

учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею ІІ-ІІІ ступенів №129 Криворізької міської ради;

 

КУЖДІНА

Уляна

учениця 6 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради.

Номінація "Відеороліки"

І місце

 

ГОРДІЄНКО

Олег

учень 8 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6;

 

ДЬОЛОГ Єлизавета

вихованка комунального позашкільного заклада освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості";

 

КОСЕНКО

Ольга

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Будинок дитячої творчості" Дніпровської міської ради;

 

ВІГІЛЬОВ

Микита

учень 3 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №65 Криворізької міської ради;

  1. 92.

ЗУБОВ

Гліб

учень 10 класу комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа №21" Дніпровської міської ради.

ІІ місце

 

ПОГРЕБНА

Юлія

учениця 6 класу Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради;

 

БОНДАРЄВ

Віктор

учень 3 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6;

 

ТИТАРЧУК

Ілля

учень 3 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6;

 

КУРІЛЕХ

Ангеліна

учениця 3 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6

 

РОМАНЬКОВА Анастасія

учениця 3 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6;

 

СЛУПЧУК

Євгеній

учень 10 класу комунального закладу освіти "Ліцей природничо - наукового навчання" м.Жовті Води;

 

ЛИСАЧЕНКО

Даніїл

учень 5 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №33 Криворізької міської ради;

 

МАТЕЙКО

Олександр

учень 8 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради;

 

СЕМКО

Софія

учениця 7 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №65 Криворізької міської ради;

 

ДІЧУК

Юлія

учениця Явдотівської неповної середньої загальноосвітньої школи Широківського району;

 

ДАЦЕНКО

Оксана

учениця Явдотівської неповної середньої загальноосвітньої школи Широківського району;

 

ЛОПУШАНСЬКИЙ Констянтин

учень 10 класу Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району;

 

МАНУЙЛЕНКО

Олег

учень 10 класу Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району;

 

МОЛОКОВА

Наталія

учениця 11 класу Великоолексадрівського навчально - виховного комплексу Васильківського району.

ІІІ місце

 

СКРИПНИК

Катерина

учениця 8 класу комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5;

 

КОШЕЛЕНКО Анастасія

вихованка комунального закладу «Софіївський центр творчості»Софіївської селищної ради Софіївського району;

 

ЛИХОВИД

Агата    

учениця 7 класу Синельниківської   загальноосвітньої школи №6;

 

ЖИГАЛКО

Богдан

вихованець Комунального позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Новомосковського району;

 

КОЧЕТОВ

Євген

учень І курсу Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва;

 

КИРИЧОК

Владислав

вихованець комунального позашкільного заклада освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості";

 

СТЕПАНОВА

Елизавета

учениця 6 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №65 Криворізької міської ради;

 

ГАДЯЦЬКА

Оксана

учениця 8 класу Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району;

 

ЛОЗБАНІК

Вікторія

учениця 8 класу Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району;

 

БОЯРЧЕНКО

Анастасія

учениця 8 класу Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району;

 

КОБА

Вадим

учень 5 класу Дебальцівського навчально - виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" Васильківського району;

 

ЛЕВЧЕНКО

Назарій

учень 8 класу Авангардської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району;

 

ПРИЙМАК

Назар

учень 8 класу Авангардської середньої загальноосвітньої школи Васильківського району;

 

ІВАЩЕНКО

Анна

учениця 2 класу Чаплинської неповної середньої загальноосвітньої школи Васильківського району;

 

ВОДОП'ЯН

Наталія

учениця 11 класу Великоолексадрівського навчально - виховного комплексу Васильківського району.

Номінація "Арт дизайн - фотокоалаж"

І місце

 

ТЕЛИХ

Анастасія

учениця 9 класу Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради;

 

ЧЕРНІЧЕНКО

Катерина

учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №110 Криворізької міської ради;

 

ЖУРАВЕЛЬ

Ірина

учениця 8 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

ДАНЬКО

Тетяна

учениця 11 класу Криворізького обласного ліцея інтерната сільської молоді;

 

КАЛЄМЄНЄВА Єлизавета

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №52 Криворізької міської ради;

 

ДМИТРІШИНА Катерина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»;

 

РОДІОНОВ

Володимир

учень 11 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №74 Криворізької міської ради;

 

ХРИПУНКОВА

Євгенія

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №58 Криворізької міської ради;

 

ДІДЕНКО

Аліна

учениця 11 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

БОГДАН

Денис

учень 2 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

ДЕРЕКА

Аліна

учениця 11 класу комунального закладу "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20";

 

ЄГОРОВ

Ілля

вихованець комунального позашкільного навчального закладу "Станція юних техніків" Довгінцевського району м.Кривого Рогу;

 

СІРА

Яна

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної творчості   учнівської молоді" Новомосковського району;

 

СІРЕНКО

Альона

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної творчості   учнівської молоді" Новомосковського району;

 

КЕЛЕБЕРДЕНКО

Софія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ПАСТУХОВА

Катерина

учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи № 9 м. Марганця;

 

ТАЛАЛАЙЧЕНКО Катерина

учениця 10 класу Марганецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням англійської мови Марганецької міської ради.

ІІ місце

 

ПАЛАШ

Дарина

учениця 10 класу Криворізької гімназії №127 Криворізької міської ради;

 

ГРУБА

Яна

учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новомосковського району;

 

КРАВЕЦЬ

Олександра

учениця 9 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

ЗУБАРЕВА

Софія

учениця ІІІ курсу Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти;

 

МІЛЕНЬКИЙ

Олександр

учень ІІІ курсу Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій;

 

МАСЛОВА

Єлизавета

учениця 11 класу Криворізької гімназії №49 Криворізької міської ради;

 

БОНДАРЕНКО

Юлія

учениця 11 класу Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №74 Криворізької міської ради;

 

КОЛЕСНІКОВА Вікторія

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради;

 

СІМОНЕНКО

Поліна

учениця 7 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

ГАРДТ

Валерія

вихованка комунального позашкільного заклада освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості";

 

ЛИКОВА

Софія

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №90 Криворізької міської ради;

 

БІГУН

Костянтин

учень 11 класу комунального закладу освіти «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпропетровської міської ради;

 

ДРОННІКОВА

Іванна

учениця 4 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №45 Криворізької міської ради;

 

ВОЛОДЬКИН

Даніїл

вихованець комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ЗАЛЮБОВСЬКА Катерина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

  1. 154.

САМОЙЛЕНКО

Софія

вихованка комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді»;

 

РУДСЬКА

Софія

учень 7 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради.

ІІІ місце

 

СИРОТА

Катерина

учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Новомосковського району;

 

ГОЛЬДЕНБЕРГ

Ілля

учень 11 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

МЕРКУЛОВА Олександра

учениця 8 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

ГАТІЛОВА

Марія

учениця 11 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

АЗИЗОВА

Тамила

учениця 1 класу комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №31» м.Дніпро;

 

ПОЛІЩУК

Лоліта

учениця І курсу Державного професійно - технічного навчального закладу «Марганецький професійний ліцей»;

 

ЛУНЬКО

Аліна

учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №126;

 

ЄВДОКИМОВ

Ярослав

учень 4 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №72 Криворізької міської ради;

 

ЗОЗУЛЕВИЧ

Ярина

учениця 2 класу Криворізького навчально виховного комплексу № 35 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс» Криворізької міської ради;

 

МАРКОВА

Вікторія

учениця 9 класу комунального закладу "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2";

 

АЛБАКОВА

Мадіна

учениця 10 класу комунального закладу "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2";

 

ШИРОКОСТУП

Богдан

учень 11 класу комунального закладу освіти «Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпропетровської міської ради;

 

ЖАДОБІН

Роман

вихованець комунального закладу "Центр дитячої творчості м. Тернівка";

 

ЄВСЮГІНА

Вероніка

вихованка комунального закладу "Центр дитячої творчості м. Тернівка";

 

МІСЛЄР

Марк

вихованець комунального закладу "Центр дитячої творчості м. Тернівка";

 

СКОРОБОГАТИХ Михайло

вихованець комунального закладу "Центр дитячої творчості м. Тернівка";

 

БАШЛІЙ

Дарина

вихованка комунального позашкільного навчального закладу "Центр науково - технічної   творчості" м. Марганця;

 

ШЕЙЄРМАН

Олександр

учениця 9 класу Навчально виховного комплексу "Ліцей № 10" м. Марганця;

 

КАРПЕНКО

Олексій

учень 7 класу Криворізької загальноосвтньої школи І -ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради;

 

ФЕВРАЛЬОВ

Андрій

учень 11 класу Менжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольського району.

 

Читати 410 разів
« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Авторизація

2359006
Сьогодні
Вся статистика
615
2359006

Ваш IP 54.81.197.127
Час Сервера: 2017-09-24 05:04:46
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.