Понеділок, 15 травня 2017 16:12

Інформація про проведення Відкритого обласного фестивалю з робототехніки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З метою стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, зростання технічної майстерності учнівської молоді та задоволення потреб у творчій самореалізації, виявлення талановитої та творчої молоді 12 травня 2017 року на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова вдруге проведено Відкритий обласний фестиваль з робототехніки.

Організатори фестивалю: департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара; комунальний позашкільний навчальний заклад «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді», Національний центр аерокосмічної освіти молоді України ім. Олександра Максимовича Макарова, ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара, методичний центр управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

У програмі обласного фестивалю: конструювання та змагання роботів. Для учасників змагань працювали секції за віковими категоріями.

Для молодших школярів (від 6 до 12 років):

-         Лего-моделювання;

-         Scratch проекти (учасникам необхідно підготувати програму Scratch на задану тему і провести презентацію свого проекту).

Для старшої вікової групи (від 12 до 24 років):

-         Технічне або програмне моделювання на вільну тему;

-         Робо-сумо;

-         Робо гонки;

-         Фрістайл.

Для глядачів захоплююче видовище у змаганнях кожної секції.

Для викладачів: співробітництво у навчанні школярів технічній творчості та програмуванню.

Участь у Фестивалі взяли не тільки учні Дніпропетровської області, а й з інших міст України (більше 100 молодих винахідників).

З м. Дніпра взяли участь 25 навчальних закладів, Придніпровський енергобудівний технікум, з області – Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Павлоградський міський ліцей та два вищих навчальних заклади – Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара та Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», з м. Запоріжжя – 7 навчальних закладів, з м. Кропивницького – Добровеличківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат.

Найстаршим учасникам – 22 роки, наймолодшому дошкільнику – 6 років.

Оцінювло роботу учасників обласного фестивалю компетентне журі, у складі якого викладачі та студенти Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, викладачі ліцею інформаційних технологій при ДНУ, Павлоградського міського ліцею, Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129, позашкільних навчальних закладів, провідні вчителі області з інформатики. Очолила команду голова журі, кандидат технічних наук, доцент Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара Наталія Ащепкова, яка була вражена рівнем моделей роботів.

Представлено багато цікавих розробок. Вихованці Запорізького технічного ліцею Олексій Вінярський і Данило Поддубчак представили робота-сумоіста. Студенти фізико-технічного факультету Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара Олег Хомелюшко і Станіслав Петраш презентували «робота-світляка», який знаходить дорогу в темноті, об’їзджаючи всі перепони. Їх колега Федір Сафаєв представив перспективну модель робота-будівельника для підкорення Марсу.

Потужний десант на фестивалі висадив центр дитячої творчості із м. Дніпра «Айтишка». 9-річний Кирило Благодаров презентував модель Сонячної системи, яку вже успішно використовують у середній загальноосвітній школі №8 для практичного навчання. Данило Моцик і Єгор Волков представили робота-аватара для лікування і навчання людей з обмеженими можливостями.

Ще зовсім юний Ян Кравченко, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді», розробив робота, який миє підлогу. А учень сьомого класу загальноосвітньої школи №46 м. Дніпра Тимофій Романішин презентував модель «затишного дому», який сам вмикає будь-яку побутову техніку та реагує на команди господаря.

Нехай здійсняться всі ваші мрії, юні винахідники!

А з такими винахідниками здійсняться всі мрії про технічний прогрес України!

Читати 386 разів

Галерея зображень

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Авторизація

2861901
Сьогодні
Вся статистика
1202
2861901

Ваш IP 54.92.153.90
Час Сервера: 2018-06-18 11:53:50
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.