Середа, 14 червня 2017 13:59

Обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та схематичні моделі літаків)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 06 по 08 червня 2017 року комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проведено обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі та схематичні моделі літаків).

Цього року Змагання проводились спільно із Вакулівською об’єднаною територіальною громадою Софіївського району (голова Шевцов Артур Анатолійович).

29 учасників з 8 команд області змагалися в трьох категоріях за 8-ми класами моделей на місцевому аеродромі.

Цього року у Змаганнях взяли участь команди:

Божедарівської філії комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Металургійного району м. Кривого Рогу;

комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Довгинцівського району м. Кривого Рогу;

Вакулівського навчально-реабілітаційного центру;

комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Тернівського району м. Кривого Рогу;

комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості Криворізького районуˮ;

комунального закладу “Божедарівський Будинок дитячої та юнацької творчостіˮ.

Змагання проводились по 3 категоріям: схематичні моделі (планер і літак), моделі малих форм (F-1-G, F-1-H) та класи моделей великих форм (F-1-A, F-1-B, F-1-P).

На підставі протоколів журі визначенні переможці і призери особистої та загальнокомандної першості, а також сформована збірна команда Дніпропетровської області, яка з 26 червня 2017 року візьме участь у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) у м. Конотоп Сумської області.

 

Особисто-командна першість

клас моделей “схематичний планер”

І місце

НАУМЕНКО Дмитро

вихованець комунального закладу освіти “Вакулівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчаннямˮ ДОР;

ІІ місце

САХАРИТОВ Нікіта

вихованець комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

ІІІ місце

СЕНЬКО Владислав

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

клас моделей “схематичний літак”

І місце

СТУПАК

Дмитро

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району”
м. Кривого Рогу;

ІІ місце

НАУМЕНКО Дмитро

вихованець комунального закладу освіти “Вакулівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчаннямˮ ДОР;

ІІІ місце

БІЛОНОГОВ Данило

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

клас моделей “F-1-H”

І місце

ХАРАДЖЯН Михайло

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

МОРОЗ

Станіслав

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району”
м. Кривого Рогу;

ІІІ місце

ДМИТРУК Олександр

вихованець комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

клас моделей “F-1-G”

І місце

ПАВЛОВ

Артем

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

САЛЬНИК

Максим

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

ІІІ місце

ПЛАКСИВИЙ Валентин

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району”
м. Кривого Рогу;

клас моделей “F-1-А

І місце

САЛЬНИК

Максим

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

БАЙГУШ

Сергій

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

ІІІ місце

КИСЛОВ

Андрій

вихованець комунального позашкільного закладу “Центр дитячої творчостіˮ Криворізької райради;

клас моделей “F-1-В

І місце

ПУГАЧ

Антон

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

САЛЬНИК

Максим

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

ІІІ місце

ДМИТРУК Олександр

вихованець комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

клас моделей “F-1-Р

І місце

УШАКОВ Даніїл

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

ХАРАДЖЯН Михайло

вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

 

Загальнокомандна першість

“Схематичні моделіˮ

І місце

команда комунального закладу освіти “Вакулівський навчально-реабілітаційний центр з поглибленим професійно-трудовим навчаннямˮ ДОР;

тренер команди ДУБІНЕЦЬКИЙ Анатолій Олександрович;

ІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

тренер команди ФЕДОРОВ Володимир Петрович;

ІІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

тренер команди КАТИБА Сергій Зорійович.

“Моделі малих формˮ

І місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

тренер команди КАТИБА Сергій Зорійович;

ІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” м. Кривого Рогу;

тренер команди ВОРОНЦОВА Світлана Григорівна.

ІІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

тренер команди БЕРЕЗЮК Олександр Петрович

“Вільнолітаючі моделіˮ

І місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” м. Кривого Рогу;

тренер команди КАТИБА Сергій Зорійович;

ІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;

тренер команди БЕРЕЗЮК Олександр Петрович

ІІІ місце

команда комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” м. Кривого Рогу;

тренер команди ЛАЗАРЕВИЧ Валерій Васильович.

Читати 100 разів Останнє редагування Середа, 14 червня 2017 14:03
« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Авторизація

2359003
Сьогодні
Вся статистика
612
2359003

Ваш IP 54.81.197.127
Час Сервера: 2017-09-24 05:04:28
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.