Четвер, 18 січня 2018 13:28

Вітаємо переможців обласного конкурсу з WEB – дизайну!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо переможців обласного конкурсу з WEB – дизайну

І місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Клас

Позашкільний навчальний заклад

1

Котлярова Анна Вікторівна

Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа №55 інформаційно-технологічного профілю" Дніпровської міської ради

9

 

2

Негруца Ростислав Владиславович

Криворiзька Центрально-Міська гімназія

10-Б

 

3

Гордійчук Владислав Володимирович

Комунальний заклад "Нікопольська загальноосвітня гімназія № 15"

11

 

4

Друченський Єгор Іванович

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 120" Дніпропетровської міської ради

11

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний центр науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді"

5

Бочін Ігор Ігорович

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 21" Дніпровської міської ради

11

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний центр науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді"

 

ІІ місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Клас

Позашкільний навчальний заклад

1

Дудкін Владислав Артемович

Комунальний заклад "Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5"

9

 

2

Маркін Дмитро Сергійович

Криворізька гімназія №91

9

 

3

Полотнянко Микола Олександрович

Комунальний заклад освіти "Українсько-Американський ліцей" Дніпровської міської ради

11

 

4

Коцько Кирило Олександрович

Криворізький Центрально-Міський ліцей

10

 

5

Орлов Артем Олександрович

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №135" Дніпровської міської ради

10

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний центр науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді"

 

ІІІ місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Клас

Позашкільний навчальний заклад

1

Кісельов Богдан Геннадійович

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

10

 

2

Кислов Андрій Андрійович

Криворізький Покровський ліцей

10

 

3

Артуганов Ілля Вікторович

Комунальний заклад освіти "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою" Дніпровської міської ради

10

 

4

Дубінін Владислав Олександрович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61

11

 

5

Євтухов Ілля Шарофович

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа і-ІІІ ступенів №2"

11

Комунальний позашкільний заклад освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості

6

Орлов Ілля Олександрович

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №135" Дніпровської міської ради

10

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Дніпропетровський обласний центр науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді"

7

Топчій Нікіта Романович

Криворізька гімназія № 91

9

 

8

Вернигора Олександр Олександрович

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

8

 

 

Читати 622 разів
« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Авторизація

2781552
Сьогодні
Вся статистика
457
2781552

Ваш IP 54.196.47.145
Час Сервера: 2018-04-27 06:22:46
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.