Понеділок, 19 лютого 2018 15:32

Вітаємо переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій для молодших школярів «Капітошка»!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій для молодших школярів «Капітошка»!

 

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад

Класс

Місце

  1. 1.

Булаєва Олександра Вадимівна

Комунальний опорний навчальний заклад "Іларіонівська СЗШ І-ІІІ ступенів" Іларіонівської селищної ради

4

І

  1. 2.

Каплунський Тімофей Дмитрійович

КПНЗ «Міська флотилія юних моряків і річковиків» ДМР

2

І

  1. 3.

Попєлишкін Денис Сергійович

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

4

І

  1. 4.

Горських Дар'я Артурівна

Комунальний опорний навчальний заклад "Іларіонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Іларіонівської селищної ради

4

І

  1. 5.

Міхно Марія Андріївна

КПНЗ «Міська флотилія юних моряків і річковиків» ДМР

4

І

  1. 6.

Шумкова Катерина Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43

4

І

  1. 7.

Бондаренко Микита Владиславович

КЗО "Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов" Дніпровської міської ради

6

ІІ

  1. 8.

Буцонь Юлія Миколаївна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20", Комунальний позашкільний навчальний заклад освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості"

4

ІІ

  1. 9.

Бєлянушкін Роман Вікторович

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

4

ІІ

  1. 10.

Проскурняк Софія Михайлівна

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №26

4

ІІ

  1. 11.

Ткачик Назар Артемович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103

4

ІІ

  1. 12.

Литвиненко Богдан Олександрович

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

4

ІІ

  1. 13.

Бітько Данило Михайлович

ЗОШ №23 м.Кам'янське

4

ІІІ

  1. 14.

Бодз Данило Романович

Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новомосковської районної ради Дніпропетровської області

4

ІІІ

  1. 15.

Браткевич Тимофій Єгорович

КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ»

4

ІІІ

  1. 16.

Береза Дмитро Васильович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №65

4

ІІІ

  1. 17.

Ванян Софія Рубанівна

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

4

ІІІ

  1. 18.

Васильєва Олена Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

4

ІІІ

  1. 19.

Ваулін Владислав Олександрович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

3

ІІІ

  1. 20.

Басюк Анастасія Вікторівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

4

ІІІ

  1. 21.

Грицай Семен Юрійович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60

4

ІІІ

  1. 22.

Громов Юрій Олександрович

КЗО "Середня загальноосвітня школа №31" ДМР

4

ІІІ

  1. 23.

Калінін Гліб Юрійович

КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР

4

ІІІ

  1. 24.

Корнєєв Станіслав Олександрович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №43

4

ІІІ

  1. 25.

Олексієнко Микита Костянтинович

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

4

ІІІ

  1. 26.

Олексейчук Ренат

Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс №12 «загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія» Дніпровської міської ради

4

ІІІ

  1. 27.

Романько Іван Дмитрович

Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс №131 "загальноосвітній навчальний заклад I ступеня - гімназія"

4

ІІІ

  1. 28.

Селезньова Вікторія Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130

4

ІІІ

  1. 29.

Стеренчук Платон

ССЕШ №126 м. Дніпро

3

ІІІ

  1. 30.

Удовиченко Кирило Андрійович

КПНЗ «ЦПО «Зміна» КМР

4

ІІІ

  1. 31.

Чабанов Данило Євгенійович

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

4

ІІІ

  1. 32.

Шокалюк Микита Євгенович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №103

4

ІІІ

  1. 33.

Яровий Ігор Віталійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»

4

ІІІ

 

 

Читати 547 разів Останнє редагування Понеділок, 19 лютого 2018 15:57
« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Авторизація

2775533
Сьогодні
Вся статистика
135
2775533

Ваш IP 54.81.71.187
Час Сервера: 2018-04-23 02:05:00
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.