П'ятниця, 23 лютого 2018 10:56

Підведені підсумки обласного конкурсу «Мирний космос»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Підведені підсумки обласного конкурсу «Мирний космос», який відбувся 16-17 лютого 2018 року

Згідно протоколів журі переможцями стали:

 

з/п

Прізвище, ім’я

Назва закладу

НомінаціяРакетно-космічна техніка”

І місце

  1. 1.

ГОНЧАРЕНКО Максим

учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, вихованець гуртка „Космічне моделювання” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” м. Кривого Рогу;

  1. 2.

ЗЕМЦОВ Олександр

учень 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №31” м. Дніпра, вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” м. Дніпра;

ІІ місце

  1. 3.

ГРИГОРЄВ

Іван

учень 4 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №19” м. Дніпра, вихованець ракетно-модельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 4.

КАСЬКО

Данило

учень 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5” м. Дніпра, вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

  1. 5.

КРЕМІНСЬКИЙ Михайло

учень 6 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа №128”, вихованець ракетомодельного гуртка комунального закладу Будинок творчості дітей та юнацтва м. Камянське”;

  1. 6.

КАПЛІНА Людмила

учениця 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №64” м. Дніпра;

  1. 7.

КОВАЛЬ

Нікіта

учень 8 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №64” м. Дніпра;

  1. 8.

ЛАДИГІНА Єлизавета

учениця 7 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №21” м. Дніпра;

Номінація Космічна біологія та медицина”

І місце

  1. 9.

БУЛІЄНКО

Софія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа №142“ м. Дніпра

ІІ місце

  1. 10.

БІЛИК

Олександра

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпра, вихованка гуртка „Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 11.

КОТЛЯРОВА

Анна

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа №55“ м. Дніпра, вихованка інформаційного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 12.

ШЕВЦОВА

Ольга

учениця 10 класу комунального закладу освіти „Середня загальноосвітня школа-інтернат №4” м. Дніпра, слухач аерокосмічної школи національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. О.М. Макарова;

ІІІ місце

  1. 13.

НЕМЧИК Анастасія

учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янське;

  1. 14.

ЩЕРБАНЬ

Андрій

учень 11 класу загальноосвітньої школи №11, вихованець комунального закладу “Міський центр науково-технічної творчості” м. Марганця;

Номінація Космічна фізика та астрономія”

І місце

  1. 15.

ГУСАРОВА Крістіна

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей” м. Дніпра, вихованка гуртка „Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 16.

ГОЛОВКО

Надія

учениця 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №85” м. Дніпра, вихованка гуртка „Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

  1. 17.

ЗАБОРА

Даніїл

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янське;

  1. 18.

КОМАРОВА Єлизавета

учениця 5 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №74” м. Дніпра;

ІІ місце

  1. 19.

МАТЮХІНА

Анна

учениця 9 класу Навчально-виховного комплексу №35 Імпульсм. Кривого Рогу;

  1. 20.

НІВЧИК

Данило

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янське;

  1. 21.

ПРУДОВСЬКИЙ Андрій

учень 7 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №91” м. Дніпра;

ІІІ місце

  1. 22.

БОЙКО

Валерія

учениця 8 класу Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” смт. Губиніха Новомосковського району;

  1. 23.

ЛУЦЕНКО

Ольга

учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янське;

  1. 24.

НЕЗДІЙМІНОГА Михайло

учень 8 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №74” м. Дніпра;

  1. 25.

ПУГАЧОВА

Аріна

учениця 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №64” м. Дніпра;

  1. 26.

СТАРОКІНЬ Єлизавета

учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №74” м. Дніпра;

Номінація Глобальні проблеми людства”

І місце

  1. 27.

КРИВІЦЬКА Наталія

учениця 10 класу Марганецької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №12 м. Марганця;

  1. 28.

ТІГНЯН

Іван

учень 7 класу комунального закладу Криворізька гімназія
№95
м. Кривого Рогу;

ІІ місце

  1. 29.

ВОЛОШИНА Катерина

учениця 8 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс №13”м. Камянське;

  1. 30.

КРЮКОВСЬКА Вікторія

учениця 6 класу Марганецької загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №12 м. Марганця;

ІІІ місце

  1. 31.

АНДРУЩЕНКО Кирило

учень 10 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс №13” м. Кам’янське;

Номінація “Людина. Духовність. Всесвіт”

І місце

  1. 32.

ПОЧЕБУТ

Заряна

учениця 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5”, вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

  1. 33.

РОМАНОВСЬКА Анастасія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована середня загальноосвітня школа №142“ м. Дніпра

ІІ місце

  1. 34.

КОБЗАР

Альона

учень 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №14” м. Дніпра;

  1. 35.

МИХАЙЛОВ Федір

учениця 9 класу комунального закладу освіти Гімназії №12” м. Дніпра;

  1. 36.

ШЕВЦОВ Костянтин

учень 9 класу комунального закладу освіти Навчально-виховний комплекс №130” м. Дніпра;

ІІІ місце

  1. 37.

ВІНТОНЯК

Віра

учениця 9 класу Криворізького науково-технічного металургійного ліцею №16 м. Кривого Рогу;

  1. 38.

КУЛИК

Ярослав

учень 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №1” м. Дніпра;

  1. 39.

НИКИФОРЕНКО Микита

учень 10 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №97 ім. П.І. Шкідченка” м. Дніпра;

Номінація “Історія розвитку авіації та космонавтики”

І місце

  1. 40.

ГОРЯНА

Венера

учениця 8 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №42” м. Дніпра;

  1. 41.

ІВАНОВ

Олексій

 

учень 3 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс 16” м. Дніпра, вихованець ракетно-модельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 42.

ПІЛІКІН
Андрій

учень 11 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №91” м. Дніпра;

  1. 43.

СКОВОРОДКА Олександр

учень 9 класу комунального закладу Середня загальноосвітня школа №7” м. Камянське;

ІІ місце

  1. 44.

ДРОБИШЕВ Макар

учень 7 класу комунального закладу освіти Середня загальноосвітня школа №43” м. Дніпра;

  1. 45.

КРИКУН

Дар’я

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №61 „Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів” м. Дніпра, слухач аерокосмічної школи національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова;

  1. 46.

СИЗОНЕНКО Марія

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №61 „Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів” м. Дніпра, вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 47.

ТРОФІМОВА Поліна

учениця 7 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №61 „Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів” м. Дніпра, вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 48.

ФРЕЙВАЛЬД

Ілля

учень 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №43” м. Дніпра;

ІІІ місце

  1. 49.

КОВАЛЬОВ Владислав

учень 9 класу закладу освіти Середня загальноосвітня школа №4 - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №4”, вихованець комунального позашкільного закладу Центр позашкільної роботи” м. Новомосковська;

  1. 50.

ЛУК’ЯНЕНКО Олександр

учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №97 ім. П.І. Шкідченка” м. Дніпра;

  1. 51.

МИХАЛУСЬ Дмитро

учень 10 класу закладу освіти “Навчально-виховний комплекс
№61 „
Техніко-економічний ліцей ‒ загальний навчальний заклад І-ІІ ступенів” м. Дніпра, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

Номінація Космічні наукові дослідження ”

І місце

  1. 52.

ОРЛОВ

Артем

учень 10 класу закладу освіти Середня загальноосвітня школа №135м. Дніпра, вихованець інформаційного гуртка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 53.

ПАЛАГУТА

Ігор

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №89” м. Дніпра, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІ місце

  1. 54.

БАТАЛЬСЬКИЙ Нікіта

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №21”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 55.

ДРУЧЕНСЬКИЙ Єгор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №120”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

  1. 56.

ОРЛОВ Ілля

учень 10 класу закладу освіти Середня загальноосвітня школа №135м. Дніпра, вихованець інформаційного гуртка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 57.

ЧЕРЕДНИЧЕНКО Анастасія

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №6, вихованець гуртка Ракетно-космічне моделювання комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

Номінація Екологія та космонавтика”

І місце

  1. 58.

БЛАГОДАРОВ Кирило

учень 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №8” м. Дніпра;

  1. 59.

ГУБА

Олександр

учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей” м. Кам’янське;

  1. 60.

РУСНАЧЕНКО Антон

учень 7 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126”, вихованець гуртка “Конструювання транспортної техніки” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” м. Кривого Рогу;

ІІ місце

  1. 61.

СКРИПНИК Ярослав

учень 6 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №97 ім. П.І. Шкідченка”, вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

Номінація “Програмування та обчислювальна техніка”

І місце

  1. 62.

БОЧИН

Ігор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №21”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 63.

ЗУБОВ

Гліб

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №21”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 64.

САДОВОЙ

Данило

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №62”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІ місце

  1. 65.

ЖУЛІДОВ

Олег

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №89” м. Дніпра, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

  1. 66.

ВЕСЕЛОВСЬКА Анастасія

учениця 10 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №12”, вихованка комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

  1. 67.

ТКАЧЕНКО

Віктор

учень 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №22”, вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

Голова журі                                            С.Г. БОНДАРЕНКО

РS: Якщо Ви знайшли помилку, передзвоніть нам до 28 лютого

за телефоном 767-17-92 Ричко Н.І.

Читати 581 разів
« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Авторизація

2775460
Сьогодні
Вся статистика
62
2775460

Ваш IP 54.81.71.187
Час Сервера: 2018-04-23 01:59:53
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.