Четвер, 22 березня 2018 15:28

Вітаємо переможців та призерів обласної інтернет – олімпіади з офісного програмування!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітаємо переможців та призерів обласної інтернет – олімпіади з офісного програмування!

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Навчальний заклад

Клас

Місце

1

Зубов Гліб Михайлович

Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 21" Дніпровської міської ради

11

І

2

Скрипник Катерина Олексіївна

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

9

І

3

Босенко Єлизавета Олександрівна

Криворізька Загальноосвітння Школа №72

9

І

4

Котенко Олександра Павлівна

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області

9

І

5

Чуб Ксенія Олегівна

КЗО ліцей природничо-наукового навчання м.Жовті Води

8

І

6

Дехта Дмитро Миколайович

Центр дитячої творчості, м. Жовті Води

10

І

7

Назаренко Олексій Олексанлрович

КПНЗ «Міська флотилія юних моряків і річковиків» ДМР

9

І

8

Одінцов Олександр Володимирович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

8

І

9

Кулинич Дмитро Сергійович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42

8

І

10

Голобрордько Вікторія Вадимівна

КЗ "Технічний ліцей" Кам'янської міскоі ради

10

І

11

Грищенко Олег Сергійович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

9

ІІ

12

Чуб Михайло Олександрович

КЗО ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води

7

ІІ

13

Семко Софія Іванівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

8

ІІ

14

Булахов Іван Олександрович

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №7 з поглибленим вивченням біології

10

ІІ

15

Волкова Анастасія Віталіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

11

ІІ

16

Паук Олена Сергіївна

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

9

ІІ

17

Романенко Олег Володимирович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

10

ІІ

18

Шакір'янова Дарина Вадимівна

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

10

ІІ

19

Шиба Анастасія Олександрівна

Криврізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування" Криворізької міської ради Дніпропетровської області

10

ІІ

20

Будняк Марія Сергіївна

Ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води

10

ІІ

21

Ніколаєнко Олександр Володимирович

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Ріднокрай» Криворізької міської ради

Гурток «Прометей»

ІІ

22

Скрипнюк Діана Володимирівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

8

ІІ

23

Махно Анна Віталіївна

КЗО"Спеціалізована школа №7 з поглибленим вивченням іноземних мов"

8

ІІ

24

Назарук Альбіна Віторівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42

10

ІІ

25

Дєєв Валентин Юрійович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

10

ІІ

26

Крішен Юлія Віталіевна

Ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води

8

ІІ

27

Марєєв Станіслав Сергійович

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

9

ІІІ

28

Галавай Олександр Миколайович

Криворізький Центрально-Міський ліцей

11

ІІІ

29

Гризоглазов Назарій Романович

Криворізька Загальноосвітня школа №103

9

ІІІ

30

Масляна Анастасія Сергіївна

Ліцей природничо-наукового навчання м. Жовті Води

11

ІІІ

31

Кройс Назарій Іванович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

10

ІІІ

32

Самусевич Катерина Олександрівна

КЗ "Технічний ліцей" Кам'янської міської ради

9

ІІІ

33

Сопрун Владислав Станіславович

Криворізька гімназія №127

11

ІІІ

34

Вручинський Антон ВІиалійович

Криворізька загальньоосвітня школа №21

11

ІІІ

35

Іващенко Каріна Геннадіївна

Криворізький Навчально-виховний комплекс№129 ''Гімназія-Ліцей академічного спрямування''

8

ІІІ

36

Ліщенко Анастасія Олександрівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 103

9

ІІІ

37

Матейко Олександр Дмитрович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

9

ІІІ

38

Лаба Анастасія Сергіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

8

ІІІ

39

Бражник Олександр Олексійович

КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9"

9

ІІІ

40

Крестьянов Артем Денисович

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №68

10

ІІІ

41

Масленникова Анна Анатоліївна

Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа №20", Комунальний позашкільний навчальний заклад освіти "Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості"

10

ІІІ

42

Помещиков Максим Володимирович

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»

ІІ курс

ІІІ

43

Богацький Віталій Сергійович

Криворізька загальноосвітня школа №21

10

ІІІ

44

Желдак Данило Валентинович

Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

10

ІІІ

45

Зімін Олександр Дмитрович

Державний навчальний заклад «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»

ІІ курс

ІІІ

46

Журавель Микита Володимирович

КЗ «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

9

ІІІ

47

Медведюк Едуард Олександрович

Професійно-технічне училище № 2 м. Дніпро

ІІ курс

ІІІ

48

Кочетов Євген Валерійович

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Дніпровське вище професійне училище будівництва"

ІІ курс

ІІІ

49

Курінний Дмитро Ігорович

Криворізький Навчально-виховний комплекс№129 ''Гімназія-Ліцей академічного спрямування''

8

ІІІ

50

Попова Єлизавета Петрівна

КЗ "Технічний ліцей"   Кам'янської міської ради

10

ІІІ

 

 

Читати 631 разів Останнє редагування Четвер, 22 березня 2018 15:34
« Квітень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Авторизація

2775469
Сьогодні
Вся статистика
71
2775469

Ваш IP 54.81.71.187
Час Сервера: 2018-04-23 02:00:42
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.