Новини

Новини (184)

Новій Дніпропетровщині - новий стандарт освіти

Ласкаво просимо!

На даній сторінці розміщуються останні новини організіційно-масової роботи

Номінація "WEB дизайн"

І місце

1

Моісеєнков Владислав

вихованець «Міської флотилії юних моряків і річковиків» Дніпропетровської Міської ради, студент 3 курсу Дніпропетровського технікуму зварювання та електроніки ім. Є.О.Патона

2

Бочін Ігор

вихованець Дніпропетровського обласного центру науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, учень 8 класу середньої школи №21 м. Дніпропетровська

3

Колотило Марія

учениця 11 класу навчально - виховного комплексу №148 "Планет щастя" м. Дніпропетровська

ІІ місце

1

Федоренко Олександр

учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129

2

Гончаров Максим

вихованець Дніпропетровського обласного центру науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, учень 6 класу навчально - виховного комплексу №148 "Планета щастя" м. Дніпропетровська

ІІІ місце

1

Меньшиков Максим

вихованець Нікопольського міського центру трудового навчання та технічної творчості, учень 10 класу Нікопольської середньої загальноосвітньої школи №20

2

Боков Денис

вихованець Нікопольського районного будинку дитячої творчості, учень 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи Нікопольського району

3

Барило Андрій

вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Криворізького району, учень 10 класу Новопільського навчально - виховного комплексу Криворізького району

4

Кузнецов Максим

учень 10 класу Криворізького природничо-наукового ліцею

5

Жушман Денис

учень 11 класу Жовтоводського ліцею природничо - наукового навчання

Номінація "Програмування"

І місце

1

Перерва Роман

учень 11 класу Жовтоводського ліцею природничо - наукового навчання

2

Мосін Антон

вихованець Станції юних техніків Довгинцевського району м. Кривого Рогу

ІІ місце

1

Бойко В’ячеслав Орестович

учень 9 класу Нікопольської спеціалізованої школи №5

2

Барановський Владислав

вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Криворізького району, учень 11 класу Новопільського навчально - виховного комплексу Криворізького району

ІІІ місце

1

Єршов Степан

учень 11 класу Криворізького природничо-наукового ліцею

2

Сюрмаков Владислав

вихованець Дніпропетровського обласного центру науково - технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, учень11 класу середньої школи №21 м. Дніпропетровська

Номінація "Офіс"

І місце

1

Кушнір Юлія

вихованка Міської флотилії юних моряків і річковиків, учениця 10 класу Дніпропетровської гімназії №3

2

Медведков Максим

вихованець Станції юних техніків Довгинцевського району м. Кривого Рогу

3

Кірєєв Богдан

учень 10 класу Криворізького природничо-наукового ліцею

ІІ місце

1

Маляренко Ілля

вихованець Нікопольського міського центру трудового навчання та технічної творчості, учень 10 класу Нікопольської середньої загальноосвітньої школи №20

2

Малюта Олександра

учень 11 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129

ІІІ місце

1

Стовба Вікторія

вихованка Нікопольського районного будинку дитячої творчості, учениця 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи Нікопольського району

2

Прохоренко Анна Юріївна

учениця Миролюбівського навчально - виховного комплексу Широківського району

Перший обласний конкурс з астрономії

в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

 

09 квітня 2015 року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді був проведений ІІ-ий (очний) етап обласного конкурс з астрономії, в якому взяли участь учні ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл, вихованці позашкільних навчальних закладів.

         Мета проведення конкурсу ‒ сприяння популяризації серед учнів вивчення астрономії; інтенсифікація інтересу учнів до астрономії, історії розвитку космонавтики, космічних наукових досліджень; виявлення учнів, які мають хист та здібності до аерокосмічних досліджень.

         Конкурс складався з двох етапів: І-го‒заочного та ІІ-го‒очного.

         На перший (заочний) етап для участі в Конкурсі зареєструвалось 32 учні, які виконали всі запропоновані завдання. За результатами першого етапу на другий (очний) були запрошені 17 учнів з міст Дніпропетровська, Кривого Рогу та Новомосковського району.

Юні конкурсанти представляли свої роботи у чотирьох розділах:

„Астрономія”, „Наукові дослідження в космосі”; „Астрономічні явища та екологія космосу”, „Історія розвитку космонавтики”.

За підсумками роботи журі визначились найкращі роботи у кожному розділі.

Найбільша кількість конкурсних робіт було представлено в розділах „Астрономія” (11 учасників) та „Наукові дослідження в космосі”(10 учасників).

Цікаві роботи представили:

Дейнега Світлана – учениця 11 класу фінансово-еконоічного ліцею м. Дніпропетровська – „Юпітер” (керівник Нікіфорова Т.І.);

Постол Денис – учень 10 класу, вихованець станції юних техніків Ленінського району м. Дніпропетровська (керівник Мізіченко Т.М.).

 

Сподіваємось, що кількість учнів, які зацікавляться астрономією та астрономічними явищами, буде зростати, що конкурс стане традиційним.

 

 

Оргкомітет конкурсу.

І місце

1

Бандура Катерина Ігорівна

учениця 9 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129

2

Болобаєв Сергій Сергійович

учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №65

3

Валова Альона Михайлівна

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114

4

Іванова Анастасія

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68

5

Майстренко Марина Валеріївна

учениця 8 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129

6

Новосьолова Аліна Олександрівна

учениця 7 класу гімназії №12 м. Дніпропетровська

7

Тарасова Євгенія 

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №68

8

Шпітко Євген Олександрович

учень 9 класу Криворізької гімназії №127

ІІ місце

1

Дмитрієва Наталя Сергіївна

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №72

2

Кучерява Юлія Іванівна

учениця ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Орджонікідзевське професійно-технічне училище»

3

Мельникова Аліна Анатоліївна

учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №120

4

Михальченко Аліна Миколаївна

учениця 10 класу Криворізького навчально-виховного комплексу №35 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – багатопрофільний ліцей «Імпульс»

5

Мірошніченко Герман Володимирович

вихованець Центру дитячої творчост, м. Жовті Води

6

Пічкальов Дмитро Миколайович

учень 2 курсу Дніпропетровського вищого професійного училища будівництва

ІІІ місце

1

Гризоглазов Данил Романович

учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №103

2

Грошева Олександра Юріївна

учениця 10 класу Криворізького центрально-міського ліцею

3

Драгіна Наталя Сергіївна

учениця 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №103

4

Дудкін Владислав Артемович

учень 6 класу комунального закладу «Нікопольська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

5

Зенюкова Софія Володимирівна

учениця 10 класу Криворізького центрально-міського ліцею

6

Касьянова Дар’я Андріївна

учениця ІІ курсу Нікопольського центру професійної освіти

7

Колотило Марія Богданівна

вихованка ДОЦНТТ, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу №148 «Планета Щастя»

8

Лубенець Кароліна Олексіївна

учениця 10 класу Криворізького центрально-міського ліцею

9

Маляренко Ілля Сергійович

вихованець Нікопольського міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості, учень 10 класу Нікопольської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20

10

Манжелєй Інна Андріївна

учениця І курсу Криворізького центру професійної освіти робочих кадрів та ресторанного сервісу

11

Назаренко Катерина Олександрівна

учениця 9 класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129

12

Невмержицький Владислав Володимирович

учень 11 класу комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»

13

Онищенко Анастасія Ігорівна

учениця 10 класу комунального закладу освіти "Ліцей природничо-наукового навчання" м. Жовті Води

14

Саприкін Андрій Андрійович

учень 2 курсу державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій»

15

Свириденко Лілія Олегівна

учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи I-III ступенів №130

16

Швець Артем Сергійович

учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 122 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

17

Шовгеля Данило Геннадійович

учень 11 класу комунального закладу освіти «Криворізький обласний ліцей-інтернат для сільської молоді»

Інформація

про проведення обласного фестивалю з робототехніки

 

Вперше в Дніпропетровську було проведено 29 березня фестиваль з робототехніки. Фестиваль пройшов на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова. У фестивалі прийняли участь близько 250 учасників з різних регіонів області і республіки (Кіровоградська область, м.м. Кривий Ріг, Дніпропетровськ). На першому поверсі свої перші моделі показували наймолодші конструктори, які ще не пішли до школи, а наймолодшому учаснику всього три роки. Секція „Моделювання для молодших школярів” проводилась для дітей до 12 років. Приймали участь у цій секції близько 80 учасників. Підсумки підводились по таким категоріям: „Моделювання з різних конструкторів”, „LEGO гонки”. Всі учасники секції „Моделювання для молодших школярів” нагороджені дипломами, грамотами і подарунками.

«Комп’ютерна перлинка»

І місце

1

Петрина Володимир

учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Довгинцівського району

2

Іваницька Єлизавета

вихованка станції юних техніків Довгинцівського району, учениця Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Довгинцівського району

ІІ місце

1

Янковський Гліб

учень Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 Довгинцівського району

2

Самойленко Софія

вихованка ДОЦНТТ та ІТУМ, учениця 7 класу гімназії №12 м. Дніпропетровська

ІІІ місце

1

Кудлай Віталіна

вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе

2

Рибалка Анна

вихованка ДОЦНТТ та ІТУМ, учениця гімназії №12 м. Дніпропетровська

3

Шаханов Андрій

учень Нікопольської середньої загально освітньої школи №5

4

Шликова Марія

учень Нікопольської середньої загально освітньої школи №21

5

Голдиш Марія

учениця Криворізької загальноосвітньої школи №103 Дзержинського району

6

Танцюра Андрій

вихованець Нікопольського міського центру трудового навчання та технічної творчості, учень СЗШ №2

 

«Капітошка»

І місце

1

Крохмаль Анна

вихованець Нікопольського міського центру трудового навчання та технічної творчості, учень 4 класу СЗШ №20

2

Лозовікова Марія

вихованець Нікопольського міського центру трудового навчання та технічної творчості, учень 4 класу СЗШ №2

3

Курило Софія

вихованка Широківського районного Будинку дитячої творчості

4

Гребенюк Світлана

учениця 4 класу Червоногригорівської ЗОШ Никопольского району

5

Плискунова Дар'я

вихованка ДОЦНТТ та ІТУМ, учениця 4 класу сш №126 м. Дніпропетровська

ІІ місце

1

Лимар Анастасія

учениця 3 класу Іларіонівської СЗШ Синельниківського району

2

Сиренко Єгор

вихованець ДОЦНТТ та ІТУМ, учень 4 класу сш №126 м. Дніпропетровська

3

Лисенко Євгенія

вихованка ЦНТТ м. Марганця, учениця 3 класу ЗОШ №9

ІІІ місце

1

Панченко Альона

учениця 4 класу Менжинської ЗОШ Никопольского району

2

Мірошкін Володимир

вихованець КПНЗ «ЦПО «Зміна», учень 4 класу КЗШ №8

3

Морозова Аліна

вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе

4

Щетнікова Аліна

вихованка Будинку творчості дітей та юнацтва м. Орджонікідзе

5

Корольков Сергій

учень 2 класу КЗШ №69 Дзержинського району м. Кривого Рогу

6

Марков   Тимур

учень3 класу КЗШ №103 Дзержинського району м. Кривого Рогу

7

Тихоліз Олег

вихованець ДОЦНТТ та ІТУМ, учень 4 класу сш №13 м. Дніпропетровська

Вівторок, 24 березня 2015 07:41

Вітаємо переможців!

Автор

З 16 по 20 березня 2015 року у м. Рівне були проведені Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді з радіоелектронного конструювання, в яких взяла участь збірна команда Дніпропетровської області у складі вихованців Верхньодніпровського палацу дітей та юнацтва Драй Ростислава (старша вікова група) та Рац Антона (молодша вікова група).

За результатами цих змагань команда від нашої області виборола ІІ призове місце.

Вітаємо наших гуртківців!

 

Методист ДОЦНТТ та ІТУМ Мазур І.П.

Для завантаження таблиці переможців натисніть "Детальніше"

« Листопад 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Авторизація

2510775
Сьогодні
Вся статистика
3093
2510775

Ваш IP 23.20.162.200
Час Сервера: 2017-11-22 20:29:46
Счетчик joomla


Copyright Neo-Studio © 2013. All Rights Reserved.