Вітаємо переможців обласного конкурсу з WEB-дизайну!

І місце

КОТЛЯРОВА Анна - вихованка комунального  позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учениця 9 класу комунального закладу освіти “Спеціалізована школа № 55 інформаційно-технологічного профілю” Дніпровської міської ради;

ЯЩЕНКО Артем - учень 9 класу навчально виховного комплексу № 148 “Планета Щастя” Дніпропетровської міської ради;

АРТУГАНОВ Ілля - учень 11 класу Ліцею митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів Дніпропетровської міської ради;

КУРДЮМОВ Максим - вихованець комунального  позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 6 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №131 “загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - гімназія” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

ДУДКІН Владислав - учень 9 класу комунального закладу “Нікопольська спеціалізована школа І − ІІІ ступенів № 5”;

АНДРЄЄВ Ілля - вихованець комунального  позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Кам’янського”;

ПІКАЛОВ Андрій - учень 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 42” Криворізької міської ради;

МІТЛЕНКО Денис - учень 9 класу комунального закладу освіти “Вишневецький навчально - виховний комплекс” Роздорської селищної ради Синельниківського району;

БАБІЧ Михайло - вихованець комунального  позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учень 6 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс №59 “Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад” Дніпровської міської ради;

ІІІ місце

НЕГРУЦА  Ростислав - учень 11 класу комунального закладу “Криворiзька Центрально-Міська гімназія” Криворізької міської ради;

КРАСІКА Вадим - учень Державного професійно-технічного навчального закладу “Покровський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів”;

ГУЛІТОВ Самуїл - учень Вищого професійного училища №17 м. Дніпро;

МАРЧЕНКО Михайло - учень 9 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара”;

САРАКУЗ Олексій - учень 9 класу комунального закладу освіти “Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара”;

БОРИСОВ Даніїл - учень 11 класу комунального закладу “Нікопольська загальноосвітня гімназія № 15”.

Кількість переглядів 1009 Останні зміни у Понеділок, 14 січня 2019 17:45