Підсумки проведення обласних Дніпропетровських регіональних змагань “Роботрафік 19”

УВАГА!

Просимо вибачення за неповну інформацію по призерам регіонального етапу Всеукраїнських змагань “Роботрафік – 2019”. Попередній список перевірено та замінено правильним.

Вітаємо призерів змагань!

У вересні 2018 року стартував пілотний проект з робототехніки – один з найбільш перспективних напрямків у сфері IT-технологій, координатором якого є комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.

На Дніпропетровщині у семи закладах загальної середньої та позашкільної освіти відкрилися унікальні школи робототехніки, які забезпечені найсучаснішим обладнанням.

17 січня 2019 року на базі комунального закладу вищої освіти “Дніпровська академія неперервної освіти” Дніпропетровської обласної ради” (м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, буд. 70, І поверх.) вперше проведені обласні змагання “Роботрафік 19” (І етап Всеукраїнських змагань). Учасники заходу створювали та програмували роботизовані системи, брали участь у змаганнях та конкурсах щодо формування життєвих навичок безпеки дорожнього руху.

У змаганнях взяли участь 16 команд  (67 учасників), з числа учнів
3 ‒ 11 класів закладів освіти, студентів професійних (професійно-технічних), вищих закладів освіти тощо.

Змагання проводилися за категоріями:

рух по моделі міського транспорту (дотримання правил дорожнього руху);

рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі;

конкурс ідей щодо підвищення безпеки дорожнього руху;

тест на знання правил дорожнього руху;

тривимірне моделювання у CAD-системі;

  1. Фрістайл (технічне конструювання пристроїв, або самохідних машин).

Організатори змагань: департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, комунальний заклад вищої освіти “Дніпровська академія неперервної освіти” Дніпропетровської обласної ради”.

  

 

СПИСОК

призерів в особистій першості регіонального етапу

Всеукраїнських змагань “Роботрафік – 2019”

 

№ з/п

П.І.П.

НАЗВА ЗАКЛАДУ

МІСЦЕ

КАТЕГОРІЯ

1.                   

ФУРСІН

Михайло

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

1

А. Рух по моделі міського транспортного руху з дотриманням ПДР

2.                   

МИХАЙЛОВ

Федір

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

1

Молодша група

D: Тести за правилами дорожнього руху

3.                   

ЛИТВИНЕНКО Богдан

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

2

Молодша група

4.                   

ЛЕОНОВ

Назар

комунальний позашкільний навчальний заклад “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради

3

Молодша група

5.                   

ЗАГУМЕННИЙ Владислав

громадська організація “БРОБОТС”

1

Середня група

6.                   

ЧЕРНИШ

Михайло

комунальний заклад “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам'янської міської ради

2

Середня група

7.                   

ТИМОШЕНКО Олександр

 

громадська організація “БРОБОТС”

3

Середня група

8.                   

ТКАЧЕНКО Олександр

державний професійно-технічний навчальний заклад “Дніпровський центр професійно-технічної освіти”;

1

Старша група

9.                   

ЛЕВЧЕНКО Костянтин

державний професійно-технічний навчальний заклад “Дніпровський центр професійно-технічної освіти”;

2

Старша група

10.               

СЛЄПОВ

Юрій

державний професійно-технічний навчальний заклад “Дніпровський центр професійно-технічної освіти”;

3

Старша група

11.               

ФУРСІН

Михайло

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

 

1

B: Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі

 

12.               

ЯЦУРА

Андрій

громадська організація “БРОБОТС”

2

13.               

ЩЕРБИНА

Максим

комунальний позашкільний навчальний заклад “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

 

3

14.               

МАРФЕНКО Анастасія

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

1

Категорія E: Тривимірне моделювання у CAD-системі

15.               

ШИБКА

Ігор

комунальний позашкільний навчальний заклад “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради

2

16.               

ЧОРНОМОРЕЦЬ
Володимир

 

громадська організація “БРОБОТС”

3

17.               

КУРКІН

Олексій

громадська організація “БРОБОТС”

1

Категорія F: Фрістайл

18.               

ЧЕРНИШ

Михайло

комунальний позашкільний навчальний заклад “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янської міської ради

2

19.               

МОРОЗ

Тимур

 

комунальний позашкільний навчальний заклад “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

 

3

20.               

ПУШКАРЬОВ Михайло

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

1

Молодша група

Категорія С: "Конкурс ідей щодо підвищення безпеки дорожнього руху"

21.               

ПІКІНЕР

Аліса

громадська організація Всеукраїнське об'єднання ГУРТОМ

2

Молодша група

22.               

ГРІНЬ

Владислав

комунальний позашкільний навчальний заклад “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров Дніпропетровської області»

1

Середня група

23.               

ЦАЛКО

Максим

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

3

Молодша група

24.               

ОСКАЛЕНКО

Євгеній

комунальний заклад “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4”.

3

Середня група

25.               

ЛУНЬОВ

Олександр

комунальний позашкільний навчальний заклад “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

1

Старша група

26.               

ПОПОВ

Андрій

 

комунальний заклад “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4”.

2

Середня група

27.               

БОНДАРЕНКО Максим

 

комунальний заклад “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4”.

 

2

Старша група

 

 

 

Кількість переглядів 612 Останні зміни у Вівторок, 29 січня 2019 19:29