Увага!!!

Шановні колеги! Якщо ваші учні стали переможцями обласних конкурсів з інформаційних технологій (WEB-дизайн, Комп'ютерна графіка та анімація, Комп'ютерне макетування та верстання, Мікроша, Комп'ютерна перлинка, Капітошка, Інтернет - олімпіада з офісного програмування), а ви ще не отримали їх дипломів, то ми чекаємо на вас у кабінеті 203 (вул. Ульянова, 4) з 9 до 16 години з понеділка по п'ятницю! Поспішайте порадувати учнів до закінчення навчального року. Довідки за телефоном 767-17-68

Конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

26 березня стартував обласний конкурс учнів  молодшого шкільного віку з початкового  технічного моделювання. Конкурс проводиться по чотирьох базових територіях. Першими  учасників конкурсу приймали  Нікопольська  та Павлоградська базові території. Конкурс відбувся на базі Нікопольського міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості” у м. Нікополь (26.02.19) та Центру позашкільної роботи”  м. Павлограда (28.02.19).

           Конкурс складається з чотирьох складових: виготовлення найпростішої моделі літака за кресленням та малюнком загального вигляду, розгадування технічного кросворду, виготовлення об’ємного виробу за розгорткою та малюнком загального вигляду та участь у міні змаганнях з запуску авіамоделей на дальність польоту.  Всі учасники успішно впоралися із завданнями конкурсу! Бажаємо подальшого натхнення та старанності у здобутті нових знань та технічних компетенцій! Конкурс триває! На нових учасників чекають у Криворізькій та Дніпровській базових територіях 5.03. та 12.03. 2019.

Кількість переглядів 173 Останні зміни у Понеділок, 04 березня 2019 20:44