Перлинка 2019

Вітаємо переможців обласного конкурсу з інформаційних технологій «Комп’ютерна перлинка!» 

 

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Повна назва навчального закладу

Клас

І місце

1.       

Савелова Анастасія Іванівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області

6

2.       

Скиба Дарія Павлівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42

7

3.       

Словак Марія Романівна

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

8

ІІ місце

4.       

Вєдєнєєва Ірина Олександрівна

Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

9

5.       

Зінов'єв Платон Олегович

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

6

6.       

Зінов'єва Ксенія Олексіївна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19

6

7.       

Карпішкова Аліна Сергіївна

Криворізький навчально-виховний комплекс №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"

6

8.       

Кияшко Анастасія Ігорівна

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42

6

9.       

Лозовікова Марія Володимирівна

КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості»

8

10.   

Сандул Олександр Олександрович

Комунальний заклад «Нікопольска середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20»

6

ІІІ місце

 

Єкатериничева Аліса
Віталіївна

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків Металургійного  району» Криворізької міської ради

7

12.   

Іщенко Максим Сергійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр позашкільної освіти "Зміна"

5

13.   

Карпенко Діана Сергіївна

Криворізький навчально-виховний комплекс №81 "Загально-освітня школа І-ІІ степів - ліцей"

7

14.   

Коновалова Яна Вадимівна

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва м.Покров Дніпропетровської області"

5

15.   

Модло Уляна Євгеніївна

Комунальний заклад освіти  Середня загальноосвітня школа №103 Криворізької міської ради

8

16.   

Потапова Дар’я Олександрівна

Комунальний заклад освіти  Середня загальноосвітня школа №103 Криворізької міської ради

8

17.   

Сичов Денис Ігоревич

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва м.Покров Дніпропетровської області"

6

18.   

Торгалова Марія Євгенівна

Криворізький Центрально-Міський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області

7

19.   

Яровий Ігор Віталійович

Комунальний позашкільний навчальний заклад "Будинок творчості дітей та юнацтва м.Покров Дніпропетровської області"

5

 

Кількість переглядів 422 Останні зміни у Понеділок, 04 березня 2019 20:57