Про проведення обласного територіального інтелектуального конкурсу “Модель майбутнього” 2019р.

12 березня 2019 року стартував обласний територіальний інтелектуальний конкурс “Модель майбутнього”. Конкурс проводиться на чотирьох базових територіях.

            Першими учасників конкурсу приймали Павлоградська  та Нікопольська базові території. Конкурс відбувся на базі Центру позашкільної роботи м. Павлограда (12.03.2019) та Нікопольського міжшкільного центру трудового навчання та технічної творчості (15.03.2019).

Тематика конкурсу кожного року різна. Діти виготовляли і залізничний транспорт майбутнього, і водний транспорт, і оригінальний проект велосипеда для дітей-дошкільнят, і моделі військової техніки, і дитячий ігровий майданчик майбутнього, і заклад позашкільної освіти майбутнього. А в цьому році вихованцям було запропонована тема “Автомобіль майбутнього”.

Такий конкурс дозволяє юним конструкторам та винахідникам яскравіше проявити політ своєї фантазії, яка у рамках конкурсу нічим необмежена. І саме такі найсміливіші розробки у майбутньому здатні допомогти здійснити інноваційний прорив в Україні.

  Усі учасники успішно впоралися із завданнями Конкурсу! Бажаємо подальшого натхнення та старанності у здобутті нових знань та технічних компетенцій! Дякуємо всім учасникам за чудові і неповторні роботи, за творчість, фантазію!

            Конкурс триває! На нових учасників чекають у Дніпровській та Криворізькій базових територіях 21.03.2019 та 22.03.2019.

Кількість переглядів 253