Вітаємо переможців обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання !

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ

 та педагогічних працівників закладів загальної середньої, позашкільної освіти та професійної (професійно-технічної),

які підготували переможців обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання

 

№ з/п Прізвище,
ім’я переможця
Місце навчання Прізвище, ім’я,
по батькові педагогічного працівника
Посада
Номінація “Газета”
І місце
1. Мінтій Анастасія учениця 2 класу комунального закладу “Криворізька педагогічна гімназія” Криворізької міської ради; Придача
Тетяна Василівна
вчитель математики та інформатики комунального закладу “Криворізька педагогічна гімназія” Криворізької міської ради;
2. Редколегія Газети “Школа 25” комунальний заклад “Середня загальноосвітня школа № 25” Кам’янської міської ради; Ширяєва
Ольга Яківна
редактор газети “Школа 25” комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 25” Кам’янської міської ради;
3. Шевченко Віталіна учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради; Аршулик
Тетяна Миколаївна
учитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 73” Криворізької міської ради;
4. Воронова Ярослава учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради; Воронова
Анна Миколаївна
учитель зарубіжної літератури класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 73” Криворізької міської ради;
5. Мусатова Руслана
учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
6. Манагаров Вадим
учень 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
7. Попенко Данило
учень 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
8. Носенко Даниїл
учень 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
9. Гундарь Тетяна
учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
10. Юрченко Маргарита
учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
11. Черних Анастасія
учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №73” Криворізької міської ради;
   
12. Міська дитяча ліга журналістів Комунальний позашкільний навчальний заклад “Міський палац дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” Криворізької міської ради; Місюкевич
Олена Андріївна
методист по роботі з дитячими ЗМІ комунального позашкільного навчального закладу “Міський палац дитячої та юнацької творчості “Горицвіт” Криворізької міської ради;
13. Приходько Анастасія вихованка комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти” Вербківської сільської ради Павлоградського району; Пазіна
Наталія Вікторівна
керівник гуртка комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти” Вербківської сільської ради Павлоградського району;
14. Ященко Вікторія вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
Кузьменко
Алла Миколаївна
заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
15. Юрченко Богдан вихованець комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
16. Шелест Анна вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
17. Руденко Поліна вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
18. Єрмаш Вікторія вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
19. Юхимець Тетяна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №121” Криворізької міської ради; Дехтяр
Анастасія Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 121” Криворізької міської ради;
20. Головатюк Єлизавета учениця 7 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
Щербина
Дмитро Вікторович
керівник гуртка журналістики комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
21. Земляна Яна учениця 8 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
22. Кравченко Софія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
23. Кучма Анастасія учениця 10 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
24. Музиря Аліна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
25. Ожегова Валерія учениця 7 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
26. Рубцова Софія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
27. Сєркова Яна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
28. Степанова Анастасія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
29. Степанова Анастасія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс №35 “Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів — багатопрофільний ліцей “Імпульс” Криворізької міської ради;
ІІ місце
30. Маляр Мирослава учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
Табунщик
Наталя Анатоліївна
учитель української мови, літератури, медіа культури комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
31. Рибалка Валерія учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
32. Табунщик Анна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
33. Бехлер Олександра учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
34. Гурецька Влада учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
35. Компанієць Тетяна учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
36. Відміцька Юлія учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
37. Крупіна Валерія учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
38. Лисянська Вікторія учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
39.
Гурток “Основи тележурналістики”
учні 10-11 класів комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 62” Криворізької міської ради;
Давиденко
Альона Василівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 62” Криворізької міської ради;
Баховська
Ольга Іванівна
вчитель української мови та літератури комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І − ІІІ ступенів № 62” Криворізької міської ради;
40. Цупрова Вікторія учениця 11 класу комунального закладу “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія № 39 Кам’янської міської ради; Полтавець
Ельміра Рахманівна
керівник гуртка журналістики “Media-group” комунального закладу “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія № 39 Кам’янської міської ради;
41. Мешкова Ксенія учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
Козаченко
Світлана Леонідівна
вчитель математики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
42. Блідна Ельвіра учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
43. Капша Вікторія учениця 6 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55” Криворізької міської ради; Добровольська
Валерія Едуардівна
вчитель української мови та літератури, керівник прес-центру комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 55” Криворізької міської ради;
44. Чайка Ірина
учениці 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61” Криворізької міської ради;
Зарянкіна
Світлана Олегівна
керівник гуртка “Комп'ютерна графіка” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61” Криворізької міської ради;
45. Ігнатьєва Аліна
46. Сухенко Анна
47. Єрмілова Валерія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради;
Таранік
Катерина Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради;
48. Мєлкумов Серігій учень 5 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради;
49. Курилін Станіслав учень ІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
Гончарова
Ірина Петрівна
викладач інформатики Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
50. Ленкова Тетяна учениця ІІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
51. Двухжильний Дмитро учень І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
Рубан
Ігор Вікторович
майстер виробничого навчання Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
52. Аранцева Анастасія учениця ІІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
53. Свістунова Ксенія учениця ІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
54. Шишарін Віталій учень 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради; Резнікова Наталя Петрівна
вчитель української мови та літератури комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради;
55. Яригіна Анастасія Миколаївна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради; Вілкун Ольга Вікторівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради;
56. Данілова Радміла
учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради;
   
57. Морикіна Олена
учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради;
   
58. Бутенко Людмила учениця 8 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” №24” Кам’янської міської ради; Лакша
Наталія Юріївна
вчитель інформатики комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” №24” Кам’янської міської ради;
59. Горшков Віктор учень 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100” Криворізької міської ради;
Коваль
Ірина Сергіївна
вчитель української мови та літератури комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100” Криворізької міської ради;
60. Приймаченко Дар’я учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100” Криворізької міської ради;
61. Бондаренко Юлія учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126” Криворізької міської ради;
Юшманова
Оксана Володимирівна
вчитель української мови та літератури, керівник гуртка “Юний журналіст” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126” Криворізької міської ради;
62. Бендрик Вікторія учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №126” Криворізької міської ради;
ІІІ місце
63. Радченко Дар'я учениця 10 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
Радченко
Любов Валеріївна
заступник директора з виховної роботи комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
64. Кошарний Максим учень 10 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
65. Білицька Анна учениця 10 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
66. Кошарний Євген учень 10 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
67. Присуха Марія учениця 8 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” Межівського району;
68. Крюковська Вікторія учениця 7 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради; Козаченко
Світлана Леонідівна
вчитель математики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
69. Геркіял Валерія учениця 7 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради; Колпак
Тамара Петрівна
вчитель української мови та літератури педагог-організатор комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
70. Поторока Денис
учень 7 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
   
71. Башлій Аліна
учениця 7 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
   
72. Павленко Артем учень 9 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” Марганецької міської ради; Єщенко
Віра Іванівна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” Марганецької міської ради;
73. Долгополова Анна учениця 11 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови” Марганецької міської ради;
Єщенко
Ірина Федорівна
вчитель української мови та літератури комунального закладу “Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови” Марганецької міської ради;
74. Біжко Поліна учениця 11 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням англійської мови” Марганецької міської ради;
75. Горбенко Діана учениця 9 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад” Марганецької міської ради;
Лучкова
Алла Сергіївна
вчитель математики та інформатики комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад” Марганецької міської ради;
76. Жур Андрій учень 7 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад” Марганецької міської ради;
77. Глазков Данііл учень 9 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад” Марганецької міської ради;
78. Швець Анна учениця 11 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 - дошкільний навчальний заклад” Марганецької міської ради;
79. Кривицька Наталія вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
Козаченко
Світлана Леонідівна
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
80. Захарова Наталія вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
81. Кошкін Максим вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
82. Горб Катерина вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
83. Чабан Анастасія
вихованці гуртка “Журналісти-початківці” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради;
Павлюк
Ніна Лук'янівна
керівник гуртка “Журналісти-початківці” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Гармонія” Криворізької міської ради;
84. Загородня Сніжана
85. Цвинда Софія
86. Клименко Богдан
87. Чернокун Дмитро
88. Громченко Ганна
89. Ющук Єлизавета учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 116” Криворізької міської ради; Долгунова
Ірина Георгіївна
керівник гуртка комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 116” Криворізької міської ради;
90. Колбунова Анастасія
учениця 6 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 116” Криворізької міської ради;
   
91. Жук Софія
вихованці гуртка “Юні журналісти” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Терноцвіт” ” Криворізької міської ради;
Приходько
Катерина Володимирівна
керівник гуртка “Юні журналісти” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої та юнацької творчості “Терноцвіт” ” Криворізької міської ради;
92. Коломоєць Юлія
93. Ніцук Уляна
94. Христич Карина
95. Левіна Дарія вихованка комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти” Вербківської сільської ради Павлоградського району; Пазіна
Наталія Вікторівна
керівник гуртка комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти” Вербківської сільської ради Павлоградського району;
Номінація “Фото”
І місце
96. Табунщик Анна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради; Табунщик
Наталя Анатоліївна
учитель української мови, літератури, медіа культури комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
97. Бєлкіна Марія вихованка творчого об’єднання “Палітра” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ; Захваткіна
Катерина Олексіївна
керівник гуртка творчого об’єднання “Любисок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ;
98. Слєпов Юрій вихованець творчого об’єднання “Імпульс” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ; Колеснік
Алла Василівна
керівник гуртка творчого об’єднання “Любисок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ;
99. Шорнікова Анастасія вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради; Рахвалова
Ірина Робертівна
керівник гуртка “Світ фото” комунального позашкільного навчального закладу “Марганецький міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;
100. Смірнов Марк учень 4 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
Козаченко
Світлана Леонідівна
вчитель математики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
101. Кошкін Максим учень 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
102. Лашнець Анастасія учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
103. Довбиш Світлана учениця 2 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради; Головачова
Ірина Анатоліївна
вчитель початкових класів комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12” Марганецької міської ради;
104. Левіна Анастасія учениця 7 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” Марганецької міської ради; Корогодська
Інна Дмитрівна
вчитель інформатики та фізики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” Марганецької міської ради;
105. Бровді Ірина учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45” Криворізької міської ради; Лисяк
Аліна Костянтинівна
вчитель англійської мови, керівник гуртка “Юнтелепрес” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45” Криворізької міської ради;
106. Бєльц Дар’я учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130” Криворізької міської ради; Бєльц
Юлія Миколаївна
вчитель української мови та літератури, керівник гуртка “Основи журналістики” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130” Криворізької міської ради;
107. Долганов Даниїл вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Долганова
Наталія Львівна
керівник гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради;
108. Пузино Мілана вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Долганова
Наталія Львівна
керівник гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради;
109. Ошитьор Марія учениця 6 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 91” Криворізької міської ради; Михайловська
Марія Віталіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька гімназія № 91” Криворізької міської ради;
110. Босий Денис учень 3 класу комунального опорного закладу освіти “Кислянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”
Зайцівської сільської ради;
Павленко Людмила Володимирівна
учитель початкових класів, керівник гуртка “Компік” комунального опорного закладу освіти “Кислянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів”
Зайцівської сільської ради;
111. Плюта Єлизавета вихованка гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
Легень
Марина Іванівна
керівник гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
112. Кузнєцова Ольга вихованка гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
113. Гальченко Світлана учениця 2 класу Опорного закладу Васильківський навчально-виховний комплекс № 1 ім. М.М. Коцюбинського “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Васильківського району; Світличний Юрій Олександрович
вчитель інформатики Опорного закладу Васильківський навчально-виховний комплекс № 1 ім. М.М. Коцюбинського “загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” Васильківського району;
114. Ляховецька Ольга учениця 8 класу комунального закладу “Криворізький Центрально – Міський ліцей” Криворізької міської ради; Шкляр
Оксана Богланівна
вчитель комунального закладу “Криворізький Центрально – Міський ліцей” Криворізької міської ради;
115. Кулік Аліна учениця І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”; Гончарова
Ірина Петрівна
викладач інформатики Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
116. Задорожній Станіслав учень Державного професійно – технічного навчального закладу “Західно – Дніпровський центр професійно – технічної освіти”; Циган
Людмила Миколаївна
викладач Державного професійно – технічного навчального закладу “Західно – Дніпровський центр професійно – технічної освіти”;
117. Колодій Дарья учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради; Васильєва
Олена Костянтинівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
118. Фурман Роман учень 11 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради; Бажан
Лариса Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
119. Александрова Олена учениця ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей”; Хомайко
Наталя Вікторівна
викладач інформатики та інформаційних технологій Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей”;
120. Скакун Дар'я учениця 7 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради; Сінельнік
Яна Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
121. Коваль Антон учень 4 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22” Криворізької міської ради;
Суркова
Олена Олександрівна
педагог – організатор комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22” Криворізької міської ради;
122. Міцул Поліна учениця 4 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22” Криворізької міської ради;
123. Потапенко Дарія учениця 6 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123” Криворізької міської ради; Смолінська
Олеся Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123” Криворізької міської ради;
ІІ місце
124. Федько Артем учень 5 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради; Севостьяненко
Наталія Іванівна
вчитель української мови і літератури комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
125. Отовчиць Марія вихованка творчого об’єднання “Любисок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ; Баранова
Галина Олександрівна
керівник гуртка творчого об’єднання “Любисок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ;
126. Шпитько Аліна вихованка творчого об’єднання “Палітра” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ; Захваткіна
Катерина Олексіївна
керівник гуртка творчого об’єднання “Любисок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” міста Першотравенськ;
127. Чайка Руслана учениця 7 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа I -III ступенів №10” Марганецької міської ради; Тройно
Сергій Олександрович
вчитель інформатики комунального закладу “Навчально-виховний комплекс ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №10” Марганецької міської ради;
128. Халілова Юлія учениця 11 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа I -III ступенів №10” Марганецької міської ради; Вієнко
Галина Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Навчально-виховний комплекс ліцей – спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №10” Марганецької міської ради;
129. Лазарева Владислава учениця 10 класу комунального закладу “Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 “ЗНЗ І ступеня гімназія”; Куцанян
Нонна Едуардівна
вчитель інформатики комунального закладу “Нікопольський навчально-виховний комплекс №15 “ЗНЗ І ступеня гімназія”;
130. Терехова Дар’я вихованка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”; Безсмертна
Людмила Григорівна
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;
131. Варваров Егор учень 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради; Гомжина
Неля Вікторівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради;
132. Козьміних Катерина вихованка гуртка “Юні охоронці природи” комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Маздор
Лілія Іванівна
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;
133. Висоцька Віра учениця 9 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради; Таранік
Катерина Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради;
134. Ярощук Юлія вихованка комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Долганова
Наталія Львівна
керівник гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради;
135. Нікітченко Єлізавета учениця 7 класу комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради; Макарська
Наталія Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
136. Єременко Аліна учениця 7 класу комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради; Бредун
Катерина Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
137. Козачук Анна учениця 8 класу комунального закладу “Криворізький Центрально – Міський ліцей” Криворізької міської ради; Шкляр
Оксана Богланівна
вчитель комунального закладу “Криворізький Центрально – Міський ліцей” Криворізької міської ради;
138. Артюхова Даніела учениця І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”; Гончарова
Ірина Петрівна
викладач інформатики Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
139. Малиновська Олександра учениця ІІ курсу Професійно-технічного училища №2 м. Дніпро; Мазур
Інеса Борисівна
викладач Професійно-технічного училища №2 м. Дніпро;
140. Алексашина Анастасія учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
Бажан
Лариса Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
141. Бажан Алєся учениця 4 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
142. Капліна Людмила учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №64” Дніпровської міської ради; СОЛОВЙОВА
Віра Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №64” Дніпровської міської ради;
143. Інін Михайло учень 5 класу комунального закладу “Калинівська середня загальноосвітня школа I-III ступенів” Гречаноподівської сільської ради Широківського району; Заєць
Віталій Михайлович
вчитель інформатики, трудового навчання та ЗВД комунального закладу “Калинівська середня загальноосвітня школа I-III ступенів” Гречаноподівської сільської ради Широківського району;
144. Кобзар Олена учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” Криворізької міської ради; Марініч
Валерія Олександрівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1” Криворізької міської ради;
145. Коленко Валерія учениця 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради; Сінельнік
Яна Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
146. Волкова Валерія учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
Легка
Людмила Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
147. Ковтун Володимир учень 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
148. Костяннікова Аліса вихованка комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради Софіївського району;
Білоус
Наталя Олександрівна
керівник гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради Софіївського району;
149. Петренко Вікторія вихованка комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради Софіївського району;
150. Кондрачук Євгенія вихованка студії “Пролісок” комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району;
Герасименко
Любов Іванівна
керівник студії “Пролісок” комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району;
151. Гончар Людмила вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району;
152. Мороз Валерія учениця 3 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69” Криворізької міської ради; Дубровська
Олена Борисівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69” Криворізької міської ради;
153. Дубровська Поліна учениця 3 класу комунального закладу “Криворізька педагогічна гімназія” Криворізької міської ради; Чабаненко
Тетяна Володимирівна
вчитель комунального закладу “Криворізька педагогічна гімназія” Криворізької міської ради;
ІІІ місце
154. Москальов Єгор учень 3 класу комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради; Севостьяненко
Наталія Іванівна
вчитель української мови і літератури комунального закладу “Криворізька гімназія № 127” Криворізької міської ради;
155. Завгородній Артем учень 3 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради; Бєляєва
Анжеліка Олександрівна
вчитель початкових класів комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
156. Базиленко Анастасія учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо - математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради; Галіна
Олена Миколаївна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо - математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
157. Губенко Данило учень 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” Марганецької міської ради; Губенко
Оксана Вадимівна
вчитель інформатики та математики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3” Марганецької міської ради;
158. Артюшенко Кіра учениця 4 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради;
Деркач-Федченко
Світлана Олегівна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради;
159. Воробйова Поліна учениця 6 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради;
160. Постоєнко Володимир учень 7 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради;
161. Келеберденко Софія учениця 6 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради; Нежувака
Олена Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням окремих предметів” Марганецької міської ради
162. Могилко Ілля учень 6 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 13”; Василець
Ганна Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 13”;
163. Литвиненко Анна вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Дзюсь
Віталій Миколайович
керівник гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;
164. Коцаренко Тетяна учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради; Гомжина
Неля Вікторівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради;
165. Борисов Євген учень 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради; Солончук
Тетяна Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 110” Криворізької міської ради;
166. Нечай Ігор вихованець гуртка “Юні акваріумісти” комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Дяченко
Наталя Лайошівна
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;
167. Шевченко Вікторія
вихованка гуртка “Основи ветирнарної медицини” комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;
 
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;
168. Гучок Михайло учень 9 класу комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради; Таранік
Катерина Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізький навчально-виховний комплекс № 128 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) ” Криворізької міської ради;
169. Муравська Катерина учениця 5 класу комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
Бредун
Катерина Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
170. Лисенко Богдан учень 7 класу комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
171. Устименко Яна учениця 5 класу комунального закладу “Широківська школа № 2 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради; Крот Олена Юріївна
вчитель інформатики комунального закладу “Широківська школа № 2 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
172. Кудрявцева Вікторія вихованка гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
Легень
Марина Іванівна
керівник гуртка комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
173. Тітаренко Ірина вихованка гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
174. Сгібнєв Ростислав вихованець гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
175. Зіброва Стелла вихованка гуртка “Фотомистецтво” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;
176. Білоусенко Анна учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №113” Криворізької міської ради; Таран
Катерина Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №113” Криворізької міської ради;
177. Сазонова Анастасія учениця 6 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
Бажан
Лариса Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
178. Беспалюк Тетяна учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
179. Домашков Олександр учень 9 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради; Васильєв
Костянтин Іванович
вчитель математики та інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
180. Смородська Ярина учениця 7 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради; Сінельнік
Яна Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
181. Волков Олексій учень 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради; Легка
Людмила Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
182. Шпена Валерія учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради; Легка
Людмила Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90” Криворізької міської ради;
183. Заграєнко Вікторія учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123” Криворізької міської ради; Смолінська
Олеся Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №123” Криворізької міської ради;
184. Валюшко Поліна учениця 9 класу комунального закладу освіти навчально-виховне об’єднання №28 “Гімназія-школа 1 ступеня – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок - центр позашкільної роботи” Дніпровської міської ради; Богомаз
Оксана Валеріївна
вчитель інформатики комунального закладу освіти навчально-виховне об’єднання №28 “Гімназія-школа 1 ступеня – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок - центр позашкільної роботи” Дніпровської міської ради;
185. Артеменко Віталій Вихованець комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради Софіївського району; Артеменко
Тетяна Володимирівна
керівник гуртка “Природа і фантазія” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради Софіївського району;
186. Лакша Анастасія учениця 1 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” №24” Кам’янської міської ради; Лакша
Наталія Юріївна
вчитель інформатики комунального закладу “Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад” №24” Кам’янської міської ради;
187. Трун Анастасія вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району; Герасименко
Любов Іванівна
керівник студії “Пролісок” комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району;
188. Горбаненко Марія вихованка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району; Горбаненко
Роман Генадійович
керівник фотогуртка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Новомосковського району;
189. Григоренко Ірина учениця 4 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69” Криворізької міської ради; Григоренко
Марина Валентинівна
педагог – організатор комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №69” Криворізької міської ради;
190. Руденко Поліна вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
Кузьменко
Алла Миколаївна
заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
191. Шелест Анна вихованка комунального позашкільного закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”
Криворізької міської ради;
192. Семеняка Євгеній учень 9 класу комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9” Павлоградської міської ради; Саітгазіна
Інна Сергіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9” Павлоградської міської ради;
Номінація “Журналістська робота”
І місце
193.
Оселедченко Ангеліна
учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
Козаченко
Світлана Леонідівна
вчитель математики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
Кроцюк
Валентина Андріївна
учитель французької мови , заступник директора з навчально – виховної роботи комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12” Марганецької міської ради;
194. Вяла Вікторія учениця 10 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо - математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
Лінник
Ангеліна Вікторівна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо - математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
195. Кошелєва Євгенія учениця 10 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо - математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
196. Раздорська Каріна учениця 11 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
Безсмертна
Людмила Григорівна
вчитель інформатики комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
197. Фучкіна Злата учениця 10 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
198. Нерода Артем учень 5 класу комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради; Макарська
Наталія Анатоліївна
вчитель інформатики комунального закладу “Широківська школа № 1 зазальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
199. Варламова Катерина учениця І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
Лебідь
Лідія Олександрівна
майстер виробничого навчання Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
200. Кулачек Аніта учениця І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
201. Жеребятніков Владислав учень ІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
Рубан
Ігор Вікторович
майстер виробничого навчання Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
202. Семенов Іван учень ІІ курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
203. Плігунова Ельвіра учениця І курсу Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”; Юдіна
Марія Василівна
майстер виробничого навчання Державного навчального закладу “Міжрегіональне вище професійне училище з поліграфії та інформаційних технологій”;
204. В’юнова Аріна учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
Бажан
Лариса Володимирівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
205. Бас Анна учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
206. Юсько Катерина учениця 8 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
207. Ткаченко Ліна учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради; Васильєва
Олена Костянтинівна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька Центрально – Міська гімназія” Криворізької міської ради;
208. Дзятко Ксенія учениця 2 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради;
Дзятко
Світлана Валеріївна
керівник прес-центру комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради;
209. Горбашов Данило учень 6 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради;
210. Маріненко Аліна учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради;
211. Данилкін Єгор учень 4 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради; Панченко
Надія Олексіївна
вчитель інформатики комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41” Криворізької міської ради;
ІІ місце
212. Євмененко Наталя учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
Ілляшенко
Світлана Миколаївна
вчитель математики комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
213. Шевченко Анна учениця 8 класу комунального закладу “Марганецька спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ступенів № 11” Марганецької міської ради;
214. Бєльц Дар’я учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130” Криворізької міської ради; Бєльц
Юлія Миколаївна
вчитель української мови та літератури, керівник гуртка “Основи журналістики” комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №130” Криворізької міської ради;
215. Ізмайлова Мар'яна вихованка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради;
Труханенко
Ганна Михайлівна
керівник гуртка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради;
216. Зінов’єва Анна вихованка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради;
217. Петренко Павло учень 1 курсу Державного навчального закладу “Професійно – технічне училище № 81”; Калюх
Олена Володимирівна
викладач інформатики Державного навчального закладу “Професійно – технічне училище № 81”;
218. Володіна Анастасія учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71” Криворізької міської ради;
Смирнова
Олена Сергіївна
вчитель мистецтва комунального закладу “Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71” Криворізької міської ради;
219. Давиденко Катерина учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71” Криворізької міської ради;
220. Фіщина Єлизавета учениця 11 класу комунального закладу “Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 71” Криворізької міської ради;
ІІІ місце
221. Павленко Артем учень 9 класу комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” Марганецької міської ради; Єщенко
Віра Іванівна
вчитель інформатики комунального закладу “Марганецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7” Марганецької міської ради;
222. Лагута Олександра учениця 10 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
Безсмертна
Людмила Григорівна
вчитель інформатики комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
223. Цапко Софія учениця 9 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа № 20”;
224. Костюк Анастасія вихованка комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості”;
225. Дерев'янко Сергій учень 10 класу комунального закладу “Шестірнянська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради; Цехмістер Світлана Вікторівна
вчитель інформатики комунального закладу “Шестірнянська школа загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Широківської селищної ради;
Кількість переглядів 282 Останні зміни у Вівторок, 09 квітня 2019 12:15