Обласний семінар за темою: “Інноваційні форми роботи як засіб розвитку креативності педагогів та їх вихованців в умовах сучасних реформ освіти”.

10 квітня 2019 року на базі комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради відбувся обласний семінар заступників директорів, методистів станцій юних техніків, центрів науково-технічної творчості за темою: “Інноваційні форми роботи як засіб розвитку креативності педагогів та їх вихованців в умовах сучасних реформ освіти”.

У семінарі взяли участь представники міст Дніпро, Жовті Води, Кам’янське, Кривий Ріг, Покров, Нікополь та районів: Верхньодніпровський (с. Дніпровське), Дніпровський, Новомосковський (смт. Губиниха).
Всього 26 осіб.

Учасники семінару ознайомилися з системою діяльності комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради, з впровадженою системою інформаційної роботи в закладі, визначили основні показники креативної особистості педагога. З метою вдосконалення професійної компетентності педагогів і розвитку креативного мислення в умовах сучасних реформ освіти проведено Мікрофон-досвід “Інновація в освітньому процесі позашкільного закладу”, презентацію технології “Ідея-кафе”, “Як навчитися бути родзинкою в діжці з родзинками”, майстер-класи: “Hand made прикраси з натуральних матеріалів”, “Виготовлення геометричної конструкції “Павук”, воркшопи “Проектування архітектурних форм
з паперу”, “Фоторамка з конструкційного матеріалу”.

Вдячні департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, педагогічним колективам комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради, комунального закладу загальної середньої освіти № 30 Кам’янської міської ради за якісну організацію та змістовне проведення заходу.

Кількість переглядів 119 Останні зміни у Четвер, 11 квітня 2019 11:28