Cписок переможців та призерів обласного конкурсу з астрономії.

12 квітня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» проведено обласний конкурс

з астрономії в рамках обласної Віртуальної аерокосмічної школи

Надаємо список переможців та призерів конкурсу

 

№ з/п

Прізвище,

ім’я

Назва закладу

Розділ І Астрономія”

І місце

1.      

ГОЛОВКО

Надія

вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу  “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

2.      

КОЛОМІЄЦЬ

Іван

учень 9 класу  комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;

3.      

ОРЛОВА
Влада

вихованка аерокосмічної школи Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А.М.Макарова;

 

4.      

ПОЛІЩУК

Тимур

учень 10 класу  Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

 

5.      

ПОЧЕБУТ

Акім

вихованець гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу  “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

 

6.      

СУХОРУКОВА Еліна

учениця 9 класу  комунального закладу освіти  "Гімназія № 3" Дніпровської міської ради;

 

7.      

ХЛЄБНІКОВА

Анастасія

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

ІІ місце

8.      

БОРИСЕНКО Дар’я

учениця 9 класу  комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;

9.      

КОВАЛЬ

Микита

учень 9 класу  комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;

10.   

КРЮКОВСЬКА Вікторія

 

вихованка Міський центр науково- технічної творчості

 

11.   

МАГРО

Ксенія

учениця 7 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради;

 

12.   

ОМЕЛЬЧУК

Аліна

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

13.   

САГАЧ

Сергій

учень 9 класу Піщанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Піщанської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області;

ІІІ місце

14.   

АЛБАТОВА Анастасия

учениця 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 78” Дніпровської міської ради

15.   

ГАПОНЕНКО Надія

вихованка астрономічного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу  “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”

16.   

КАПЛІНА Людмила

учениця 11 класу  комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64” Дніпровської міської ради;

17.   

ОМЕЛЬЧУК

Аліна

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

18.   

ПУГАЧОВА

Аріна

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 64 ” Дніпровської міської ради;

19.   

СПІРІН

Василь

вихованець гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

20.   

ЯРОШЕНКО Олександра

вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу  “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

 

Розділ ІІ Наукові дослідження в космосі”

І місце

21.   

БЛАГОДАРОВ

Кирило

вихованець ракетномодельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді

22.   

ГУСАРОВА Крістіна

учениця 10 класу комунального закладу
освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

23.   

ПОНЕДІЛЬЧЕНКО Ксенія

учениця 10 класу комунального закладу
освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІ місце

24.   

АННАЄВ

Даніїл

учень 9 класу  Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради;

25.   

БІЛИК

Олександра

учениця 11 класу комунального закладу освіти “Фінансово-економічний ліцей наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів” Дніпровської міської ради, вихованка гуртка “Астрофізика” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

26.   

ПАЧКОВСЬКИЙ  Владислав

вихованець ракетномодельного  гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

27.   

ПОЧЕБУТ

Зоряна

вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу  “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

28.   

ФУРМАНОВ Максим

вихованець астрономічного гуртка  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

Розділ ІІІ “Астрономічні явища т екологія”

І місце

29.   

БЛАГОДАРОВ

Кирило

вихованець гуртка мехатроніки національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

ІІ місце

30.   

СОЛОДОВНИК Владислав

вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІІ місце

31.   

СКРИПНИК Ярослав

вихованець астрономічного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

Розділ ІІІ “Історія розвитку космонавтики”

І місце

32.   

БУГАЙЧУК

Ірина

вихованка аерокосмічної школи національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

33.   

ДРОБІШЕВ

Макар

учень 8 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 43” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

34.   

БАЛУЦЬКА Євгенія

вихованка гуртка “Цікава астрономія” комунального позашкільного навчального закладу  “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

 

ІІІ місце

35.   

КУНІЛОВА Аріанна

Учениця 11 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 34” Кам’янської міської ради

 

 

 

 

Оргкомітет конкурсу

Кількість переглядів 251 Останні зміни у Середа, 17 квітня 2019 17:27