Обласний (заочний) конкурс юних фотоаматорів “Моя Україно!

У лютому-березні 2019 року Дніпропетровський обласний
центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій проводив обласний (заочний)
конкурс юних фотоаматорів “Моя Україно!”.

На конкурс були представлені 1011 робіт, 392 з яких відзначили члени журі. Оголошуємо переможців і призерів конкурсу:

 

№ з/п Прізвище,
ім’я
Назва закладу Назва роботи
Номінація “Я люблю свій край”
Старша вікова група
І місце
1. ГОРБЕНКО
Римма
вихованка гуртка “Бісероплетіння” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Хатка на озері
2. ФУШТЕЙН
Анна
учениця групи № 187 Нікопольського професійного ліцею м. Нікополя; Спогади мого дитинства
3. ПАВЛЕНКО
Данило
учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Криворізької міської ради; Мої Карпати
ІІ місце
4. АЛЕКСАНДРОВА Альона учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей" Криворізької міської ради; Примхи зими
5. БОРН
Анна
учениця групи № 178 Нікопольського професійного ліцею м. Нікополя; Місток
6. ЖИТКІНА Анастасія вихованка гуртка “Бісероплетіння” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; У горах
7. КРАВС
Вікторя
учениця групи № 13 Державного професійно-технічного навчального закладу “Томаківський професійний аграрний ліцей” смт. Томаківка Томаківського району; Тиша
8. ПРОКОПЧУК Данило учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Вболівальники
ІІІ місце
9. БОРН
Анна
учениця групи № 178 Нікопольського професійного ліцею м. Нікополя Колоситься нива
10. ЖИТЧЕНКО
Ольга
учениця 11 класу Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Синельниківської міської ради; Макове поле
Середня вікова група
І місце
11. КУЖДІНА
Уляна
учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради Зимова тиша
ІІ місце
12. БОЛОТОВ
Дмитро
вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради; Місто за ялинками
13. БЄЛКІНА
Марія
вихованка творчого об’єднання “Палітра” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Щедрість рідної України
14. ЗАЛЕВСЬКА Віолетта учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 138
“загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія” Дніпровської міської ради;
Мій улюблений Лівобережний
15. ЛАДИГІНА Єлизавета вихованка гуртка “Оригамі”. комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”. Творче натхнення
16. ПЛЮТА
Єлизавета
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради; Свобода
ІІІ місце
17. ПОПИК
Маргарита
учениця 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 138
“загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія” Дніпровської міської ради;
Шумів очерет
Молодша вікова група
І місце
18. КОНДРАТЕНКО Поліна вихованка гуртка “Петриківський розпис” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” смт. Губиниха Новомосковського району; Рідні краєвиди
19. КОСТЯННІКОВА Аліса вихованка гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської об'єднаної громади смт. Софіївка Софіївського району; Степ
20. СКИБА
Єгор
учень комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 29” Дніпровської міської ради; Листок-павутинка
ІІ місце
21. ДЕНИСЕНКО Володимир учень 4 класу комунального навчального закладу "Шевченківський заклад загальної середньої освіти", Синельниківського району; Веселка
22. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради. Мій любий край, моя земля
23. ТРОЦЕНКО
Влад
учень 3 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 63” Дніпровської міської ради; Карпати
ІІІ місце
24. ЛИЗОГУБ
Павло
учень 5 класу комунального закладу освіти “Межівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Межівської селищної ради смт. Межова Межівського району; Милуюся Карпатами
25. ЧИЧЕЛЬНИЦЬКИЙ Артем вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Тільки вперед
Номінація “Портрет”
Старша вікова група
І місце
26. ЛИСА
Дар’я
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Погляд у нічне небо
27. ПРОРОКОВ Олександр вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Василина
28. СУПРУН
Вероніка
вихованка гуртка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради. Люди з природною вродою, серця з присмаком блогородності
29. ШЕМЕНДЮК Владислава вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. Наближення
30. ЯЩЕНКО
Вікторія
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради. У кожного своя мрія
ІІ місце
31. БРОВДІ
Ірина
учениця 10 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 45 Криворізької міської ради; Молодість душі
32. МОРГАЛЕНКО Марія вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Портрет у рожевих тонах
33. МАКОГОНОВА Катерина учениця 9 класу комунального опорного навчального закладу “Іларіонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Іларіонівської селищної ради смт. Іларіонове Синельниківського району; У ніжному хмарі мереж
34. МУЗИЧЕНКО Катерина вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Погляд
35. ПРИМУШКО
Ольга
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Світло й тінь
36. ШЕВЧЕНКО Анастасія учениця комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 143” Дніпровської міської ради; Життя прекрасне
ІІІ місце
37. АРЧЕРЬ
Владислава
вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Золото України
38. КОВАЛЬЧУК
Марія
учениця 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 85” Дніпровської міської ради. Дитина Сонця
39. МУЗИЧЕНКО Катерина вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; За годину до Нового року
40. МАКОГОНОВА Катерина учениця 9 класу комунального опорного навчального закладу “Іларіонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Іларіонівської селищної ради смт. Іларіонове Синельниківського району; Очі-дзеркало душі
41. САЧЕНКО
Катерина
вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Дівочі мрії
42. ФІЛАТОВ
Олег
вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Портрет хлопчика
Середня вікова група
І місце
43. КОРОЦ
Савелій
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Рука допомоги
44. КИРІЄВСЬКИЙ Дамір вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Портрет в рамі
45. МАНОЙЛО
Олексій
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Очі-дзеркало душі
46. СВОДКОВСЬКА Уляна вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Дамір
ІІ місце
47. КЛИМЕНКО
Аліна
вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Танцююче волосся
48. ПУЗАНОВА
Мар’я
учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” . Кам’янської міської ради; Вболівальниця
49. ПОЛИНЬКО
Софія
вихованка фотостудії “Арт-Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради; Щаслива емоція
50. СИНЯГІНА
Тетяна
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Моя подруга
51. ШТЕФАН
Катерина
вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Чому?...
ІІІ місце
52. АНТОНОВСЬКИЙ Даніїл учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” . Кам’янської міської ради; Красуня
53. КАТКОВСЬКИЙ Владислав учень 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради; Під Новий рік
54. ПАВЛЕНКО
Назар
учень 7 класу комунального опорного закладу “Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради село Кислянка Синельниківського району; Я-Всесвіт, Я-життя
55. СКРИПНИК Валерія учениця 8 класу комунального загальноосвітнього закладу “Вербківська загальна школа І-ІІІ ступенів” Вербківської об’єднаної громади сел. Вербки Павлоградського району; Осіння казка
56. ШАПОВАЛОВА Вероніка вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Подих зими
Молодша вікова група
І місце
57. БУЗОВСЬКА Софія вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Зима
58. ГОНЧАР
Людмила
вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексу Новомосковського району; Квіткові феї
59. ІВАНОВА
Арина
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Фотомайстер
60. ШУМІЛКІНА Валерія вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Автопортрет
ІІ місце
61. БУЗОВСЬКА
Софія
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Гном
62. ДОЛГАНОВ
Даниїл
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Марфушенька-душенька
63. СУХОВА
Ксенія
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Святковий настрій
ІІІ місце
64. ГОНЧАР
Людмила
вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Ніжність
65. ЧЕРНАЙ
Евген
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; В очікуванні свята
66. ЩЕТІНІНА Єлизавета учениця комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 63 Дніпровської міської ради; Погляд душі
Номінація “Пейзаж”
Старша вікова група
І місце
67. АРЧЕРЬ Владислава вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Зимова краса
68. ПІХОЦЬКА
Юлія
вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Покоси
69. СЛЄПОВ
Юрій
вихованець творчого об’єднання “Імпульс” міського комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Оце так зима
ІІ місце
70. ВОЛОШКО Анастасія учениця групи № 3 Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" Пейзажи мого міста
71. ЛИТВИНЕНКО Анна вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Дорога в зимову казку
72. ПІХОЦЬКА
Юлія
вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Міський пейзаж
73. СУПРУН
Вероніка
вихованка гуртка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради; Така реальність
74. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Роздорська загальносвітня школа” Роздорської селищної ради Синельниківського району; Верба зелена похитилась, берізки золотом покрились-І тиша скрізь, немов в раю…
75. ТВЕРДОХЛІБ
Ніна
учениця групи № 8 Державного професійно-технічного навчального закладу "Царичанський аграрний професійний ліцей" смт. Царичанка Царичанського району; Високо…
ІІІ місце
76. ЛЮБЕРА
Софія
вихованка гуртка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради; Гра тіней
77. ПЛОХИЙ Назар учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” . Кам’янської міської ради; Краса
78. ФРАНЦЕВ
Микола
учень 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 138
“загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія” Дніпровської міської ради;
Українські простори
Середня вікова група
І місце
79. ВОЛКОВА
Ксенія
учениця 5 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 114” Криворізької міської ради; Гірський серпантин
80. КОЦЮБА
Денис
учень комунального закладу освіти “Миколаївське навчально-виховне об’єднання” Новомосковського району; Зимовий етюд
81. МИРОШНИЧЕНКО Максим вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Одиноке листя
82. МАРИНКА
Вікторія
учениця 9 класу комунального закладу “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 86” Криворізької міської ради; Спокійна краса осені
83. ЧОРНА
Дар’я
вихованка гуртка комунального позашкільного закладу “Центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради; Вся справа часу
ІІ місце
84. БУЧАРСЬКА Владислава учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 17” Дніпровської міської ради. Погляд осені
85. БОЛОТОВ
Дмитро
вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради; З відстані пташиного польоту
86. ДАШКО
Вікторія
учениця 7 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Краса природи-справжнє диво
87. ЛИСТОПАД
Карина
учениця 5 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сел Вишневе Покровської районної ради; Погляд в небо
ІІІ місце
88. БУЧАРСЬКА Владислава учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 17” Дніпровської міської ради. Вечірня бухта
89. БУЧАРСЬКА Владислава учениця 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 17” Дніпровської міської ради. Ой, Дніпро, Дніпро
90. БОГАТИРЬОВ Владислав учень 7 класу комунального закладу “В’язівоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Вербківської об’єднаної громади Павлоградського району; Світанок на морі
91. КУЦЕНКО
Анна
учень 9 класу комунального закладу освіти “Навчально-виховний комплекс № 138
“загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-гімназія” Дніпровської міської ради;
Захід сонця
Молодша вікова група
І місце
92. БУДИМКО Анастасія вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Вечірня прогулянка
93. ГАНІЧ
Владислав
учень 2 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 121” Дніпровської міської ради; Зимова краса
94. ДОЛГАНОВ
Даниїл
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Серія 50 відтінків сірої зими
95. КОСТЯННІКОВА Аліса вихованка гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської об'єднаної громади смт. Софіївка Софіївського району; Надвечір’я
96. КОСТЯННІКОВА Аліса вихованка гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської об'єднаної громади смт. Софіївка Софіївського району; У ніч на Івана Купала
97. ЛЕСЬ
Ізабелла
вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Серія Криворізькі ландшафти
ІІ місце
98. ТРЕМБА
Артем
учень 4 класу комунального закладу освіти “Дерезуватський навчально-виховний комплекс” сел. Дерезувате Синельниківського району; Грушевий вечір
ІІІ місце
99. БУРЛАЧЕНКО В’ячеслав учень 1 класу комунального заклад “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 40 Криворізької міської ради; Захід сонця
100. ГАМОВ
Ярослав
учень комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 63” Дніпровської міської ради; Карпатський ліс
101. НИРНЕНКО
Артем
учень 2 класу комунального заклад “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради; Зимова казка
102. САП’ЯНИК
Олег
учень комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 29” Дніпровської міської ради; Осінні барви
Номінація “Молодість і час”
Старша вікова група
І місце
103. БРОВДІ
Ірина
учениця 10 класу комунального заклад “Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 40 Криворізької міської ради; Найкращий час
104. ПРОРОКОВ Олександр вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Об’єднані світлом
105. ПРОКОПЧУА Данило учень 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” . Кам’янської міської ради; Радощі
ІІ місце
106. МУЗИЧЕНКО Катерина вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Зимовий подих
107. МАРЧЕНКО
Данило
вихованець гуртка “Юний фотоаматор” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості” Жовтоводської міської ради; Айтішнік
ІІІ місце
108. ПРИМУШКО
Ольга
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Розгублені серця
Середня вікова група
І місце
109. ДАШКО
Вікторія
учениця 7 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Я хочу знати, любиш ти мене, чи це вже сон…
110. ДВОРЕЦЬКИЙ Юрко вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; В роботі
111. МАКАРЕНКО
Каріна
учениця 5 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І‒ІІІ ступенів Новомосковської міської ради; Юна танцівниця
112. СИМОНОВИЧ
Юлія
учениця Державного професійно-технічного навчального закладу "Криворізький професійний гірничо-електромеханічний ліцей" м. Кривого Рогу; Юнацька безпосередність
ІІ місце
113. КИРІЄВСЬКИЙ Дамір вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Дівчата та любов
114. СГІБНЄВ Ростислав вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості ” Тернівської міської ради; У нас все попереду
ІІІ місце
115. ПЛАТОВА
Дар’я
учениця комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 63” Дніпровської міської ради; Калинова Україна-гордість поколінь
Молодша вікова група
І місце
116. ДОЛГАНОВ
Даниїл
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Дякую, бабусю, за любов твою…
ІІ місце
117. ВЛАСЮК
Кузьма
учень 4 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21” Нікопольської міської ради; Всі однакові дівчата
118. ТРЕМБА
Артем
учень 3 класу комунального закладу освіти “Дерезуватський навчально-виховний комплекс” сел. Дерезувате Синельниківського району; Дерезуватські казаки
ІІІ місце
119. БУЗОВСЬКА
Софія
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Подруга
Номінація “Екологія”
Старша вікова група І місце
І місце
120. АГАФОНОВА Катерина вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради. До світла
ІІ місце
121. ЖУРАВЛЬОВА Катерина учениця 9 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів” Новомосковської міської ради; Люди, люди!.. Насмітили, а мені прибирати…
ІІІ місце
122. ШЕВЧЕНКО
Дарія
учениця 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17” Криворізької міської ради. Чарівний паросток й скрізь камінь проросте
Середня вікова група
І місце
123. ЖЕЛЄЗНЯКОВ Артем учень 6 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 7” Кам’янської міської ради; Екологічна мандрівка
124. СИНЬОГІНА Христина вихованка гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району. Пластику-ні! Ворони теж за чистоту довкілля
ІІ місце
125. СМІРНОВА Валерія вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Еко ранок
126. САВИЦЬКА Євгенія вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Зате в Європі
ІІІ місце
127. НАРИЖНА
Лілія
вихованка гуртка “Колібрі” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” м. Покров; Фото з історією
128. СЛИНЬКО
Анна
учениця 6 класу Криворізької гімназії № 95 Криворізької міської ради; На сторожі чистоти
Молодша вікова група
І місце
129. ГУК
Мілена
учениця 2 класу Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 Криворізької міської ради; Затишок
ІІ місце
130. КУЧМА
Дарина
учениця Марганецької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради; Лемурійське озеро-рожева перлина Таврійських степів
ІІІ місце
131. РЯЩЕНКО Вікторія учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” Дніпровської міської ради; Відпочинок в Буковелі
Номінація “Спорт”
Старша вікова група
І місце
132. АГАФОНОВА Катерина вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Джигітовка
133. ЛЕБІДЬ
Кирило
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради; Насолода швидкістю
ІІ місце
134. КОРОТКА Анастасія учениця 9 класу Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Синельниківської міської ради; Швидше, вище, сильніше
135. ЯСНОГОР
Софія
учениця 10 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 - загальноосвітній навчальний заклад І ‒ ІІІ ступенів” Новомосковської міської ради; Я завжди буду зватись українцем, боя я-своєї краєни патріот
ІІІ місце
136. ЯЩЕНКО
Вікторія
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; За крок до перемоги
Середня вікова група
І місце
137. ПУЗАНОВА
Мар’я
учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Екстрим
138. РОКИТЯНСЬКИЙ Іван вихованець гуртка “СКІФ” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” м. Покров; Життя всупереч
ІІ місце
139. КОНОВАЛ
Іван
вихованець студії “Пролісок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівської загальноосвітньої школи № 2 Новомосковського району. Дотягнутись до перемоги
140. СВОДКОВСКА Уляна вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Каратист
ІІІ місце
141. СЕРЬОГІН
Данило
вихованець гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” сел. Васильківка Васильківського району. Рух змінює простір
Молодша вікова група
І місце
142. ЖОВНІРЕНКО Єлизавета вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; З останніх сил…
143. ЮШКЕВИЧ
Ксенія
учениця 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради. Спорт-це життя!
ІІ місце
144. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Вдалий стрибок
ІІІ місце
145. ВЛАСЮК
Кузьма
учень 4 класу комунального закладу “Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21” Нікопольської міської ради; З Україною в серці
Номінація “Натюрморт”
Старша вікова група
І місце
146. МОРГАЛЕНКО Марія вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Ностальгія
147. ШЕМЕНДЮК Владислава вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. Яблучна композиція
ІІ місце
148. ГУЗОВАТА Вікторія учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району; Золота осінь
ІІІ місце
149. ЧЕРНУХА
Діана
вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради. Заповіт
Середня вікова група
І місце
150. КОРОТИЧ
Іван
вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Фруктовий рай
151. КЛИМЕНКО
Аліна
вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. За віком
152. СОЛОМКО
Вікторія
вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. Натюрморт з яблуками
153. ТЕРЕХОВ
Гліб
учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 51 Криворізької міської ради; Світло в тобі
154. ЯЩЕНКО
Данил
учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74 ” Дніпровської міської ради Натюрморт
ІІ місце
155. ЛАШНЕЦЬ Анастасія учениця Марганецької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради; Гарний ранок і для пенька приємний
156. ЛУЗАН Олександра учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради; Творчий погляд
157. МИРОШНИЧЕНКО Максим вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Яблучні вітаміеи
158. ПОТАПЕНКО Марія
учениця Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Криворізької міської ради;
 
ІІІ місце
159. ДВОРЕЦЬКИЙ Юрко вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Фотонатюрморт
160. КУЗНЕЦОВА Ольга вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості ” Тернівської міської ради; Композиція
161. ПОПКОВ
Микола
вихованець студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Смачні корали
162. ТРУН
Анастасія
вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Вітамінна бомба
Молодша вікова група
І місце
163. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Поезія душі
164. ШУМІЛКІНА Валерія вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Натюрморт з розою
ІІ місце
165. КРАВЧУК
Діана
вихованка гуртка “Спрайт” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” Покровської міської ради; Міський натюрморт
ІІІ місце
166. ГОНЧАР
Людмила
вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Соковиті скарби
167. ПОЛТОРАЦЬКА Єлизавета учениця 4 класу В’язовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів” Вербківської об’єднаної громади Павлоградського району; Пані-бариня
Номінація “Дозвілля”
І місце
Старша вікова група
168. ПІНЯЄВА
Софія
учениця 11 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” Дніпровської міської ради; Закарбую життя на фотоплівці
169. МАРТИНЮК Анастасія вихованка гуртка “Парашутно-десантної підготовки” комунального позашкільного навчального закладу “Клуб “Юний авіатор” Криворізької міської ради; Дівочі забави
170. ЧЕРНУХА
Діана
вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Друзі
ІІ місце
171. ЗИМА
Марина
вихованка гуртка “Затійники” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради. За двома зайцями
172. МАМАЙ Владислава вихованка творчого об’єднання “Любисток” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради. Ми українці
Середня вікова група
І місце
173. БАЗІЛЬ
Анна
учениця 9 класу комунального закладу освіти “Гімназія № 3” Дніпровської міської ради; Сіті неволі
174. ДЕМЕНТІЄНКО Яна учениця 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 73 Криворізької міської ради; У полоні металу й вогню
175. ШПИЛЬОВІЙ Микола вихованець гуртка “Фотонатуралістии” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району; Волю диким тваринам!
ІІ місце
176. ВАСИЛЬЧЕНКО Дар’я вихованка студії “Пролісок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівській загальноосвітньої школи № 2 Новомосковського району; Книгомани
177. КРОТ
Ігор
учень 7 класу комунального закладу “Водянська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” сел. Водяне Верхньодніпровського району; Подорожуємо разом
178. ЛАДИГІНА Єлизавета вихованка гуртка “Оригамі”. комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”. Творче натхнення
179. ЧОРНОБРИВЕЦЬ Євгеній учень 6 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Лови летючу мить життя…
ІІІ місце
180. ЗАЄВА
Уляна
учениця 6 класу комунального закладу освіти “Межівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1” Межівської об’єднаної громади Межівського району; В пошуках скарбів
181. КІЦА
Олександра
учениця 6 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Криворізької міської ради Хвилина щастя
Молодша вікова група
І місце
182. РОБЕЙКО
Артем
вихованець студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Вдалий кадр
ІІ місце
183. ДЯЧОК
Вікторія
учень комунального закладу “Навчально - виховне об'єднання (середня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад- позашкільний навчальний заклад) м. Покров Дніпропетровської області” Насолода
184. ПРИХОДЬКО
Іван
вихованець комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти Вербківської громади” сел. Вербки Павлоградського району; Зимові розваги
185. УРСОЛ
Ярослав
вихованець творчого об’єднання “Імпульс” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Наша творчість
ІІІ місце
186. ГОДИНА
Роман
учень 3 класу комунального опорного закладу освіти “Кислянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради Синельниківського району; Веселі стрибунці
Номінація “Гумористичне фото”
Старша вікова група
І місце
187. ЛИСА
Дар’я
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Сучасна дюймовочка
188. ПРОРОКОВ Олександр вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Людина після важкого дня
ІІ місце
189. ВОЛОШКО Анастасія учениця державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти” Два веселих брата
190. ГОРЕЦЬКА Катерина учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Навчаємо плавати будь де, будь кого
ІІІ місце
191. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 9 класу комунального закладу освіти “Роздорська середня загальноосвітня школа І ‒ ІІ ступенів” Роздорської селищної ради Синельниківського району. Котик-муркотик
Середня вікова група
І місце
192. КУЖДІНА
Уляна
учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114 Криворізької міської ради. Дивина
193. КОШКІН
Максим
учень 8 класу Марганецької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради; -А ми в Австралії-усі такі лебеді!
-До того ж по-справжньоу чорні!
ІІ місце
194. ПОПЕНКО
Олексій
вихованець гуртка “Автомодельний” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгінцівського району” Криворізької міської ради; Гостей не чекаємо
195. ПЛЮТА
Єлизавета
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради. Дівочі радощі
196. СОЛЯНЕНКО Євгенія учениця 6 класу комунального закладу освіти “Миролюбівська загальна школа І-ІІІ ступенів Раївської сільської ради” Синельниківського району; Поки батьки відпочивали
ІІІ місце
197. ВОЗНЮК Дарина вихованка гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району. І лишився від теплого літа тільки маленький ліхтарик…
Молодша вікова група
І місце
198. КОВШ
Микола
вихованець гуртка “Театральне мистецтво” комунального закладу “Софіївський центр творчості” Софіївської селищної ради смт. Софіївка Софіївського району; Втомлююься не тільки люди…
ІІ місце
199. ШАРОНОВА Аліна вихованка гуртка“ Комп’ютерна графіка” комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти Вербківської громади” сел. Вербки Павлоградського району; Матусине чудо
ІІІ місце
200. ГАСАНОВ
Сеймур
вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Кіт у сачку
Номінація “Брати наші менші”
Старша вікова група
І місце
201. БАТИЧЕНКО Владислав учень 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Пухнастик
202. ГУЗОВАТА Вікторія учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району; Вірний лруг
ІІ місце
203. БІЛИК
Софія
учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради Поділився
204. ДЕМЧЕНКО
Ганна
учениця 9 класу Криворізького Центрально-Міського ліцею Криворізької міської ради; Мої мрії
205. КОРОТКА Анастасія учениця 9 класу Синельниківської загальноосвітньої школи № 2 Синельниківської міської ради; Рудий мрійник
206. КРАВЧЕНКО Ольга вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Дзеркало котячої душі
207. МАРЧЕНКО Данило вихованець гуртка “Юний фотоаматор” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості” Жовтоводської міської ради; Горобець завжди є сусідом людей. Бо має багато прекрасних ідей
208. ФЕДОРЯКА Наталія учениця 10 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22” Криворізької міської ради; Очікування
ІІІ місце
209. ГУМЕНЮК
Юлія
учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50” Криворізької міської ради; Красуня парк
210. СЛЄПОВ
Юрій
вихованець творчого об’єднання “Імпульс” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Анфіса-моя кицюня
Середня вікова група
І місце
211. ПЕРЕВЕРЗЕВ Степан учень 7 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74 ” Дніпровської міської ради; Білочка-умілочка-повноцінний член нашої сім’ї
212. СОЛОХІНА
Ольга
учениця 7 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 50” Криворізької міської ради; Мрії, мрії…
213. ШТИНЬ
Денис
вихованець комп’ютерного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Криворізької міської ради; Підгледів
214. ШПИТЬКО
Аліна
вихованка творчого об’єднання “Палітра” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Солодкий сон
ІІ місце
215. БОЙКО
Володимир
учень 10 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19” Криворізької міської ради; Сам удома
216. БАЛАНДЮК Маргарита учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцейімені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради. Красень
217. ГУБКІНА Єлизавета учениця комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 63” Дніпровської міської ради; Скоро обід?
218. ПЛЮТА
Єлизавета
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості” Тернівської міської ради; Давай дружити
219. СМІРНОВА Валерія вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Рудий пес
ІІІ місце
220. ПЕТРОВА Анастасія учениця 5 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114” Криворізької міської ради; Друзі
221. СНІЖКО
Дарья
вихованка творчого об’єднання “Любисток” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Моделька Аделька готова на прогулянку
222. ЧУМАК
Анастасія
учениця 9 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 114” Криворізької міської ради; Після обіду треба відпочити
Молодша вікова група
І місце
223. ГУК
Мілена
учениця 2 класу Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Криворізької міської ради; Заготівля
224. ДОЛГАНОВ Даниїл вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Котяча варта
225. ОПАНАСЕНКО Марія вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради; Готовий до пригод
226. ОТОВЧИЦЬ
Марія
вихованка творчого об’єднання “Любисток” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Дебют пані Прошкіної
ІІ місце
227. БОНДАР
Марія
вихованець гуртка “Спрайт” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” Покровської міської ради; Останнє шоу зими
228. ЗАВГОРОДНІЙ Артем учень Марганецької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради; Гороб’ячі посиденьки або дегустація голландської кукурудзи
229. ШАПОВАЛЕНКО Анастасія учениця 1 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І‒ІІІ ступенів Новомосковської міської ради; Хом’ячок-дивачок
ІІІ місце
230. ГІРЖА
Іван
учень Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Першотравенської міської ради. Шпіон
231. ОСАДЧА
Аліна
вихованка гуртка “Чарівний папір ” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; А ось і я!
232. ТРОЯН
Данило
учень Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Першотравенської міської ради; Морська свінка
Номінація “Репортажне фото”
Старша вікова група
І місце
233. РАДЧЕНКО
Дар’я
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Райпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Межівської селищної ради” сел. Райполе Межівського району; Фотонарис Останній
(6 фото)
234. ШЕМЕНДЮК Владислава вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Непосидющий
ІІ місце
235. ОХРИМЕЦЬ Валерія вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального закладу “Cтанція юних техніків” Кам’янської міської ради; Оркестр юних талантів
236. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 10 класу комунального закладу світи “Роздорська середня загальноосвітня школа” Роздорської територіальної громади Синельниківського району; Фотонарис Подорож до аптеки-музею (4 фото)
ІІІ місце
237. АРЧЕРЬ Владислава вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янскої міської ради; Пам’ятаємо
238. ГРИГОРЕНКО Валерія учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 69” Криворізької міської ради; Серія (2 фото) Стежками виробництва
239. ЧЕРНУХА
Діана
вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Музей АТО
Середня вікова група
І місце
240. ПАВЛЕНКО
Назар
учень 7 класу комунального опорного закладу “Кислянська агальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Зайцівської сільської ради сел. Кислянка Синельниківського району; Наша родина-гідна Батьківщини
ІІ місце
241. КЛИМЕНКО
Аліна
вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Перший поцілунок
ІІІ місце
242. ГАВРИЛЕНКО Тимур вихованець студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Зимові розваги
243. СКРИПНИК
Іван
вихованець гуртка картингу комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; До старту
Молодша вікова група
І місце
244. ІВАНОВА
Арина
вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Пори року (серія
4 фото)
ІІ місце
245. ПАЩЕНКО
Лілія
вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради; ???
ІІІ місце
246. СУХОВА
Ксенія
вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Свято, як воно є…
Номінація “Жанрове та побутове фото”
Старша вікова група
І місце
247. КОЗЕЧКО
Анна
учениця 10 класу Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Синельниківської міської ради; А я на осінь схожий?
248. ПОПОВА
Єлизавета
учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Світ, який я бачу
249. ПРОРОКОВ Олександр вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Святкова ялинка
250. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Роздорська загальносвітня школа” Роздорської селищної ради Синельниківського району; Інтер’єр сільської хати
ІІ місце
251. ЯЦИШИНА
Юлія
вихованка гуртка “Школа неформальної освіти” Зеленодольського центру позашкільної роботи Апостолівського району; Портал в минуле
ІІІ місце
252. СЛЄПОВ
Юрій
вихованець творчого об’єднання “Імпульс” міського комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; І до мене Дід Мороз завітав
253. ЧЕРНУХА
Діана
вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради; Навчився рахувати
Середня вікова група
І місце
254. ОСТАПЕНКО
Марія
учениця 7 класу Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І ‒ ІІІ ступенів № 4 Криворізької міської ради; Новорічний затишок
255. САВІНА
Вікторія
вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради; Чаювання на природі
256. ЮШКЕВИЧ
ндрій
учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради; Право на родину
ІІ місце
257. ДЮМІН
Дмитро
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Що робить сонце у ночі?
258. ЧОРНОБРИВЕЦЬ Євгеній учень 6 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради. Нехай мене чарують квіти. Під ними солодко я сплю
259. ШПИТЬКО
Аліна
вихованка творчого об’єднання “Палітра” міського комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Котик Жора у відпустці
260. ШАПОВАЛОВА Вероніка вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; На перерві
ІІІ місце
261. ДУХОВЕНКО Каріна вихованка гуртка “Комп’ютерна графіка” комунального навчального закладу “Центр позашкільної освіти Вербківської громади” сел. Вербки Павлоградського району; Хай здійсняться бажання!
262. КОРОЦ
Савелій
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної Біле диво
Молодша вікова група
І місце
263. ДУБРОВСЬКА Поліна учениця 3 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Жив на пляжі Горобець, Дзиґа-дрига Вертунець
ІІ місце
264. БУЗОВСЬКА
Софія
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Парковий вартовий
265. ДОЛГАНОВ
Даниїл
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Йду вквітаним шляхом
ІІІ місце  
266. ЧЕРНАЙ
Евген
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Новий рік
Номінація “Позажанрове та експериментальне фото”
Старша вікова група
І місце
267. КУЗНЕЦОВА
Ольга
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради; Ефект життя
268. ПРОРОКОВ Олександр вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Тунель в небо
ІІ місце
269. ГУЗОВАТА
Вікторія
учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району Дощ-не завада
270. ПЕЛИПЕЦЬ
Софія
вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради. Зародження нової галактики
271. ПАСЬКО
Роман
учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради; Символ України
272. СОРОКОДЗЮБА Єгор вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради. Прибульці
273. ЯСНОГОР
Софія
учениця 10 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І ‒ ІІІ ступенів”
м. Новомосковська;
В очікуванні закоханих
ІІІ місце
274. ЛИСА
Дар’я
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Сніг
Середня вікова група
І місце
275. МАНОЙЛО
Олексій
вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Абстракція
ІІ місце
276. ЛІСНІЧЕНКО Микола вихованець гуртка “СКІФ” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” Покровської міської ради; Під кутом зору
277. ЛУЗАН
Олександра
учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117 Криворізької міської ради; Зілля натхнення
ІІІ місце
278. ПЛЮТА
Єлизавета
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради; Невинність
279. ЧОРНОБРИВЕЦЬ Євгеній учень 6 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради. Залишимо прострасті поетам, а я віддаю перевагу каві
280. ШЕЙКО
Тая
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Куля бажань
Молодша вікова група
І місце
281. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Новорічні кольори
ІІ місце
282. ЛУЦЕНКО
Микита
вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Термінові подарунки
ІІІ місце
283. АНТОНОВ
Дмитро
вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради; Дівчина з другом
284. ДУБРОВСЬКА Поліна учениця 3 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Скульптури оживають від тепла, любові та тепла
285. ІВАНОВА
Арина
вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;
 
Номінація “Світ дикої природи”
Старша вікова група
І місце
286. ВАЛІВАХІНА
Діана
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 50” Дніпровської міської ради; Потанцюймо!
287. ШМАЛЬКО Олександр учень Державного професійно-технічного навчального закладу “Томаківський професійний аграрний ліцей” смт. Томаківка Томаківського району; Велич у красі
288. ЯЩЕНКО
Вікторія
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Світ –чарівний! Світ – прекрасний!
289. ЯСНОГОР
Софія
учениця 10 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І ‒ ІІІ ступенів”
м. Новомосковська;
Збирач Самарський діамантів
ІІ місце
290. ГУЗОВАТА
Вікторія
учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району Їжачок з гостинцем
291. ЗАБОЛОТНА Анастасія учениця 11 класу комунального закладу освіти “Гімназія № 3” Дніпровської міської ради; Водні процедури
292. НІКУЛІН
Олександр
учень 10 класу комунального закладу “В’язівоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Вербківської об’єднаної громади Павлоградського району; Бородата агама
293. СЕМЕНОВА
Ганна
учениця комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 4 м. Покров” Дніпропетровської області” Чайки
Середня вікова група
І місце
294. ВАСЮЧЕНКО Єлизавета учениця 7 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І‒ІІІ ступенів”м. Новомосковська; Хто там?
295. КУЦ
Владислав
учень 6 класу Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи № 4 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Криворізької міської ради; Жаб’яче щастя
296. ОСИПА
Оксана
вихованець студії “Пролісок” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівської загальноосвітньої школи № 2 Новомосковського району. Колюче щастячко
ІІ місце
297. ГЛУЩИК
Іван
учень 4 класу “Криворізької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 114” Криворізької міської ради; Дива Карпат
298. КРАВЧЕВСЬКИЙ Роман учень 8 класу комунального закладу “В’язівоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Вербківської об’єднаної громади Павлоградського району; Їжак
ІІІ місце
299. ГАЙТЕРОВА
Діана
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка” Тернівської міської ради. Лебідь
300. МОВЧАН
Софія
учениця Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 “ Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ‒ ліцей” Криворізької міської ради; В очікуванні
301. РОСТОЧИЛО
Анна
учениця 5 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів” Новомосковської міської ради; Ласунка
302. ШОРНІКОВА Анастасія вихованка гуртка “Світ фото” комунального закладу “Міський центр науково-технічної творчості” Марганецької міської ради;. Цікава знахідка
Молодша вікова група
І місце
303. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; На хвилі очікування (серія)
ІІ місце
304. ГАНІЧ
Владислав
учень 2 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 121” Дніпровської міської ради; Білочка
Номінація “Макрозйомка”
Старша вікова група
І місце
305. ГУЗОВАТА
Вікторія
учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району; Трудівниця
306. ЗАБОЛОТНА Анастасія учениця 11 класу комунального закладу освіти “Гімназія № 3” Дніпровської міської ради; Все прокидається весною
307. КОРІНЕЦЬ
Оксана
учениця 11 класу В’язівоцької загаьної школи І-ІІІ ступенів Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району; Весна
308. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Роздорська загальносвітня школа” Роздорської селищної ради Синельниківського району; Ранкова роса
309. ЧУРІЛОВА
Анна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Миролюбівська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів Раївської сільської ради” Синельниківського району; Остання сльозинка зими
ІІ місце
310. ВАКУЛЕНКО Альона учениця 11 класу В’язівоцької загаьної школи І-ІІІ ступенів Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району; Бджілка-трудівниця
311. КОСЯК
Катерина
учениця 10 класу Криворізької гімназії № 91 Криворізької міської ради; Небезпечна краса
312. КИРПА
Андрій
учень 11 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 9” Покровської міської ради; Ніжність
313. ТВЕРДОХЛІБ
Ніна
учениця гупи № 8 Державного професійного технічного навчального закладу “Царичанський аграрний професійний ліцей” смт. Царичанка Царичанського району; Прилетіла , на бутончик сіла…
314. ЯЩЕНКО
Вікторія
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Вечоріє
315. ЯРЕМЕНКО Вероніка вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янської міської ради; Незламна природа
ІІІ місце
316. БАРАНОВ Ілля учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи-інтернату № 1 криворізької міської ради; Природне та штучне
317. ПАНЧЕНКО Марина вихованка фотостудії “Арт-Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради; За роботою
Середня вікова група
І місце
318. РУДОМЬОТОВА Дар’я учениця 6 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І ‒ ІІІ ступенів” Новомосковської міської ради; Криптоніт
319. САВИЦЬКА Євгения вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Здрасте
ІІ місце
320. БУЛАТ
Альона
вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості ” Тернівської міської ради; Павук акробат
321. БУЛОВА
Вікторія
учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 117” Криворізької міської ради; Ледача жабка
322. ГАВРИЛІНА Олександра учениця 7 класу Криворізької гімназії № 95” Криворізької міської ради; Сльози природи
323. МОВЧАН
Софія
учениця 6 класу Криворізького навчально-виховного комплексу № 81 "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Криворізької міської ради; Родина
324. СМІРНОВА
Валерія
вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Маленькі флористи
325. СИНЬОГІНА Христина вихованка гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району; Симетрія сніжинок
ІІІ місце
326. ОХРІМЕНКО
Олена
вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Серія (2фото) Солодкі парочки
327. СИМОНЕНКО Ксенія вихованка гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району; Мікросніданок у мікрокраїні
Молодша вікова група
І місце
328. ДОЛГАНОВ
Даниїл
вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; 50 відтінків зими
329. СОРОКІНА Анастасія вихованка гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Магія зими
330. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Потаємне в кадрі
331. СМІРНОВ
Марк
учень Марганецької загальноосвітньої школи І ‒ ІІІ ступенів № 12 Марганецької міської ради; Скажіть: Я вдало замаскувався?
ІІ місце
332. КОВАЛЬ
Антон
учень 4 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22” Криворізької міської ради; Захоплення грибами
333. РИБІН
Максим
учень 1 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36” Криворізької міської ради; Тонесенька павутинка-мереживо світлих мрій
ІІІ місце
334. ГНАСЮК
Каріна
учениця 4 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів” Новомосковської міської ради; Бджілка-трудівниця
335. ПАЛІЙ
Софія
учениця 4 класу В’язівоцької загальної школи І-ІІІ ступенів Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району; Вранішня роса
Номінація “Квіти”
Старша вікова група
І місце
336. ГУЗОВАТА
Вікторія
учениця 10 класу комунального закладу “Піщанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів” Піщанської сільської ради Новомосковського району; Вишневий цвіт
337. КОРОТКА
Анастасія
учениця 9 класу Синельниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Синельниківської міської ради; Королева квітів
338. ЛОБОДА
Антоніна
учениця 11 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради. Іріс
339. ЛІНЧУК
Анастасія
учениця 10 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Васильки у полі, васильки у полі-і синіє щастя у душі моїй
340. ФЕДЕНКО
Анна
учениця 1! класу Криворізької сеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 74” Криворізької міської ради; Пробудження
ІІ місце
341. ПАНЧЕНКО
Марина
вихованка фотостудії “Арт-Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради; Сухоцвіт
342. ЯЩЕНКО
Вікторія
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Кольори
ІІІ місце
343. БАСКОВА
Анна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Шахтарська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Іларіонівської селищної ради смт. Іларіонове Синельниківського району; Вишневий цвіт
344. ШТИК
Дар’я
учениця групи № 14 Державного професійно-технічного навчального закладу "Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти" м. Дніпра; Сонячні квіти
Середня вікова група
І місце
345. КОЗЛОВСЬКА Єлизавета учениця комунального закладу освіти “Миколаївське навчально-виховне об’єднання” Новомосковського району; Снігова королева
346. КОБИЛЬСЬКА
нна
учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна Кам’янської міської ради; Сонечко
347. ПОДЛЄСНОВА Вероніка учениця 9 класу комунального закладу освіти “Гімназія № 3” Дніпровської міської ради; Квіти Карпат
ІІ місце
348. ЄРОШЕНКО
Дар’я
учениця 7 класу комунального закладу “Середня загальноосвітня школа № 2 – загальноосвітній навчальний заклад І‒ІІІ ступенів Новомосковської міської ради; Першоцвіти
349. ПОЛІЩУК
Поліна
учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради; Подих червня
350. САВИЦЬКИЙ Давид учень 6 класу Криворізької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням біології Криворізької міської ради; Квітка надії
ІІІ місце
351. БОЖКО
Яна
учениця комунального закладу освіти “Демуринська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Межівської селищної ради смт. Демурине Межівського району; Трояндовий рай
352. КОРЖ
Альона
учениця комунального закладу “Навчально-виховний комплекс № 2 (середня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад) м. Покров” Дніпропетровської області Ромашковий настрій
353. ЧОРНОБРИВЕЦЬ Євгеній учень 6 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради. Оченята квітів дивляться на мене ніжно
Молодша вікова група
І місце
354. КІСЛОВА
Софія
вихованка гуртка паперопластики комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Крокуси
355. РУДЕНКО
Поліна
вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради; Бджолина мрія
ІІ місце
356. ЦИБУХ
Артем
учениця 2 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Краса-і тільки, трішечуи краси, душі нічого більше не потрібно
ІІІ місце
357. БУБНОВА
Ксенія
вихованка творчого об’єднання “Імпульс” міського комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості “Надія” Першотравенської міської ради; Троянди
358. ДУБРОВСЬКА Поліна учениця 3 класу Криворізької педагогічної гімназії Криворізької міської ради; Кульбабок усмішки ласкаві немов ліхтарики яскраві
Номінація “Архітектура”
Старша вікова група
І місце
359. ЗАХАРОВА Олександра вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради; Подорожуючи Європою
360. ПУЗИНО
Мілана
вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Архітектура духовності
361. СТОЛЯР
Ангеліна
учениця 10 класу комунального закладу освіти “Роздорська загальносвітня школа” Роздорської селищної ради Синельниківського району; Архітектурний ансамбль історичного центру Києва
ІІ місце
362. АРІЄНЧУК
Олексій
вихованець гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Адам Міцкевич
363. НОВИЦЬКА Анастасія учениця 9 класу комунального закладу “Спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня-колегіум № 16” Кам’янської міської ради; Лівобережний міст
364. ОСОКІН
Ілля
вихованець гуртка “Автомоделювання” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Король Данило
365. ПОРУЧНИК
Давид
учень групи № 182 Нікопольського професійного ліцею м. Нікополя; ; Віра в майбуття
Середня вікова група
І місце
366. ГУЗЬ
Станіслав
учень 5 класу В’язівоцької загальної школи І-ІІІ ступенів Вербківської об’єднаної територіальної громади Павлоградського району; Краса Одеси
367. КЛЮКА
Ольга
вихованка гуртка “Юних бортпровідників” комунального позашкільного навчального закладу “Клуб “Юний авіатор” Криворізької міської ради; Зимова казка
368. РЕВЕНКО
Христина
учениця 8 класу Криворізького навчально-виховного комплексу № 58 “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)” Криворізької міської ради; Дух старовини
ІІ місце
369. БАЙКЕВИЧ
Дмитро
учень 8 класу комунального опорного навчального закладу “Ілларіонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Іларіонівської селищної ради смт. Іларіонове Синельниківського району; Загадковість минулого
370. КОРОТИЧ
Іван
вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янської міської ради; Голгофа,
м. Кам’янське
371. КЛЮЧНІКОВ Михайло вихованець гуртка “Спрайт” комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва” Покровської міської ради; Балкон кохання
372. ШПИЛЬОВИЙ Микола вихованець гуртка “Фотонатуралісти” комунального закладу “Васильківський центр позашкільної освіти” Васильківського району. Архітектурні паралелі: яким різним може бути дім!
373. ЮШКЕВИЧ
Андрій
учень 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради; Софіївський собор
ІІІ місце
374. ВАРАВА
Катерина
вихованка студії “Кадр” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” при Знаменівському навчально-виховному комплексі Новомосковського району; Будинки-близнюки
375. СТУКАНОВА Ангеліна вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янської міської ради; Собор Святого Миколая
Молодша вікова група
І місце
376. АРХІПОВ
Микита
вихованець авіамодельного гуртка комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Серія Ріо-де-Запоріжжя
377. ЧИЧЕЛЬНИЦЬКИЙ Артем вихованець гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Богдан Хмельниць-
кий
ІІ місце
ІІІ місце
378. БІЛОУС
Маргарита
вихованка гуртка “Конструювання та моделювання з тканини” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради; Львівські цікавинки
Номінація “Фото із застосуванням програми Adobe Photoshop”
Старша вікова група
І місце
379. ПУЗИНО
Мілана
вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради; Подих зими
380. ПЕТРЕНКО
Павло
учень Дніпровського навчального закладу “Професійно-технічне училище № 81” смт. Юр’ївка Юр’ївського району; Соціальна реклама Скажи НІ насильству
381. ПАВЛЕНКО
Віана
учениця 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Космічні мрії
ІІ місце
382. БАЗІЛЬ
Анна
учениця 9 класу комунального закладу освіти “Гімназія № 3” Дніпровської міської ради; Келих Дніпра
383. ПРИМУШКО
Ольга
вихованка студії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”; Вікно нових можливостей
384. ФІЛАТОВ
Олег
вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. Я та моє я
ІІІ місце
385. СОРОКОДЗЮБА Єгор вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради. Чаклунки
Середня вікова група
І місце
386. КЛЮКА
Ольга
вихованка гуртка “Ігрове та документальне кіно” комунального позашкільного навчального закладу “Клуб “Юний авіатор” Криворізької міської ради; Осінні барви
ІІ місце
387. АНТОНОВСЬКИЙ Даніїл учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей імені Анатолія Лигуна” Кам’янської міської ради; Спека не страшна
ІІІ місце
388. КОРОТИЧ
Іван
вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу “Центр позашкільної роботи та дитячої творчості” Кам’янської міської ради; День чудесний
Молодша вікова група
І місце
389. БЕНДЕР
Карина
вихованка гуртка моделювання іграшок-сувенірів комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради; Море на полотні
ІІ місце
390. ГОРБАЧ
Ксенія
вихованка дитячої телестудії “Калейдоскоп” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості” м. Жовті Води; Дивовижний Марс
391. ШУМІЛКІНА Валерія вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Cтанція юних техніків” Дніпровської міської ради. Зі святом
ІІІ місце
392. АДАМЧИК
Віталій
учень Першотравенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Першотравенської міської ради. Інтелігентний кіт

 

Вітаємо з чудовими результатами та дивовижними роботами!!!

Оргкомітет конкурсу.

Кількість переглядів 742 Останні зміни у П'ятниця, 26 квітня 2019 10:45