Увага!!!

Шановні колеги! Якщо ваші учні стали переможцями обласних конкурсів з інформаційних технологій (WEB-дизайн, Комп'ютерна графіка та анімація, Комп'ютерне макетування та верстання, Мікроша, Комп'ютерна перлинка, Капітошка, Інтернет - олімпіада з офісного програмування), а ви ще не отримали їх дипломів, то ми чекаємо на вас у кабінеті 203 (вул. Ульянова, 4) з 9 до 16 години з понеділка по п'ятницю! Поспішайте порадувати учнів до закінчення навчального року. Довідки за телефоном 767-17-68

Наш пошук і творчість – тобі, Україно! 2019

25 квітня в рамках презентації обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», що проходить в обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, відбувся захист творчих проектів та  урочисте нагородження призерів обласної виставки.

Виставка налічує більше 300 експонатів, що сформовані з трьох основних розділів: наука і техніка, початкове технічне моделювання (діти до 11 років), художньо-технічний розділ «Речовий дизайн». Відвідувачами виставки були учні загальноосвітніх шкіл, педагогічні працівники закладів позашкільної та загальної середньої освіти, а також батьки.

Авторів найкращих робіт нагороджено грамотами та подарунками.

Дякуємо дітям за яскраві та цікаві експонати.

Організатори та відвідувачі виставки побажали учасникам подальших успіхів у набутті технічних знань. 

Для завантаження списків натисніть "Детальніше" або на посилання "Завантажити вкладення".

Кількість переглядів 81 Останні зміни у Понеділок, 13 травня 2019 14:17

Галерея зображень