Про проведення обласного етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

З 17 по 18 травня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходив обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

Змагання проводяться щороку у квітні – травні.

За останні роки зросла мережа автомодельних гуртків на Дніпропетровщині, виросла майстерність виготовлення моделей і піднявся рейтинг підготовки команд до змагань.

У Змаганнях взяли участь команди із міст: Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград (20 учасників з 80 моделями).

Команди змагалися у класах моделей (радіокеровані, шосейки та позашляховики): РЦБ, РЦЕ-10ст., ДТМ ст., Баггі-2WD, Баггі-4WD.

У командній першості перемогу здобули:

І місце – команда комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” (тренер Старіков Р.А.);

ІІ місце – команда комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” (тренер Янченко С.В.);

ІІІ місце – команда комунального позашкільного навчального закладу освіти “Міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості” (тренер Резников Д.Ю.).

Вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам!

Кількість переглядів 223 Останні зміни у Вівторок, 21 травня 2019 21:58