Національний STEM-тиждень Національний STEM-тиждень

Національний STEM-тиждень

З 23 по 29 квітня 2018 року у комунальному позашкільному навчальному закладі «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» проведено ряд заходів у рамках Національного STEM-тижня.

Організовано бесіди з актуальних питань сучасної науки і техніки за напрямками роботи гуртків. Проведено інтегроване заняття «Adobe Illustrator та історії», мозковий штурм за допомогою QR кодів в ІТ, заняття гуртків з тем: «Використання технології обробки портрета в стилі «Арт-поп» як розвиток авторського стилю дитини», «Геометрія кімнати», «Виготовлення модульного оригамі «Зірка-коло», розробка сайту «Моя майбутня професія».

Проведено обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) та обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів та обласну виставку з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», у рамках якої проведені майстер-класи з початкового технічного моделювання, автотрасового моделювання, судномоделювання, авіамоделювання, інформатики, оригамі, дизайну.

 

 

Кількість переглядів 298 Останні зміни у Неділя, 01 липня 2018 18:01

Галерея зображень