Конференція 2018 Конференція 2018

Конференція 2018

Протягом цього навчального року Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді було проведено 7 обласних конкурсів з інформаційних технологій, у яких взяли участь 2300 учнів зі шкіл області, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. 547 учнів стали призерами цих конкурсів.


На підсумкову конференцію за результатами обласних конкурсів з інформаційних технологій, яка проходила 17 травня 2018 року у Дніпропетровському обласному центрі науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, були запрошені 85 учнів з міст Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Каменського, Жовтих Вод, Тернівки, Покрова, сільських районів Синельниківського, Криворізького та Новомосковського, а також 52 педагогічних працівника загальноосвітніх, позашкільних та професійно – технічних навчальних закладів. Це призери обласних очних конкурсів з інформаційних технологій «WEB-дизайну», «Мікроша», «Комп’ютерна перлинка», «Капітошка» та педагоги, які підготували переможців.
Усі учасники конференції були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, цінними подарунками, медалями та статуетками.
Бажаємо їм подальших успіхів у вивчені інформатики!

Кількість переглядів 193 Останні зміни у Неділя, 01 липня 2018 17:56

Галерея зображень