Увага!!!

Шановні колеги! Якщо ваші учні стали переможцями обласних конкурсів з інформаційних технологій (WEB-дизайн, Комп'ютерна графіка та анімація, Комп'ютерне макетування та верстання, Мікроша, Комп'ютерна перлинка, Капітошка, Інтернет - олімпіада з офісного програмування), а ви ще не отримали їх дипломів, то ми чекаємо на вас у кабінеті 203 (вул. Ульянова, 4) з 9 до 16 години з понеділка по п'ятницю! Поспішайте порадувати учнів до закінчення навчального року. Довідки за телефоном 767-17-68

18й Міжнародний фестиваль з повітряних зміїв «Кольорове небо»

З 23 по 30 липня 2018 року в м. Скадовськ проходив 18й Міжнародний фестиваль з повітряних зміїв «Кольорове небо». У Фестивалі взяли участь 14 команд, 45 учасників з мм. Варшава, Дрезден, Хмельницький, Черкаси, Луцьк, Львів, Кривий Ріг, Київ, Новомосковськ, Миколаїв, Нікополь, Дніпро, Херсон, Скадовськ.


Фестиваль проходив у складних погодних умовах (сильна злива і шквальний вітер) майже кожен день, але учасники знаходили віконечка без дощу і увесь комплекс змагань було виконано.
Команда КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ» виступила краще всіх команд і одержала Гран-прі Фестивалю «Золотий слон», усі наші діти нагороджені дипломами «Лауреат Фестивалю «Кольорове небо-2018».

Кількість переглядів 203 Останні зміни у Понеділок, 06 серпня 2018 20:34