Знавці космічного простору мешкають на Дніпропетровщині

З 10 по 12 жовтня 2018 року команда Дніпропетровської області взяла участь у щорічному Всеукраїнському колоквіумі школярів «Космос. Людина. Духовність», який відбувся у м. Ужгороді на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. У колоквіумі прийняли участь 11 команд з 11 областей України.    Конкурс проводився з метою пошуку та розвитку юних талантів й обдарувань творчої та наукової еліти у різних сферах знань і суспільного життя, розвитку у юнаків і дівчат творчих здібностей, інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології.

Членами журі були професори та кандидати наук фізичного факультету Державного вищого навчального закладу „Ужгородський  національний університет”.

Під час змагань учасники проходили два етапи.  Першим етапом було написання тестових профільних завдань з астрономії, а другим - захист науково-дослідницьких робіт. В ході палких дискусій з учасниками та членами журі учні презентували багато нового та цікавого.  Учасники представили роботи у  восьми секціях: „Космос у лабораторії”, „Крізь простір і час”, „Твої можливості, людино”, „Українці в космосі”, „Лицар Духу”, „Суперкнига”, „Кінець світу”, „Краса врятує світ”.

 Свої наукові дослідження учні області представили в двох з восьми секцій, та котрий раз довели високий рівень знань про космічний простір, наукові відкриття, наукові тлумачення на основі вірогідності версій про можливі варіанти розвитку людської цивілізації. Юні дніпропетровці запропонували власні ідеї щодо можливостей освоєння космічного простору, використання найсучасніших технологій для вивчення космічного простору та колонізації інших планет.

Вітаємо команду переможців Дніпропетровської області, яка достойно виступила у Всеукраїнському осінньому колоквіумі школярів „Космос. Людина. Духовність”.

Наші переможці:

  1. ФУРМАНОВ Максим, вихованець комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків” Дніпропетровської міської ради, учень 9 класу комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа №75” Дніпровської міської ради, за роботу
    „Станція збору космічного сміття” отримав диплом І ступеня в розділі „Твої можливості, людино! ” (керівник ‒ Мізіченко Тетяна Михайлівна).
  2. БІЛИК Олександра, вихованка комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учениця 11 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” Дніпропетровської міської ради за роботу «„Дослідження впливу цітокінів на імунну систему людини у стані невагомості” в розділі „Твої можливості, людино! ” отримала диплом І ступеня (керівник ‒ Нікіфорова Тетяна Іванівна).
  3. ГУСАРОВА Крістіна, вихованка комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”, учениця 11 класу комунального закладу освіти „Фінансово-економічний ліцей” Дніпропетровської міської ради, за роботу „Дослідження теплозахисного покриття багаторазової транспортної космічної системи” в розділі „ Космос у лабораторії” отримала диплом ІІ ступеня (керівник ‒ Нікіфорова Тетяна Іванівна).

Під час подорожі в Закарпаття учні не тільки змагалися, а й відвідали історичні пам’ятки міста Ужгород.

Конкурс закінчився, але спогади про нього залишаться надовго. І не тільки спогади, а й нові друзі та знайомі.

Вітаємо наших переможців!

Кількість переглядів 336 Останні зміни у Вівторок, 16 жовтня 2018 10:38

Галерея зображень