Інформація за підсумками проведення майстер-класу «Науково-технічна творчість учнів та студентів».

за підсумками проведення майстер-класу «Науково-технічна творчість учнів та студентів» для заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів освіти (вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації) та закладів професійної (професійно-технічної) освіти

18.10.2018 року

З метою покращення співпраці закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму та закладів освіти (вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації) та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, підвищення якості позашкільної освіти з учнівською та студентською молоддю, поліпшення науково-методичного забезпечення навчальних закладів 18 жовтня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проведено майстер-клас для заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів освіти (вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації) та закладів професійної (професійно-технічної) освіти з теми: «Науково-технічна творчість учнів та студентів»

Колом учасників стали представники департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” (далі – КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ”), заступники директорів з навчально-виробничої роботи закладів освіти (вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації) та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Відкрив майстер-клас заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Демура А.Л. та начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кравченко Л.А. “Про пріоритетні напрями роботи з розвитку технічної творчості в учнів закладів П(ПТ)О області”.

Директор КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ” Волкова Л.В. оголосила план роботи майстер-класу.

Заступник директора КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ” Фурштейн Н.Б. презентувала роботу закладу з теми: “Науково-технічна творчість – це задоволення, що приносить знання, можливості, успіх”.

Завідувач відділом інформаційних технологій КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ” Мороз О.В. виступила з теми: «ІТ-технології – шлях до майбутньої професії».

Актуальну тему «Робототехніка – один з основних напрямів STEM-освіти, шлях до сучасних професій» презентував методист з робототехніки Чашка Ю.М.

Учасники семінару відвідали майстер-класи з робототехніки, авіамоделювання, автомоделювання, інформаційні технології, психології, оригамі.

Кожен учасник семінару поповнив свій методичний багаж, надихнувся новими ідеями та отримав сертифікат.

Підсумки обласного семінару підвела Волкова Л.В., директор КПНЗ “ДОЦНТТ та ІТУМ”, визначивши важливість впровадження інноваційних форм, сучасних технологій у рамках розвитку науково-технічної творчості учнів та студентів.

Кількість переглядів 479 Останні зміни у Четвер, 25 жовтня 2018 14:55