ОГОЛОШУЄМО СПИСОК переможців та призерів за віковими категоріями обласного бліц-конкурсу юних фотолюбителів “Щаслива мить”

12 жовтня 2018 року відбувся обласний бліц-конкурс юних фотоаматорів «Щаслива мить».

ОГОЛОШУЄМО СПИСОК

переможців та призерів за віковими категоріями обласного бліц-конкурсу юних фотолюбителів “Щаслива мить”

з/п

Прізвище, ім’я переможця/

призера

Назва закладу

Номінація “Натюрморт – жива картинка”

І місце

Старша вікова група

1.       

МУЗИЧЕНКО Катерина

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

2.       

ПЕЛИПЕЦЬ

Софія

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” м. Кривого Рогу

3.       

ШЕМЕНДЮК

Владислава

 

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

4.       

ЯЩЕНКО

Вікторія

вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” м. Кривий Ріг.

Молодша вікова група

5.       

ШУМІЛКІНА Валерія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

Старша вікова група

6.       

АРЧЕРЬ

Владислава

 

вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

7.       

БАЛАНДЮК Маргарита

учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

8.       

ВИННИК

Олександр

вихованець фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

9.       

ГОЛУБ

Аліна

учениця 10 класу комунального закладу “Вакулівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Софіївського району;

10.   

КОЛІСНІЧЕНКО Світлана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

11.   

ЛИСА

Дар’я

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

12.   

ПАВЛЕНКО

 Віана

учениця 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

13.   

ПУЗАНОВА

Марія

учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

14.   

РЯБОШАПКА

Аліна

учениця 11 класу “Закладу загальної середньої освіти № 7” Новомосковської міської ради;

15.   

РОМАНОВА Мирослава

учениця 9 класу комунального закладу “Хащівський навчально-виховний комплекс “Школа ─ дошкільний заклад” Новомосковського району;

16.   

ФІЛАТОВ

Олег

вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

17.   

ЧУПІКОВА

Сніжана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

18.   

ЧУМАК

Анастасія

учениця групи ОФ1/11-18  Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

19.   

ЩЕРБАНЬ

Андрій

вихованець гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

20.   

ХЛЄБНІКОВА Анастасія

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

Молодша вікова група

21.   

АНТОНОВСЬКИЙ Даниїл

учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

22.   

БУЗОВСЬКА

Софія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

23.   

БУДИМКО

Анастасія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр учнівської молоді”;

24.   

КИРІЄВСЬКИЙ

Дамір

вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

25.   

МІСЛЕР

Марк

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка”;

26.   

СГІБНЄВ

Ростислав

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка”;

27.   

СОЛОМКО

Вікторія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІІ місце

Старша вікова група

28.   

БІЛИК

Софія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради;

29.   

БЄЛЯЄВА

Катерина

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

30.   

ГУЗОВАТА

 Вікторія

 

 

вихованка гуртка “Юні фотоаматори” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді”, учениця 10 класу Піщанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новомосковського району;

31.   

КІГІТОВ

Андрій

вихованець гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

32.   

КОВАЛЬЧУК

Сергій

учень 10 класу комунального закладу “Вакулівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Софіївського району;

33.   

ЛІЩУК

Надія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

34.   

ЛИТВИНЕНКО

Каріна

учениця 10 класу Вищетарасівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради;

35.   

ПАНЧЕНКО

Марина

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

36.   

ПАЛИВОДА

Валерія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

37.   

ПІХОЦЬКА

Юлія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

38.   

СОРОКОДЗЮБА

Єгор

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

39.   

СТОЛЯР

Ангеліна

 

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Писарівська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів” Синельниківського району;

40.   

ТАРАСОВ

Тимофій

учень групи ОФ1/11-18 Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

41.   

ТАБУНЩИК

Анна

учениця 10 класу Криворізької гімназії № 127 Інгулецького району Криворізької міської ради;

42.   

ЧЕРНУХА

Діана

 

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

43.   

ШИЙКО 

Таїсія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

44.   

ШИЯН

Світлана

вихованка дитячої телестудії “Калейдоскоп” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості” м. Жовті Води;

Молодша вікова група

45.   

БЄЛОЦЕРКОВЕЦЬ Маргарита

вихованка гуртка “Оригамі” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

46.   

ГОРБАЧ

Ксенія

вихованка гуртка “Юний фотоаматор” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості”
м. Жовті Води;

47.   

ЗІБРОВА

Стелла

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка;

48.   

ЗЕМЛЯНОЙ

Кирил

вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

49.   

КОРОТИЧ

Іван

вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

50.   

ЛЕВЧАЄВА

Наталія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка;

51.   

МАНОЙЛО

Олексій

вихованець фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

52.   

МАЙБОРОДА Олександра

учениця 6 класу Вищетарасівської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів Томаківської районної ради;

53.   

ПЕТУЛЬКО

Софія

вихованка гуртка “Оригамі”  комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

54.   

ПЛЮТА

Єлизавета

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка;

55.   

РЕПІЧ

Євгенія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка;

Номінація “Світ фантазій”

І місце

Старша вікова група

56.   

КОЛІСНІЧЕНКО Світлана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

57.   

ЛИСА

Дар’я

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

58.   

МУЗИЧЕНКО Катерина

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

59.   

ПАВЛЕНКО

 Віана

учениця 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

60.   

ЧУПІКОВА

Сніжана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

61.   

ЧЕРНУХА

Діана

 

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

62.   

ЩЕРБАНЬ

Андрій

вихованець гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

63.   

ЯЩЕНКО

Вікторія

вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району”  Криворізької міської ради;

Молодша вікова група

64.   

АНТОНОВСЬКИЙ Даниїл

учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

65.   

БУЗОВСЬКА

 Софія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

66.   

БУДИМКО

настасія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

67.   

СОЛОМКО Вікторія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

Старша вікова група

68.   

БАЛАНДЮК Маргарита

учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

69.   

ВИННИК Олександр

вихованець фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

70.   

ГОЛУБ

Аліна

учениця 10 класу комунального закладу “Вакулівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Софіївського району;

71.   

ГУДЕНКО Маргарита

учениця ІІ курсу 20 групи Державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти”;

72.   

ЛИТВИНЕНКО 

Анна

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” м. Кривого Рогу;

73.   

ЛІЩУК

Надія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

74.   

МАЛЯР

Мирослава

учениця 11 класу Криворізької гімназії № 127 Інгулецького району Криворізької міської ради;

75.   

ПЕЛИПЕЦЬ

Софія

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;

76.   

ПАЛИВОДА

Валерія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

77.   

ПАНЧЕНКО

Марина

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

78.   

ПІХОЦЬКА

Юлія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

79.   

ТАБУНЩИК

Анна

учениця 10 класу Криворізької гімназії № 127 Інгулецького району Криворізької міської ради;

80.   

ХЛЄБНІКОВА Анастасія

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

81.   

ШЕМЕНДЮК

Владислава

 

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

82.   

ШИЙКО

Таісія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

 

 

Молодша вікова група

83.   

ЗЕМЛЯНОЙ

Кирил

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

84.   

КИРІЄВСЬКИЙ Дамір

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

85.   

ЛЕВЧАЄВА

Наталія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

86.   

МАНОЙЛО

Олексій

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

87.   

МІСЛЕР

Марк

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка”;

88.   

РЕПІЧ

Євгенія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

89.   

СГІБНЄВ

Ростислав

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

90.   

ШУЛЬГА

Назар

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

91.   

ШУМІЛКІНА Валерія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІІ місце

Старша вікова група

92.   

АРЧЕРЬ

Владислава

вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

93.   

БЄЛЯЄВА

 Катерина

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

94.   

ЗУЄВА

 Катерина

учениця ІІ курсу 20 групи Державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти”;

95.   

ЗВІЗДУН

Ангеліна

учениця 11 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс  “Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів – ліцей № 15” Кам’янської міської ради;

96.   

МАРЧЕНЕКО Данило

вихованка гуртка “Юний фотоаматор” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості”
м. Жовті Води;

97.   

ПУЗАНОВА

 Марія

учениця 9 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

98.   

РЯБОШАПКА

Аліна

учениця 11 класу “Закладу загальної середньої освіти № 7” Новомосковської міської ради;

99.   

РОМАНОВА Мирослава

учениця 9 класу комунального закладу “Хащівський навчально-виховний комплекс “Школа ─ дошкільний заклад” Новомосковського району;

100.           

СОРОКОДЗЮБА

Єгор

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

101.           

СТОЛЯР

Ангеліна

учениця 9 класу комунального закладу освіти “Писарівська загальноосвітня  школа І - ІІ ступенів” Синельниківського району;

102.           

ТАРАСОВ

Тимофій

учень групи ОФ1/11-18 Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

103.           

ФІЛАТОВ

Олег

вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

104.           

ЧУМАК

Анастасія

учениця групи ОФ1/11-18 Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

105.           

ШИЯН

Світлана

вихованка дитячої телестудії “Калейдоскоп” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості” м. Жовті Води;

Молодша вікова група

106.           

ВІТЛІН

 Гліб

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради;

107.           

БЄЛОЦЕРКОВЕЦЬ Маргарита

вихованка гуртка “Оригамі” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

108.           

ГОЛІК

 Єва

учениця 7 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс-академічний ліцей № 15” Кам’янської міської ради;

109.           

ГОРБАЧ

Ксенія

вихованка гуртка “Юний фотоаматор” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості”
м. Жовті Води;

110.           

ЗІБРОВА

 Стелла

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

111.           

ЛАДИГІНА Єлизавета

вихованка гуртка “Оригамі” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

112.           

ПЛЮТА

Єлизавета

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

Номінація “Дніпро – найкраще місто”

 

І місце

 

Старша вікова група

113.           

ГУДЕНКО Маргарита

учениця ІІ курсу 20 групи Державного професійно-технічного навчального закладу “Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти”;

114.           

ПІХОЦЬКА

Юлія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

Молодша вікова група

115.           

БУДИМКО

 Анастасія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

ІІ місце

Старша вікова група

116.           

КОЛІСНІЧЕНКО

Світлана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

117.           

ЛІЩУК

Надія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

118.           

ФІЛАТОВ

 Олег

вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

119.           

ЯЩЕНКО

Вікторія

вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради;

Молодша вікова група

120.           

КОРОТИЧ

Іван

вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

121.           

ПЛЮТА

Єлизавета

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості м. Тернівка;

ІІІ місце

Старша вікова група

122.           

ЛИСА

Дар’я

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

123.           

МАЛЯР

Мирослава

учениця 11 класу Криворізької гімназії № 127 Інгулецького району Криворізької міської ради;

124.           

ПЕЛИПЕЦЬ

Софія

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;

125.           

ХЛЄБНІКОВА Анастасія

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

126.           

ЧЕРНУХА

Діана

 

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

127.           

ЧУМАК

Анастасія

учениця групи ОФ1/11-18 Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

128.           

ЧУПІКОВА

 Сніжана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

Молодша вікова група

129.           

БУЗОВСЬКА

Софія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

130.           

ВІТЛІН

Гліб

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради;

131.           

ДРОБОТ

Ліна

вихованка гуртка “Юні фотоаматори” комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді”, учениця 4 класу Піщанської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Новомосковського району;

132.           

РЕПІЧ

Євгенія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

133.           

СГІБНЄВ

 Ростислав

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

Номінація “Планета дітей”

І місце

Старша вікова група

134.           

СОРОКОДЗЮБА

Єгор

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

135.           

ЧУПІКОВА

 Сніжана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

Молодша вікова група

136.           

КИРІЄВСЬКИЙ

Дамір

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

137.           

СГІБНЄВ

 Ростислав

вихованець гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості

м. Тернівка”;

ІІ місце

Старша вікова група

138.           

БЄЛЯЄВА

Катерина

вихованка гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

139.           

КОВАЛЬЧУК Сергій

учень 10 класу комунального закладу “Вакулівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Софіївського району;

140.           

ФІЛАТОВ

Олег

вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

141.           

ПІХОЦЬКА

Юлія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІІ місце

Старша вікова група

142.           

АРЧЕРЬ

Владислава

вихованка гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

143.           

БІЛИК

Софія

вихованка гуртка “Цифрова фотографія” комунального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради;

144.           

ЛІЩУК

Надія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

145.           

ПАВЛЕНКО

Віана

учениця 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

146.           

ПЕЛИПЕЦЬ

Софія

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;

147.           

ЦУПРОВА

Вікторія

учениця  11 класу комунального закладу “Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – гімназія № 39” Кам’янської міської ради;

148.           

ШИЯН

Світлана

вихованка дитячої телестудії “Калейдоскоп” комунального позашкільного закладу освіти “Центр дитячої творчості” м. Жовті Води;

149.           

ШИЙКО

Таісія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

150.           

ЯЩЕНКО Вікторія

вихованка гуртка журналістики “Прес-центр “ТСН” комунального позашкільного навчального закладу “Палац дитячої та юнацької творчості Центрально-Міського району” Криворізької міської ради;

Молодша вікова група

151.           

ЗЕМЛЯНОЙ

 Кирил

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр учнівської молоді”;

152.           

ЗІБРОВА

Стелла

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка”;

153.           

ШУМІЛКІНА Валерія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

Номінація “Гумористичне фото”

І місце

Старша вікова група

154.           

ЛИТВИНЕНКО 

Анна

вихованка гуртка “Фото” комунального позашкільного навчального закладу „Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради;

155.           

МУЗИЧЕНКО Катерина

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

156.           

СОРОКОДЗЮБА

Єгор

вихованець гуртка “Цифрова фотографія” комунального позашкільного навчального закладу “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

Молодша вікова група

157.           

ШУМІЛКІНА

 Валерія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІ місце

Старша вікова група

158.           

КОЛІСНІЧЕНКО Світлана

вихованка фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

159.           

ЛИСА Дар’я

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

Молодша вікова група

160.           

АНТОНОВСЬКИЙ

Даниїл

учень 8 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

161.           

ВАРНАВСЬКА

 Кароліна

учениця 6 класу комунального закладу “Навчально-виховний комплекс  “Загальноосвітній навчальний заклад І - ІІ ступенів – ліцей № 15” Кам’янської міської ради;

162.           

КОРОТИЧ

Іван

вихованець гуртка “Цифрове фото” комунального закладу
“Центр позашкільної роботи та дитячої творчості”
 Кам’янської міської ради;

163.           

СОЛОМКО

Вікторія

вихованка фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

ІІІ місце

Старша вікова група

164.           

ВИННИК Олександр

вихованець фотостудії “Арт Майстерня” комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної роботи” Павлоградської міської ради;

165.           

ГОЛУБ

Аліна

учениця 10 класу комунального закладу “Вакулівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Софіївського району;

166.           

КІГІТОВ

Андрій

вихованець гуртка “Світ фото” Міського центру науково-технічної творчості Марганецької міської ради;

167.           

ПАЛИВОДА

Валерія

учениця 9 класу “Закладу загальної середньої освіти № 18” Новомосковської міської ради;

168.           

ПАВЛЕНКО

Віана

учениця 10 класу комунального закладу “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради;

169.           

ФІЛАТОВ

 Олег

вихованець фотостудії “Світопис” комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Дніпровської міської ради;

170.           

ЧУМАК

Анастасія

учениця групи ОФ1/11-18 Державного професійно-технічного навчального закладу “Криворізький навчально-виробничий центр“;

Молодша вікова група

171.           

БУДИМКО

Анастасія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр учнівської молоді”;

172.           

БУЗОВСЬКА

 Софія

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”;

173.           

КИРІЄВСЬКИЙ Дамір

вихованка фотостудії “Фотоклумба” комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр учнівської молоді”;

174.           

ЛЕВЧАЄВА

Наталія

вихованка гуртка “Мистецтво фотографії” комунального позашкільного навчального закладу “Центр дитячої творчості
м. Тернівка”;

 

 

 

 

 

 

Кількість переглядів 127 Останні зміни у Середа, 14 листопада 2018 14:06