Версія для друку

Астрономія

  • 21 трав. 2018

Астрономія завжди приваблювала глибиною і загадковістю Всесвіту, можливістю на власні очі побачити дивовижний світ небесних явищ і світил. Окрім того, астрономія – це одна з небагатьох наук, де досі збереглися задачі, рішення яких ще не віднайдене! Дивлячись у нічне зоряне небо, ми спостерігаємо за минулим – загадковим, мальовничим, але таким рідним!

На базі нашого Центру працює Віртуальна аерокосмічна школа, до складу якої входять такі гуртки:

Мізіченко Тетяна Михайлівна

Мізіченко
Тетяна Михайлівна

Гурток "Астрономічний"

Із усіх картин природи сама велична – картина зоряного неба. Зоряне небо – неозорий, нескінченний простір, заповнений іншими світами. Що це за світи, як далеко вони від нас і як виміряються відстані до них? Як відбулися вони, як улаштовані, що було з ними в минулому, що відбудеться в майбутньому ? На ці та інші питання ви зможете знайти відповіді, відвідуючи наш астрономічний гурток. На заняттях гуртка астрономії вихованці розв’язують різноманітні задачі, грають в розвивальні інтелектуальні ігри, поглиблено ознайомлюються з сузір’ями зоряного неба і найяскравішими в них зірками, умінню знаходити їх на справжньому небі, вивчають рухому карту зоряного неба та астрономічний календар для визначення розташування таких небесних тіл, як Сонце, Місяць, Земля та інших планет у будь-який час доби.


Нікіфорова Тетяна Іванівна

Нікіфорова
Тетяна Іванівна

Гурток "Астрофізика"

Сучасна людина не уявляє себе поза навколишнім світом, Космосом і Всесвітом у цілому. Тому пізнання цього світу має важливе значення у формуванні творчої особистості, розвитку її розумових здібностей, розширенні меж знань, набутті навичок практичної роботи, самостійного розв’язання поставлених задач. Мета астрофізики – вивчення фізичної природи і еволюції окремих космічних об'єктів, включаючи і весь Всесвіт. Астрофізика вирішує найбільш загальні завдання астрономії в цілому.

Фото
П.І.Б.

Гурток "Історія створення та розвитку ракетно-космічної техніки"

Предметом вивчення навчальної дисципліни є досягнення ракетно-космічної галузі України, роль України в становленні та розвитку ракетної техніки та космонавтики. За дуже короткий період космонавтика стала невід'ємною частиною нашого життя, вірним помічником у господарських справах та пізнанні навколишнього світу. Сьогодні не доводиться сумніватися, що подальший розвиток земної цивілізації пов'язаний з навколоземним простором. Заняття з історії розвитку науки та техніки дуже необхідні сьогодні всім нам, а дітям у першу чергу, тому що діти – наше майбутнє, і їм освоювати Місяць, Марс і Венеру, Сонячну систему й шукати шляхи в інші Галактики. І навіть якщо вони не зв'яжуть своє подальше життя, свою професійну діяльність із ракетно-космічною технікою, ці заняття однаково допоможуть дітям у житті та у виборі подальшого шляху.

Шевцов Василь Юхимович

Шевцов
Василь Юхимович

Гурток "Аерокосмічний"

Природа Космосу – це об’єкт пізнання, сфера активної діяльності вихованців, це частинка їхнього буття. Навчання в гуртку допомагає зробити перші кроки на шляху власної творчості та прививає навички лідерства, самостійності організованості. Діти засвоюють фундаментальні закони і принципи будови Всесвіту, архітектури речовинного стану матерії та розуміння процесів, що протікають в явищах різної фізичної природи на різних рівнях її будови. Заняття доповнюють та розширюють знання з фізики, математики, астрономії, розбудовують науковий світогляд на підвалинах космічного природознавства.

Галерея зображень