Оригамі

Можливо, для вас стане приємним сюрпризом, що оригамі можна майстерно використовувати в повсякденному житті. Навчання в нашому гуртку допоможе самостійно оформляти подарунки, робити посуд та інші паперові вироби.

Спільне навчання простим виробам оригамі разом з дитиною не тільки підніме настрій, але і допоможе направити нестримну енергію дитини в нове русло, адже діти так часто страждають від нестачі уваги дорослих. Наше мистецтво оригамі допоможе спорудити паперовий театр, прикрасити ялинку, створити букет для бабусі до восьмого березня.

При цьому на заняттях діти зможуть отримати знання відносно матеріалів, що використовуються, набудуть вправності грамотного поєднання кольорів з урахуванням усіх нюансів, користуватися схемами з оригамі, базовими формами, оволодіти технікою складання паперу та створити дизайнерські композиції. Після декількох занять зможе проводити майстер-класи.  Такий вид творчості надає можливість дітям розвивати моторику, логіку, творчі здібності та вміння бачити прекрасне навкруги.

Гурток оригамі  охоплює дітей з 1 по 8 клас

Вікторія Миколаївна Спиця

Спиця
Вікторія Миколаївна