Увага!!!

Шановні колеги! Якщо ваші учні стали переможцями обласних конкурсів з інформаційних технологій (WEB-дизайн, Комп'ютерна графіка та анімація, Комп'ютерне макетування та верстання, Мікроша, Комп'ютерна перлинка, Капітошка, Інтернет - олімпіада з офісного програмування), а ви ще не отримали їх дипломів, то ми чекаємо на вас у кабінеті 203 (вул. Ульянова, 4) з 9 до 16 години з понеділка по п'ятницю! Поспішайте порадувати учнів до закінчення навчального року. Довідки за телефоном 767-17-68

Новини

Новини

  • 20 трав. 2019

З 17 по 18 травня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходив обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

Детальніше...
  • 17 трав. 2019

15 травня 2019 року Дніпропетровським обласним центром науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на базі комунального закладу вищої освіти Дніпровська академія неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради була проведена підсумкова конференція призерів за результатами обласних конкурсів з інформаційних технологій, «Мирний космос» та «Астрономія». На яку були запрошені 247 учнів та педагогічних працівників з міст Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Каменського, Жовтих Вод, Павлограда, Покрова, Вільногірська, Марганця, сільських районів Синельниківського, Нікопольського, Межівського та Новомосковського.

Детальніше...
  • 16 трав. 2019

У місті Дніпро на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” сумісно з комунальним позашкільним навчальним закладом “Міська станція юних техніків” Дніпровської міської ради з 13 по 15 травня 2019 року проводиться обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту (”NS“-моделі до 600мм, ”М“-швидкісні радіокеровані моделі).

Детальніше...
  • 13 трав. 2019

Завершились Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів (юнаки) (IV ранг) 

Детальніше...
  • 13 трав. 2019

25 квітня в рамках презентації обласної виставки науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», що проходить в обласному центрі науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, відбувся захист творчих проектів та  урочисте нагородження призерів обласної виставки.

Детальніше...