Новини

Новини

  • 10 вер. 2019

З 05 по 09 вересня 2019 року у м. Конотоп Сумської області відбулися   Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) (IV ранг).

         Потужна збірна команда Дніпропетровщини, яка складалася з вихованців комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості” (тренер Вергілес Ігор Віталійович) та комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров” (тренер Коротаєв Олександр Володимирович), посіла І загальнокомандне місце не залишивши шансів жодній команді України на перемогу.

         Отже, в класах моделей:  

радіокеровані пілотажні літаки:

І місце - Жур Сергій (м. Нікополь);

перегони радіокерованих моделей літаків:

І місце - Жур Сергій (пілот) та Борисенко Дмитро (механік) (м. Нікополь);

радіокеровані  напівкопії:

І місце - Федоров Любомир (м. Нікополь);

«повітряний бій» радіокерованих літаків:

ІІ місце - Яценко Олексій (пілот) та Дощенко Денис (механік) (м. Покров).

Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо нових потужних злетів!

Детальніше...
  • 06 вер. 2019

         З 24 по 30 серпня 2019 року у місті Бузау (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з космічних моделей ракет серед спортсменів та юніорів.

         До збірної команди України, яку очолював Волканов Ігор Анатолійович, президент Федерації ракетомодельного спорту України, керівник ракетомодельного гуртка КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ», увійшла Мележик Вероніка, вихованка нашого закладу.

         У Чемпіонаті Європи 13 країн представляли свої команди з надією на перемогу.

         Мележик Вероніка двічі стала призеркою серед юніорів. У класі моделей S1A вона посіла ІІ місце, команда за сумою балів трьох учасників зайняла теж ІІ місце. В класі моделей S9A Вероніка виборола ІІІ місце, команда зайняла ІІ місце. Також Вероніка увійшла до збірної команди спортсменів у класі моделей S1B в якому посіла восьме місце серед 33 учасників.

         Загалом команда України посіла ІІІ загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи отримавши 13 медалей.

         Вітаємо Вероніку Мележик та Ігоря Анатолійовича Волканова з чудовими результатами та гарним виступом на Чемпіонаті.

         Щиро вітаємо збірну команду України з нагородами!!! Ваші досягнення важливі для нас! Ви наша гордість!!!   

Детальніше...
  • 21 серп. 2019

    У червні 2019 року членами компетентного журі, до складу якого були залучені провідні фахівці з кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М.П. Драгоманова, викладачі з Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної спілки художників України, фахівці Українського державного центру позашкільної освіти, викладачі образотворчого мистецтва та майстри народного мистецтва України, було проведено оцінку експонатів Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно!» та Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

        На Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Дніпропетровська область представила 25 експонатів в п'яти номінаціях: "Прилади та обладнання", "Ігри та іграшки з елементами техніки", "Техніка майбутнього", "Спортивно-технічне моделювання" та "Архітектура та будівництво". 20 експонатів оцінено високою оцінкою і 24 учасника виставки отримали дипломи Українського державного центру позашкільної освіти.

Дипломом І ступеня нагороджені:

Архіпов Микита, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Гідравлічний екскаватор»;

Бабич Михайло, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель безпілотного бойового катера «Москит»;

Максимчук Віктор, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Козак Чернігівського полку»;

Плакса Данил, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Тернівського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Біограф»;

Різниченко Олександр, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу Літак АН-2.

Дипломом ІІ ступеня нагороджені:

Арієнчук Олексій, Осокін Ілля, вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель дослідницького комплексу «Біоніс»;

Бабич Михайло, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель торпедного катера «Комсомолець»;

Батех Дмитро, Мусієнко Олександр, вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді Металургійного району» Криворізької міської ради,  за роботу «Генератор синусоїдального сигналу»;

 Венжега Олександр, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель спортивної яхти «Каліпсо»;

Коваленко Максим, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Космічна ракета «Союз»;

Соколов Дамир, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Найпростіший гумомоторний літак «Бджілка»;

Яремчук Назар, вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Центр позашкільної освіти «Зміна» Центрально-Міського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Проект безпілотного корабля вогневої підтримки «Катран».

Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Андрющенко Аріна, Бєла Віолєтта, вихованки комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Довгинцівського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Траншейний екскаватор»;

Архіпов Микита, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Саксаганського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Гідравлічний екскаватор»;

Бабич Михайло, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель спеціального електромобіля для МЧС “Шторм”»;

Лотоцький Ярослав, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Радіокерований снігохід «Магура»;

Молчанов Максим, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків” Кам’янської міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Годинник “Ретро” без стрілок»;

Попик Єгор, вихованець комунального позашкільного навчального закладу “Центр позашкільної освіти “Зміна” Центрально-Міського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель науково-дослідницького космічного корабля “Оріон”»;

Савченко Назар, Проведніков Даніїл, вихованці комунального позашкільного навчального закладу “Станція юних техніків Покровського району” Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Модель ретро-автомобіля “ГАЗ- 67”»;

Форостян Дмитро, вихованець комунального позашкільний навчального закладу «Станція юних техніків Тернівського району» Криворізької міської ради Дніпропетровської області, за роботу «Датчик поливу квітів».

        Серед регіонів учасників виставки наша область відмічена як одна з тих, яка представила найбільш широку експозицію.

 

          На Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Дніпропетровщина представила 6 експонатів, 5 учасників виставки отримали дипломи.

 Дипломом ІІ ступеня нагороджені:

Форис Микита, вихованець гуртка «Різьблення по дереву та напилення» комунального позашкільного навчального закладу «Будинок творчості дітей та юнацтва» Дніпровської міської ради, за роботу «Йшли кізки через місток».

 Дипломом ІІІ ступеня нагороджені:

Крупеня Марко, вихованець гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Довгинцівського району» Криворізької міської, ради за роботу «Грона винограду»;

Кіслова Софія, Кондур Заріна, вихованки гуртка «Єтносвіт» комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків Саксаганського району» Криворізької міської ради, за роботу «Казковий кіт»;

Кузюкова Діана, вихованка  гуртка «Студія краси і стилю» комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац  дитячої та юнацької творчості «Горицвіт» Криворізької міської ради,  за роботу «Текстильна

прикраса».

           Вітаємо з нагородами та бажаємо подальших успіхів та творчих злетів!!!

Детальніше...
  • 14 серп. 2019

           З 22 по 29 липня 2019 року у м. Скадовську відбувся 18-й Міжнародний фестиваль повітряних зміїв “Кольорове небо - 2019”, в якому взяли участь 20 команд (85 учасників) з Франції, Естонії, України (міста: Кривий Ріг, Дніпро, Новомосковськ, Нікополь, Скадовськ, Вознесенськ, Миколаїв, Херсон, Черкаси, Київ).
          Збірна команда нашої області посіла І місце, тренер Сільченко Олег Анатолійович, і нагороджена Кубком та дипломом переможця.
          Наші вихованці посіли перші місця у всіх 8 класах моделей повітряних зміїв і все “золото” привезли до Дніпропетровщини.
          Величко Арсеній, Крупеня Марко, Щербатов Олександр, Архипенко Єгор, Коняхин Єгор, Максименко Владислав – ці діти є найкращими “змійовиками” не тільки Дніпропетровської області, а й України.
          Вітаємо переможців!

Детальніше...