Новини

Новини

  • 21 жовт. 2019

Якщо у Вашій родині є дитина віком від 6 до 10 років, і Ви хочете, щоб вона стала розумнішою, допитливішою, розвинула свої творчі здібності, уяву і фантазію, художній смак, увагу, знайшла нових друзів, ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС!

Заняття проводяться за розкладом:
понеділок, середа  – з 14.00 до 15.35

Початкове технічне моделювання – перша ланка по заохоченню молодших школярів до занять технічною творчістю, залучення їх до розвитку технічного мислення.


Запис за телефоном: 067 72 69 680
Керівник гуртка: Світлана Володимирівна

Детальніше...
  • 17 жовт. 2019

11 жовтня 2019 року у м. Дніпро пройшов дитячий фотоконкурс «Щаслива мить». В конкурсі прийняли участь юні фотоаматори з Кривого Рогу, Кам’янського, Новомосковська, Нікополя, Павлограда, Тернівки, Новомосковського, Васильківського, Софіївського районів. Всього 88 конкурсантів.
Юні фотолюбителі виконали п’ять завдань: домашнє завдання –  “Моя родина”, “Моя країна” та бліц-фото – “Портрет мого сучасника”, “Ритми сучасного міста”, “Сюжетне фото”.
Пропонуємо вам переглянути деякі з них.
Журі, яке складається з досвідчених фотографів, продовжує роботу.
Бажаємо успіхів юним фотоаматорам!

Детальніше...
  • 10 вер. 2019

З 05 по 09 вересня 2019 року у м. Конотоп Сумської області відбулися   Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі) (IV ранг).

         Потужна збірна команда Дніпропетровщини, яка складалася з вихованців комунального позашкільного навчального закладу освіти “Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості” (тренер Вергілес Ігор Віталійович) та комунального позашкільного навчального закладу “Будинок творчості дітей та юнацтва м. Покров” (тренер Коротаєв Олександр Володимирович), посіла І загальнокомандне місце не залишивши шансів жодній команді України на перемогу.

         Отже, в класах моделей:  

радіокеровані пілотажні літаки:

І місце - Жур Сергій (м. Нікополь);

перегони радіокерованих моделей літаків:

І місце - Жур Сергій (пілот) та Борисенко Дмитро (механік) (м. Нікополь);

радіокеровані  напівкопії:

І місце - Федоров Любомир (м. Нікополь);

«повітряний бій» радіокерованих літаків:

ІІ місце - Яценко Олексій (пілот) та Дощенко Денис (механік) (м. Покров).

Вітаємо переможців та їх тренерів і бажаємо нових потужних злетів!

Детальніше...
  • 06 вер. 2019

         З 24 по 30 серпня 2019 року у місті Бузау (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з космічних моделей ракет серед спортсменів та юніорів.

         До збірної команди України, яку очолював Волканов Ігор Анатолійович, президент Федерації ракетомодельного спорту України, керівник ракетомодельного гуртка КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ», увійшла Мележик Вероніка, вихованка нашого закладу.

         У Чемпіонаті Європи 13 країн представляли свої команди з надією на перемогу.

         Мележик Вероніка двічі стала призеркою серед юніорів. У класі моделей S1A вона посіла ІІ місце, команда за сумою балів трьох учасників зайняла теж ІІ місце. В класі моделей S9A Вероніка виборола ІІІ місце, команда зайняла ІІ місце. Також Вероніка увійшла до збірної команди спортсменів у класі моделей S1B в якому посіла восьме місце серед 33 учасників.

         Загалом команда України посіла ІІІ загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи отримавши 13 медалей.

         Вітаємо Вероніку Мележик та Ігоря Анатолійовича Волканова з чудовими результатами та гарним виступом на Чемпіонаті.

         Щиро вітаємо збірну команду України з нагородами!!! Ваші досягнення важливі для нас! Ви наша гордість!!!   

Детальніше...