Новини

Новини

  • 25 вер. 2020

Підсумки обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту «Avia Models Maker – 2020» в рамках STEM-освіти
         18-19 вересня 2020 року Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді провів обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту «Avia Models Maker – 2020» в рамках STEM-освіти, застосовуючи нові методичні підходи, інноваційні та ігрові технології, методику розвитку критичного і системного мислення.
         

Детальніше...
  • 25 вер. 2020

         Інформація про проведення обласного етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв “Мирне небоˮ
         Небо буває блакитним, із хмарками, які схожі на різноманітних істот із нашої уяви, а буває таким, де літають восьминоги, різноманітні риби, величезні створіння… Не вірите!? І дарма. Таким чарівним був небосхил 22-24 вересня 2020 року на летовищі «Камʼянка» м. Дніпра.
       

Детальніше...
  • 15 вер. 2020

Завдання для категорії E Тривимірне моделювання у CAD-системі опубліковано та розміщено на сайті Центру в розділі «Інформаційно-методичні матеріали». 

 

Детальніше...
  • 03 вер. 2020

Шановні колеги!
Повідомляємо вас, що 24 вересня 2020 року відбудеться Відкритий обласний фестиваль освітньої робототехніки.

Детальніше...
  • 01 вер. 2020

Педагогічна рада
         Напередодні нового навчального року 27 серпня 2020 року
в КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» проведена педагогічна рада педагогічних працівників на якій були розглянуті питання:

Детальніше...