Новини

Новини

  • 30 трав. 2019

З 16 по 17 травня 2019 року на базі Миколаївського обласного центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулися Всеукраїнські відкриті змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

Детальніше...
  • 30 трав. 2019

З 18 по 19 травня 2019 року на базі с. Трихати Миколаївської області відбувся Міжнародний фестиваль з повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival – 2019».

Детальніше...
  • 24 трав. 2019

З метою національно-патріотичного виховання, організації змістовного дозвілля, підготовки до професійної діяльності, підвищення соціальної активності, пропаганди здорового способу життя, у рамках дослідно-експериментальної роботи зі STEM-освіти 23 травня 2019 року на базі літнього табору Дніпропетровського вищого училища фізичної культури у с. Орловщина Новомосковського району проведено спортивно-технічний квест “Техно-країна патріотів”, у якому взяли участь 11 команд Центру.

Детальніше...
  • 20 трав. 2019

З 17 по 18 травня 2019 року на базі комунального позашкільного навчального закладу “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” проходив обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі).

Детальніше...
  • 17 трав. 2019

15 травня 2019 року Дніпропетровським обласним центром науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді на базі комунального закладу вищої освіти Дніпровська академія неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради була проведена підсумкова конференція призерів за результатами обласних конкурсів з інформаційних технологій, «Мирний космос» та «Астрономія». На яку були запрошені 247 учнів та педагогічних працівників з міст Дніпра, Кривого Рогу, Нікополя, Каменського, Жовтих Вод, Павлограда, Покрова, Вільногірська, Марганця, сільських районів Синельниківського, Нікопольського, Межівського та Новомосковського.

Детальніше...