Розклад занять

Прізвище, ім’я
та по-батькові
Гурток Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
МОРОЗ О.В. комп’ютер 15.30-17.55 15.30-17.55 15.30-17.55 15.30-17.55      
ЛАГЕР Т.Л. комп’ютер 15.00-17.25
17.30-19.05
15.15-16.50
17.15-18.50
  15.15-16.50
17.15-18.50
13.30-15.55
16.30-18.05
9.30-11.05
12.00-13.35
14.30-16.05
9.30-11.05
11.10-12.45
БІДОВИК К.Г. комп’ютер     16.00-18.25   14.30-16.55
17.00-19.25
  10.00-12.25
12.30-14.55
15.00-17.25
ЛАГУТІНА-КАСКІНА О.Д. комп’ютер



робототехніка
14.00-16.25
16.35-18.55
12.00-13.35

14.00-15.35
15.40-18.05
14.00-15.35
15.40-18.55
12.00-13.35

14.00-15.35
15.40-18.05
     
ГІНТЕР В.О. цікава математика

комп’ютер
11.45-14.10 10.45-13.10

17.00-19.25
  11.45-14.10

16.30-18.25
16.30-18.55 8.30-10.55  
КАНЕВСЬКА Р.Ф комп’ютер     14.00-15.35   14.00-15.35 8.45-11.10
11.15-12.50
13.00-14.35
14.40-16.15
9.30-11.55
12.00-13.35
СЕМЕНЮК О.С. комп’ютер

робототехніка
14.00-16.25 13.00-14.35
15.00-16.35
15.40-17.15
17.20-18.55
14.00-15.35
15.40-16.25
    12.30-14.05
15.10-16.45
МАЧОГАН А.С. комп’ютер 12.00-13.35           9.00-10.35
10.40-12.15
12.20-13.35
14.00-15.35
ЧАШКА Ю.М. робототехніка 15.30-17.55 16.15-17.50 14.40-16.15 15.30-17.55 15.20-16.55   10.00-12.25
12.30-14.55
ХОРІЩЕНКО О.А. робототехніка   15.30-17.55     15.00-17.25 10.00-12.25 10.00-12.25
КАСКІН В.В. робототехніка 15.30-17.05
17.10-18.45
15.30-17.05
17.10-18.45
    15.30-17.05
17.10-18.45
   
ТРЕТЬЯК В.В. ПТМ 14.00-15.35
15.40-17.15
  14.00-15.35
15.40-17.15
  14.00-16.25
16.30-18.05
8.45-10.20
10.25-12.50
13.00-14.35
14.40-16.15
 
СПИЦЯ В.М. ПТМ,
оригамі
13.20-15.45
15.50-18.15
12.00-13.35
13.40-15.15
16.00-18.25
12.00-13.35
13.40-15.15
16.00-18.25
  13.30-15.55
16.00-18.25
   
ЛЕЛЕТА Р.В. дизайн 13.30-15.55
16.05-18.30
13.30-15.05
15.15-17.40
13.30-15.55
16.05-18.30
13.30-15.05
15.15-17.40
     
МОСКАЛЕНКО А.В. фото,
КЗО СЗШ
№120
13.00-14.35
15.00-17.25
13.00-14.35
14.40-17.05
13.00-14.35
15.00-17.25
13.00-14.35
14.40-17.05
     
РИЧКО Н.І. юний хімік 15.30-17.55 15.30-17.55 15.30-17.55 15.30-17.55      
ЯНЧЕНКО В.М. юний психолог   15.30-17.55 13.30-15.55
16.05-18.30
  13.30-15.55
16.05-18.30
9.00-11.25
11.35-14.00
14.10-16.35
 
ФЕДУРКО К.А. авіа   15.30-17.55 15.30-18.45 15.30-17.05 15.30-17.55 10.00-11.35
11.40-14.55
 
РОГОВЕЦЬ О.В. автомодел 14.00-15.35
15.40-18.05
    14.00-17.15 14.00-15.35
15.40-18.05
12.00-15.15  
СТАРІКОВ І.Р. автомодел.     14.30-16.55
17.00-19.25
  14.30-16.55
17.00-19.25
   
СТАРІКОВ Р.А. автомодел.   15.30-18.45     14.00-17.15   13.00-16.15
ДАВИДЕНКО Р.Ю. автотрас.           10.00-13.25 10.00-13.25
ВОЛКАНОВ І.А. ракетомод.   16.30-19.45   16.30-19.45   13.00-16.15  
БОНДАРЕНКО С.Г. ракетно-
косміч.
17.00-18.35
18.40-20.15
  17.00-18.35
18.40-20.15
  17.00-18.35
18.40-20.15
   
АЛХІМОВ О.О. ракетомодельн. 15.30-18.45   15.30-18.45        
МІЗІЧЕНКО Т.М. астрономіч. 17.00-18.35       17.00-18.35 11.00-15.05  
ПАРФЬОНОВ В.І. юний раціоналізатор     15.00-17.25       14.30-16.55