Розклад занять

Гурток П.І.Б.
керівника гуртка
Кімната № Орієнтовний розклад
Автомодельний Роговець
Олександр Васильович
8 Пн., Пт.14.00-18.05
Чт.14.00-17.15
Сб. 12.00-15.00
Автомодельний Старіков
Руслан Анатолійович
5 Вт. 15.30-18.30
Пт. 14.00-17.00
Нд. 13.00-16.00
Автомодельний Старіков
Ігор Русланович
5 Ср., Пт. 14.30-19.00
Автотрасовий Давиденко
Роман Юрійович
3 Сб., Нд. 10.00-13.00
Авіамодельний Федурко
Костянтин Анатолійович
цокольне приміщення Вт., Ср., Чт., Пт. 15.30-18.00
Сб. 10.00-15.00
Інформаційні технології Мороз
Олена Валеріївна
201 Пн.- Чт. 15.30-18.00
Інформаційні технології Лагутіна-Каскіна
Ольга Дмитрівна
202 Вт., Ср., Чт. 16.00-18.00
Інформаційні технології Лагер
Тетяна Леонардівна
14 Пн., Вт., Чт. 14.30-18.30
Пт. 15.30-17.30
Сб. 9.30-17.00
Нд. 9.30-12.30
Інформаційні технології Каневська
Раїса Фроїмівна
201, 202 Пт. 14.00-16.00
Сб. 9.00-16.00
Нд. 10.00-15.00
Інформаційні технології Бідовик
Катерина Геннадіївна
24 Ср. 15.00-19.00
Пт. 14.00-19.00
Нд. 10.00-17.00
Інформаційні технології Гінтер
Вікторія Олександрівна
24

16
202
Вт. 17.00-19.00 (програм.)
Сб. 8.30-10.30 (програм.)
Чт. 16.30-18.55 (ілюстратор)
Пт. 16.30-18.55 (офіс)
Інформаційні технології Мачоган
Анастасія Сергіївна
201 Нд. 9.00-15.35
Цікава математика Гінтер
Вікторія Олександрівна
24 Пн., Чт. 12.00-14.00
Вт. 11.00-12.00
Фотогурток Москаленко
Андрій Вікторович
(хворіє)
207 Пн., Ср.15.00-17.00
Вт., Чт. 13.00-17.00
ПТМ Третьяк
Віра Володимирівна
4 Пн. 12.00-18.00
Ср. 14.00-16.00
Пт. 14.00-19.00
Сб. 9.00-16.00
ПТМ
Оригамі
Спиця
Вікторія Миколаївна
301 Пн. 13.20-18.15
Вт.12.00-18.25
Ср. 12.00-18.25
Пт. 13.30-18.25
Дизайн Лелета
Регіна Валентинівна
(хворіє)
11 Пн., Ср.13.30-18.30
Вт., Чт.13.30-17.40
Ракетомоделювання Волканов
Ігор Анатолійович
208, 209 Відпустка до 01 жовтня
Ракетомодельний Алхімов
Олександр Олександрович
208 Пн., Ср. 16.00-19.00
Радіоконструювання Мазур
Іван Петрович
13 Вт., Чт. 15.00-17.00
Ракетно-космічне моделювання Бондаренко
Сергій Григорович
Аерокосмічний центр
(пр. Гагаріна,
26)
Пн., Ср., Пт 17.00-20.00
Юний винахідник Парфьонов
Володимир Іванович
13 Ср. 15.00-18.00
Нд. 14.30-17.30
Юний психолог Янченко
Валентина Миколаївна
12 Вт. 15.00-.18.00
Ср., Пт 13.00-18.00
Сб. 9.00-17.00
Робототехніка Чашка Юрій Михайлович 302
16
Чт. 15.40-18.55
Нд. 10.00-15.00
Робототехніка Хоріщенко
Олександр Андрійович
302
16
Сб., Нд. 10.00-12.25
Вт. 15.30-17.55
Пт. 15.00-.17.00
Робототехніка Лагутіна-Каскіна
Ольга Дмитрівна
302 Вт., Ср.,Чт. 14.00-15.35
Робототехніка Каскін
Владислав Вячеславович
302 Пн., Вт., Пт. 15.30-18.30
Робототехніка Семенюк
Олексій Сергійович
302 Ср. 15.40-17.00
Нд. 12.30-14.00