Педагогічна рада

Педагогічна рада
         Напередодні нового навчального року 27 серпня 2020 року
в КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» проведена педагогічна рада педагогічних працівників на якій були розглянуті питання:

- «Організація освітнього простору в умовах сьогодення»;
- «Дистанційне навчання в закладі»;
- «Мотивація в роботі педагогічних працівників в умовах карантину».
         Про особливості організації освітнього простору у новому 2020-2021 н.р. розповіла директор закладу Людмила Василівна Волкова, зокрема:
- надання якісної позашкільної освіти, забезпечення вільного вибору кожною дитиною напряму та виду діяльності, умови для самореалізації особистості, врахування запитів дітей та батьків у роботі закладу позашкільної освіти;
- створення безпечних умов перебування вихованців в закладі, забезпечення вивчення питань, пов’язаних із збереження здоров’я дітей та їх фізичним розвитком;
- забезпечення збереження та розширення контингенту гуртків;
- організації освітнього процесу через впровадження інноваційних форм та методів роботи, оволодіння кожним педагогічним працівником технологіям дистанційного навчання в умовах сьогодення.
         Заступник директора Надія Борисівна Фурштейн звернула увагу педпрацівників, що в умовах нового формату освітньої діяльності, зумовленого епідеміологічною ситуацією при складанні навчальних планів необхідно передбачити і бути готовими до змішаного навчання: очного та он-лайн.
         Про основні аспекти дистанційного навчання в закладі розповіли Олена Валеріївна Мороз, зав.відділом, Ольга Дмитрівна Лагутіна-Каскіна та Олександр Андрійович Хоріщенко, керівники гуртків #dneprocntt.
         Тему «Мотивація в роботі педагогічних працівників в умовах карантину» розкрила Валентина Миколаївна Янченко, керівник гуртка психології.
         Всі розглянуті питання були спрямовані на удосконалення змісту та специфіку освітньої діяльності закладу, організацію дистанційного навчання та створення сприятливого середовища для розвитку кожної дитини.

 

 

 

Кількість переглядів 101 Останні зміни у Вівторок, 01 вересня 2020 08:42

Галерея зображень