Підсумки обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту «Avia Models Maker – 2020» в рамках STEM-освіти.

Підсумки обласних змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту «Avia Models Maker – 2020» в рамках STEM-освіти
         18-19 вересня 2020 року Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді провів обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту «Avia Models Maker – 2020» в рамках STEM-освіти, застосовуючи нові методичні підходи, інноваційні та ігрові технології, методику розвитку критичного і системного мислення.
         

Запровадження нових методичних підходів, для проведення подібних заходів, спрямоване на встановлення міжпредметних зв’язків і сприяє формуванню у дітей цілісного, системного підходу, актуалізації особистісного ставлення до поставленої задачі.
         Головна мета Змагань – це власноруч виготовлення учасниками моделей, використовуючи тільки надані шаблони та матеріали, регулювання та відточення майстерності запусків власних виробів.
         8 команд з міст Дніпра, Нікополя, Верхньодніпровського та Криничанського районів взяли участь у заході та завзято будували моделі з мріями про перемогу.
         Завданням для учасників цього року – побудувати планер або літак моделі «Качка», це все, що було відомо до початку Змагань. Після побудови та регулювання, учасники запускали моделі за маршрутом, на дальність та тривалість польоту. Тому, до останнього запуску трималася інтрига.
         За підсумками Змагань командні місця розподілилися наступним чином:
І місце – команда Божедарівської філії КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ» (Криничанський район), керівник команди Прядка Віктор Михайлович;
ІІ місце – команда КПНЗО «Нікопольський міжшкільний центр трудового навчання та технічної творчості», керівник команди Березюк Олександр Петрович;
ІІІ місце – команда «Флаєр» КПНЗ «ДОЦНТТ та ІТУМ», керівник команди Дуленко Сергій Олексійович.
         Всі учасники отримали дипломи, а переможці і призери – медалі та цінні подарунки.
         Вітаємо авіамоделістів області з довгоочікуваним стартом обласних змагань!!!

 

Кількість переглядів 95 Останні зміни у П'ятниця, 25 вересня 2020 09:18