Вступ 2016, 2017, 2018 ... 2023

Увага! Зміни, що стосуються виправлення технічної помилки у даті народження випускника.

 

З 2023 року повернуто спосіб вирішення проблеми

 

Оскільки виправлення такого типу не може бути передруком (дата народження у документах про освіту не відображається, п.3.16 Порядку замовлення документів про освіту державного зразка, видачі та обліку їх карток), то Ваші дії (закладу освіти чи райво):

 

1) Створити лист-клопотання на інформаційно-технічного адміністратора ІВС "ОСВІТА" про виправлення технічної помилки, у якому вказати у вигляді таблиці:

 

область

район

(ОТГ)

повна назва НЗ*

назва документа про освіту
(свідоцтво БСО / атестат / свідоцтво ПЗСО)

Прізвище, ім'я,

по батькові випускника

серія і номер

документа про освіту,

рік випуску

дата народження
було треба

Дніпропет-

ровська

             

 * якщо назва НЗ, що зазначена у документі про освіту, відрізняється від сучасної (випускники минулих років), вказати ту назву, що відображена у документі, після чого у дужках вказати "зараз - <повна сучасна назва>". Звичайно, символи "<" та ">" не друкувати. Повна назва - це така, що зареєстрована у держреєстрах, тобто без всіляких скорочень на кшалт "НВК", "КЗШ", т.і.

2) Надіслати лист на електронну пошту адміністратора ІВС "ОСВІТА" по Дніпропетровській області Бідулі Олександра Віталійовича. Якщо не знаєте адресу - запитуйте у Вашого безпосереднього органа управління освітою. Велике прохання, ніякої іншої інформації не вказувати!!!

 

ВИПРАВЛЕННЯ МОЖЛИВЕ ЛИШЕ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ДОКУМЕНТА НА РУКИ, ТОБТО ВИ ОБОВ'ЯЗКОВО ВКАЗУЄТЕ ЙОГО НОМЕР І СЕРІЮ.

 

Зверніть увагу, що синхронізація виробничої бази з ЄДЕБО проводиться вночі, тобто внесені сьогодні зміни скоріш за все будуть відображені у ЄДЕБО не раніше ніж завтра (за умови, що ЄДЕБО під час переносу не "глючить").

 

ПОМИЛКА У ПАСПОРТНИХ ДАНИХ, ВНЕСЕНИХ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ АТЕСТАТУ, НЕ ВПЛИВАЄ НА СТВОРЕННЯ ЕЛЕКТРОННОГО КАБІНЕТУ ТА ПОДАЛЬШИЙ ПЕРЕБІГ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ.

 

Кількість переглядів 3317 Останні зміни у Середа, 12 липня 2023 07:17