Дизайн

Професія дизайнера в останні десятиріччя набула величезної популярності, стала необхідною в усіх сферах життя й діяльності людини. Саме тому,  надзвичайно актуальною є робота гуртка дизайну.

У гуртку діти вивчають техніку малюнка, основи креслення, набувають необхідних навичок практичної роботи, ознайомлюються з мовами дизайну та особливостями законів ергономіки. Використання комп’ютерної техніки та графічних редакторів різних рівнів сприяють ефективності навчання. Особлива увага приділяється практичній роботі – створенню макетів та моделей за особистим задумом.

Перевірка й оцінювання знань та умінь вихованців здійснюється під час проведення підсумкових виставок та обласного творчого конкурс юних дизайнерів. Найважливіше у цьому конкурсі -  присутність власних відкриттів навколишнього світу.     

Навчання у гуртку та участь у заходах дозволяють вихованцям оволодіти знаннями та сформувати навички у практичній діяльності, пройти технологічний алгоритм від зародження інноваційної ідеї до створення навіть комерційного продукту.

Чекаємо на Вас!

Розклад гуртків

Лелета Регіна Валентинівна

Лелета
Регіна Валентинівна

Галерея зображень

View the embedded image gallery online at:
https://ocntt.dp.ua/hurtky/dyzain#sigProId7be21ea241