Гуртки

Гуртки

  • 05 черв. 2018

В лабораторіях відділу інформаційних технологій створені всі умови для розвитку та підтримки юних талантів і обдарувань, для виховання творчої і наукової еліти, формування у гуртківців технічних знань, розширення їх світогляду, задоволення потреб юної особистості у поглибленні знань з основ інформатики і комп’ютерної грамотності, наукової, конструкторської, винахідницької, експериментальної діяльності.

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

У гуртку «Робототехніка» учні власноруч конструюють, будують діючі пристрої і моделі, вони оволодівають знаннями з інформаційних технологій, електротехніки та електроніки.

Діти обирають мету – створення свого корисного і цікавого робота.  Вони долучаються до STEM-освіти і отримують мотивацію для зацікавленого розуміння, навчання і проведення наукових досліджень з техніки, природознавства, математики.

Детальніше...
  • 10 жовт. 2018

Можливо, для вас стане приємним сюрпризом, що оригамі можна майстерно використовувати в повсякденному житті. Навчання в нашому гуртку допоможе самостійно оформляти подарунки, робити посуд та інші паперові вироби.

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

Початкове технічне моделювання – перша ланка по заохоченню молодших школярів до занять технічною творчістю, залучення їх до розвитку технічного мислення. Дітям цікаво все, що рухається, стрибає, літає, пливе, тобто, знаходиться у дії. Саме з цих гуртків починається знайомство малечі з технічною творчістю. Діти приходять поцікавитис, але минає небагато часу – і вони роблять власні моделі,  навчаються графічній грамоті, моделюють, засвоюють початкові технічні знання.

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

Авіамодельний гурток – розвиток технічних і творчих здібностей Вашої дитини. Створюючи власну модель літака дитина докладає зусилля, щоб досягти бажаного результату.

Кожен літальний апарат створений дитиною – справжній витвір мистецтва. А щоб досягати перемог, необхідно будувати власний неповторний витвір!

У процесі гурткової роботи у дітей розвивається технічне мислення, конструкторські здібності, стійкий інтерес до технічної творчості, формується професійне самовизначення, обґрунтований вибір професії з урахуванням власних інтересів та здібностей.

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

Автомоделювання – один із найпопулярніших напрямів технічного моделювання, що поєднує конструювання і побудову діючих моделей, створення точних копій реальних автомобілів у певному масштабі.

У Центрі працюють 3 гуртки автомоделювання під керівництвом:

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

До когорти популярних гуртків науково-технічного напряму в позашкільній освіті відносяться й гуртки судномоделювання. Заняття в них дозволяють виховати технологічно освічену особистість, що є однією з нагальних потреб суспільства.

Гуртківці оволодівають знаннями читання й виконання креслень, уміннями і навичками роботи із столярним та слюсарним інструментами, вивчають будову суден, виготовляють та запускають спортивні судномоделі.

Детальніше...
  • 21 трав. 2018

Ракетомодельний спорт – технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску і пілотуванні (для радіокерованих) моделей ракет.

Моделювання ракет, створення діючих копій – одне з найцікавіших і високотехнологічних видів захоплень. Ракетомоделювання унікальне тим, що поєднує в собі інтелектуальну діяльність і фізичні навантаження, що відбуваються на свіжому повітрі.

Детальніше...