Для зарахування дитини потрібно
![батько йде](/images/parent-page/1.jpg)
Для навчання вашої дитини в гуртках КЗПО «Дніпропетровський обласний центр науково – технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» у 2024 і 2025 навчальному році оберіть профіль гуртка, та заповніть анкету за посиланням. Анкети приймаються до 10 вересня.
![батько тримає планшет](/images/parent-page/2.jpg)
![батько тримає заяву](/images/parent-page/3.jpg)
Запис до гуртків здійснюється до 15 вересня. (Додаткові зарахування можливе протягом року).
![батько тримає заяву](/images/parent-page/4.jpg)
Додаткова інформація за телефоном 767-17-68.